Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

bende arapca okunuşu okuycam kurani kerim okuyorum ama yanlışlarım var o zaman regl iken okuyabilirim bununynaı sıra başka bişey okumusmuydun dünden den itibaren calsımalara başladık ilişkiden sonra yarım saat yattım inşallah bu aya rabbim gönderri yavrularımızı

Canım her gün 707 kez ya varis çekmeye çalışmıştım bir de lem yelid çekmiştim sayısı sanırım 7000 idi Google a yazarsan çıkıyor dualar ama Meryem süresini Arapça okuyacaksan ilk gün türkçesini oku mutlaka acayip etkileniyorsun büyüsüne kapılıp gönülden bebek istiyosun çok anlamlı çünkü :KK66: inş hayırlısıyla gelir bebeğin

HOPEFORR canim Rabbim ins hayirlisini nasip eder. Nekadar zor oldugunu biliyorum ama faydali oldugunada cok inaniyorum; Kalbini ferah tut!!
Bak benimde basindan beri kanamalarim var hem kirmizi hem kahverengi bende progestan kullanarak surekli yattim hala yatiyorum patlasakta catlasakta yaticaz baska caremiz yok kitap oku tv izle biseylerle oyalan aklin surekli bebiste olmasin. Bak komsumdan Allah razi olsun oda cok teselli etti beni onunda 2 dusugu oldu 5 sene snra tup bebek yaptrdi ve 9 ay boyunca kanamali gecti. Nasibi varsa gelir dunyaya bacim. Hayirlisini istemekten baska caremiz yok. ALLAH ins gonlumuzce nasip eder. Kucagina almak nasip eder ins mis kokulunu

SESSIZCEKIMSESIZCE canim bu endiselerimiz onlari kucaklayana kadar bitmez emin ol. Kalbini duyarsn sonra bidahaki randevuna kadar bi lekelenme olur acaba yasiyomu yada ters bi hareketin acaba bebegi etkiledimi. Bu endiselerin sonu yok keske rahat olabilsek. Ins guzel haberlerle gelceksin o pitpitlari duyduktan sonra bak nasil rahatliyosun :)

Allah hepimizin gonlune gore versin ins

İnşallah canım hayırlısı 2 buçuğu bekliyorum heyecanla ... Âmin inşş :KK66:

yatıyorum gökçe şu anda zaten kendim olsam bu kadar dayanamam ama söz konusu bebeğim olunca hiç kalkmıorm nerdeyse...

benim de çokk koyu değil canım çok şükür hatta ilkine göre bayağı açıldı da rengi ama yine de korkuyorm. hadi inşaallah her şey yolundadır canım inşaallah sağlıklıdır bebişin inşaallah seninle kalır yoldasın olur. yattığım yerden çekmeye çalışırım Allah ın izniyle bir kere de yamak zorunda değiliz dimi sayı itibariyle de biraz zor olur gibi amin canım Allah razı olsun inşaallah hepimiz kaygılarımızdan sıyrılırız
ahhhhh bacımm ahhh dualarımız seninle şu güzel cumaların hayrına rabbim hayırlısıyla evladını sağlıcakla kucağna almayı nasip eylesin inşallah...

hopeforum öncelikle hayırlı olsun canım benim inşallah sağlıkla alırsın kucağına bebişini bol bol dua et Allahin izniyle birşey olmaz eşin elini karnına koyup 99kez ya mubdi ceksın bde
ayberkkk bacım sen nasılsın kız şişmanladın mı bari azcık bakıncaa 52 gününz kalmış bebişeee vayy be maşallah diyorummm sanki gözümüzde büyüdü gibi gelmektesin sen :) heyy maşallah bacımmm allahım sağlıcakla kavuştursunnn.. isim düşündünüz mü??

bende arapca okunuşu okuycam kurani kerim okuyorum ama yanlışlarım var o zaman regl iken okuyabilirim bununynaı sıra başka bişey okumusmuydun dünden den itibaren calsımalara başladık ilişkiden sonra yarım saat yattım inşallah bu aya rabbim gönderri yavrularımızı
hazal bacım seninde dualarını kabul eylesin rabbim.... gönlünce olsun herşey
hopeforcum gozunuzayıdn Allah sag salım kucaklamak nasıp etsın dıkkat et pımpırıklenme ve doktorunund edıklerıne guven...

lıstemız kabarıyor masallh:KK16::KK16::KK16::KK16:

kgökçe işle ilgilide bilmiyorum motıvasyonum cok dustu belkı sorumlulugum cok arttıgı ıcındır ne bılıım ya gcıcıdır belkı tatıle cıkamadıgım ıcındr cıkıcaz ıns eylul de

:KK31::KK31::KK31::KK31:
yaramazpisicikkk bacım olur böyle işden sıkılmalar senin tatilin gelmiş:KK34::KK34::KK34: az kaldı eylüle :KK34:ider gelirsin bomba gibi olursunnnn.. bizde bu yıl öle deniz tatili yapamadıkkk :) bu arada işinde sorumluluğn artması demek iyi çalışyonki görevler verilyor demekkk mutlu ol...herşey gönlünce olsun bacım

HERKESİN CUMASI MÜBAREK OLSUN... HAYIRLI CUMALAR...

Canım her gün 707 kez ya varis çekmeye çalışmıştım bir de lem yelid çekmiştim sayısı sanırım 7000 idi Google a yazarsan çıkıyor dualar ama Meryem süresini Arapça okuyacaksan ilk gün türkçesini oku mutlaka acayip etkileniyorsun büyüsüne kapılıp gönülden bebek istiyosun çok anlamlı çünkü :KK66: inş hayırlısıyla gelir bebeğin

inşallah canım bugün akşam baslamyı düşünüyorum rabbim inşallah isteyen herekese gönderiri arapça okuycam ben ama adetliyken okunmaz heralde kurandan okumuycam cünküğ yanlışlarım olur diye işte çekmeye çalışıyorum gündüzleri çalışırken o da telefon felan çalışıyor unutuyorum gecede yorgun felan neyse cekcem bi şekilde bu lem yelidde baktım bulamadım ama bişey tekrar dan bakıyım sağol cnm allah razı olsun

hopefor
bebek için tebrikler. endişelenme, allah tamamına erdşrsn bu sefer inşallah. dualarımız seninle.

elvan
bebeğin hala seninle, çok sevindim. umarım pıhtı meselesi de çözülür. sana bakıp gittim arada bir. yazamadım. yakında yazlıpa gidicem annemin yanına. uzunca süre gelemeyebilirim. kendinize iyi bakın hepiniz.

Evet canim cok sukur. Ptesi kontrolum var ins doktor pihtinin tamamen yok oldugunu soyler hos arada yine lekelenmeler oluyo belkide erimedi hepten ama iyi dusunmek istiyorum. Iyiki ugradin o yogunluk icinde zor oluyodur biliyorm ama sizlerden haber almak gzel. Meleginle sana iyi tatiller dilerm Allaha emanetsnz

Arkadaşlar nasıl yendiniz vajinismusu?

Bu konuda korkuları olan bizlere taktiklerinizi, aşamalarınızı yazarsanız çok seviniriz.

:44:

Bu konuda korkuları olan bizlere taktiklerinizi, aşamalarınızı yazarsanız çok seviniriz.

VAJİNUSMUS NEDİR tecrübe ve deneyimlerimizle yenelim topiği var biz hepimiz orda yendik tam motivasyon ve egzersiz ile tabi önce fiziksel bir engelimiz olup olmadıgını öğrenmek adına herkes jinekologu zşyaret etti o sayfayı incelenemeni öneriririm sabretmeni kararlı olmanı kimimiz 1 haftada kimimiz 1 ayda kimizi bir kaç ayda yendi umarım en kısa sürede atlatırsın nasıl birşey olduğunu yaşamayan bilemez canını sıkma %100 tedavi edilebilir bir bilinçaltı oyunu bu sadece yenemeyen yok ...

Geldim Dr dan kızlar çok şükür iyiymiş büyümüş bir de kolları filan belli olmuş Dr 2 hafta sonraya gün verdi ikili için ense kalınlığı için, gelişimi iyi dedi çok şükür çok tırsarak gitmiştim ama sonuç iyi oldu çok şükür darısı ikili teste inş o da iyi çıkar :KK66: Allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu öyle büyümüş görmek çok mutlu ediyo insanı :KK66:

Geldim Dr dan kızlar çok şükür iyiymiş büyümüş bir de kolları filan belli olmuş Dr 2 hafta sonraya gün verdi ikili için ense kalınlığı için, gelişimi iyi dedi çok şükür çok tırsarak gitmiştim ama sonuç iyi oldu çok şükür darısı ikili teste inş o da iyi çıkar :KK66: Allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu öyle büyümüş görmek çok mutlu ediyo insanı :KK66:

Hayırlı olsun canım.

geldim dr dan kızlar çok şükür iyiymiş büyümüş bir de kolları filan belli olmuş dr 2 hafta sonraya gün verdi ikili için ense kalınlığı için, gelişimi iyi dedi çok şükür çok tırsarak gitmiştim ama sonuç iyi oldu çok şükür darısı ikili teste inş o da iyi çıkar :KK66: allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu öyle büyümüş görmek çok mutlu ediyo insanı :KK66:

canım inşallah sağ salim kucagına aldıgın günleri de yazarsın bize cok sevimdim sıkıntı olmadıgına

hadi gözün aydın bacımmmm... ALLAHIM SAĞLICAKLA KAVUŞTURSUNNN SİZLERE

canım mesaj atmayı bilmediğimden burdan yazıyorum geçen bir konu açmışsın eşinle ilgili kapatılmış konu hani, buna rağmen çocuk yapacaksın öyle mi?

cnm sen bu Meryem suresini okurken 58.ayette bi secde yapman gereken yer vardı onları yaptınmı elvan yazmıştı ama sen Türkçesini okudun yapmısmıydın

Canım ben yapmadım ilk okuduklarımda yapıyordum baktım Türkçe okuyorum türkçesinde yapılmıyor diye düşünüp yapmadım ama doğrusu nedir bilmiyorum

X