Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Canimmmm tebrikler hatirlamazmiyiz uzun zamandir yoktun ama donusun mukemmel oldu :) Rabbim kucagina almak nasip etsin Ins.Her firsatta dinlenmeye bak:KK16:

aminnn çok sağol canımmm.. hatırlamana sewindim:))))Allah ım herkese sağlıklı sıhhatli bebişler nasip etsin inş Elvancım:)

Kızlar merhaba giremiyorum doğru dürüst yani girip okuyorm ama yazamıyorum
Nasılsınız berna gözün aydın
Sela doğurdu mu ya catliycam meraktan erken doğuma sebep olacak bende :))))
Biz 28haftalik olduk ınş herşey yolunda ama uykusuzluk başladı cocuk gece mesaisi
Yapiyo resmen geçen yıl bu zamanlar hayal gibiydi dr gitsem mi gitmesem mi kafam allak bullakti
Hep dua etmiştik 3aylarda ey gidi günler suan hamileyimmmmmmm inanmazdım
Bugünleri yasaycagima Allahım isteyen herkese en kısa zamanda nasıp etsin...

oouuvv minik çilekimiz dünyaya gelmiş selaaa seni bekliyoruz sabırsızlıklaa gel ve hemen anlat bize o küçük şirin çileki :)

Gözünüzaydınnn:)

sessizcekımsesızcem bulduk gıbı bı tane cevp beklıyoruz olursa bu haftasonu tasınıyoruz apar topar dua edın kızlar

elvancm sana da kolay gelsın zor valla bu ısler :S

neyse Allah baska dert vermesınt atlı seyler bunlar sonunda mıs gıbı temız evımzıde oturcazzz :)

incicim aynen oyle bak kacıncı haftana gelmıssın saka gıbı gecen senelerı dusunuyorum selayı senı sımdı annesınız ne guzel rabbım ısteyen herkese yasatsın sız hamılelerde bool bol dua edın vajınusmuslulara bebıs ısteyenelre annelerın duası kabul olur öpüyorum çoook:KK16:

canım insanlar sorar genel yapıları bu evlenmezsin evlen artık evlenirsin çocuk ne zaman çocuk olur 2. ne zaman... başkalarına bakma yani milletin ağzı torba değil büzemiyosun maalesef.. haa ille de istiyosan gebelik öncesi tahlillerini yaptır adetin 3. günü evet hormonlara bakılıyo gebeliğe engel bi problemin olup olmadığını anlamak için.. uygununu bilemiyorum her şehir farklıdır sonuçta ama bence önce vajinusmusu yenmeye bak... çocuk Allahın izniyle ilerde de olur ama çocuk olursa vajinusmus devam eder hem de artar...

canlarrr sela doğum yapmış sezeryan olmuş sela da bebiş de sağlıklıymış gerisini sela gelince anlatsın benm de bu kadar bilgim var...

inşş olur hayırlısıyla canım ya ev aramak çok zor Alllah yardımcınız olsun bebiş çalışmamıza gelince bu ay 2. aynı zamanda son hakkımızı kullanıca, eşimin yanına gidiyorum haftasonu yumurtlama tarihim bakalım hayırlısı ovu testi aldım inşş işe yarar hayırlısıyla...yaaa ben geçenlerde gebelik testi almıştım bugün de gittim ovu testi aldım eczacı kız hafif gülümsedi sanki hmmm geçen ay tutmadı der gibii utandımmm azz biraz :):) benm de içime 1 aydır öyle doğuyo ama söylemiyodum sen yazdın sen benden çok yaşıcan bence de birileri hamişşş ama vallahi ben değilim :):) hatta ismi de söyleyim elvandan şüpheleniyodum ama bugün yazmış ya dip bucak temizlik yaptığına göre o değildir dedimmm :):):):) ( elvanım kırılma burdaki samimiyetimizden ötürü rahat yazıyorum :KK66:)

inş geçmiştir canım ya yaz buraya dr dan gelince...

inşallah canım ya adettt olucam ondan mıdır bilmem ama kasıgımda tuhaf bi ağrı girip çıkıyo bi kaç dakikalığına bide idrardan sonra vajide yanma nedendir bilmiyom

Canim ins hayirli haberlerle gelirsin p.tesi gunu. Iyi haberlerini bekliyoruz dualarim seninle.

inşallh cnm haber veririm gelince sen napıyosun nasılsın bende tuhaf bi agrı var kasıgımda bir iki dklıgına girip çıkıyo yürüken felan da acı oluyo bazen bide idrardon sonra vajide yanma noluyooo yaaaa banaaaaa:KK1::KK1::KK1::KK1:

inşallh cnm haber veririm gelince sen napıyosun nasılsın bende tuhaf bi agrı var kasıgımda bir iki dklıgına girip çıkıyo yürüken felan da acı oluyo bazen bide idrardon sonra vajide yanma noluyooo yaaaa banaaaaa:KK1::KK1::KK1::KK1:

üşütüyo olabilirmisin, birde intim temizleme jelleri var vajina tamizliği için bendede vajide yanma oluyodu o temizleme sabunundan sonra kalmadı çok iyi bişey tavsiye ederim kullanmanı sebamedin var mesela..

bende ıyım canım . ıdrarda yanma genelde ıltıhaptan falan olur. acaba idrar yollarında ıltıhaplanma falan olabılır mı ? P.tesi doktora gıdınce soylemeyı unutma doktora da onada baktır canım.

[ı]bende ıyım canım . ıdrarda yanma genelde ıltıhaptan falan olur. Acaba idrar yollarında ıltıhaplanma falan olabılır mı ? P.tesi doktora gıdınce soylemeyı unutma doktora da onada baktır canım.[/ı]

evet gittiğimde onuda soruyum hiç olmazdı böle bişey bu aralar olmaya basladı hayırlısı bakalım

üşütüyo olabilirmisin, birde intim temizleme jelleri var vajina tamizliği için bendede vajide yanma oluyodu o temizleme sabunundan sonra kalmadı çok iyi bişey tavsiye ederim kullanmanı sebamedin var mesela..

bilmiyorum ki doktora bi soruyumö pazartesi gidicem neyden kaynaklanıyomus o dediğin sabunuda soruyum

elvaaan bebış varmı,takıp edemıyorum sayfayı daha dgrusu bebkten fırsatım olmuyo.tedavın bıttımı,bu arada oğlum haftaya 4. ayına gırcek zamn ne cabuk gecıyo

Eski arkadaşlar hep burdaymış ne güzel inşallah bebişleriniz bir an önce gelir. Bende gün sayıyorum kızıma kavuşmak için :) E kolay mı 1 sene 3 hafta vajinismus olmama rağmen umutsuzlukla bekledim onu. Ardından 5 ay daha hamile kalana kadar geçti. 7 aydır da karnımda :) 2 ay daha bekletir en fazla görürüm ben onu :):)

Selacim gozunaydin Allah anali babali buyutsun Rabbim uzun hayirli bir omur versin kizina insallah darisi bize olur tam vaktinde :)

Selacim gozunaydin Allah anali babali buyutsun Rabbim uzun hayirli bir omur versin kizina insallah darisi bize olur tam vaktinde :)

aaaa sela doğum mu yaptı giremediğim için haberim yoktu selacım rabbim hayırlı ömür versin yavruna allah analı baballı büyütsün darısı bizlere inşallah

slm kızlar haziranın 5inde oglumu kucagıma aldım cok güzel bi duygu
rabbim hepinize nasip etsin........

slm kızlar haziranın 5inde oglumu kucagıma aldım cok güzel bi duygu
rabbim hepinize nasip etsin........

Ne güzel haberler ya :KK43::KK43::KK43:Çok duygulanıyorum en çokta duygulandığım taraf vefa hissedip buraya gelip paylaşması herkesin mutluluğunu..Allah ebbeğinizi size bağışlasın acısını göstermesin inşallah Gözünüz aydın sugarlalecım:)

kızlarr merhaba aranıza yeni katıldım bende vajınusmusluydum ta kı 12 hazırana kadar 2 yıl sonun da kurtuldum rabbımın ıznıyle şimdide 12 hazıran dan berı ılişkimiz iyi gidiyor soorun yasamıyorum cok sukur bebek ıstıyorum bı konu hakkın da danısmak ıstıyorum çokk afedersınız eşim boş... dan sonra spermın bı kısmı akıyor bı sorun olur mu sızce yoksa normal bısey mı

kızlarr merhaba aranıza yeni katıldım bende vajınusmusluydum ta kı 12 hazırana kadar 2 yıl sonun da kurtuldum rabbımın ıznıyle şimdide 12 hazıran dan berı ılişkimiz iyi gidiyor soorun yasamıyorum cok sukur bebek ıstıyorum bı konu hakkın da danısmak ıstıyorum çokk afedersınız eşim boş... dan sonra spermın bı kısmı akıyor bı sorun olur mu sızce yoksa normal bısey mı

canım normal. hepsi içinde kalmaz...

X