Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

destekleriniz icin hepinize tesekkur ediyorum söylediklerinizi uygulamaya calisicam ama sanirim tam anlatamadim kayganlastirici jel kulanmiyorum anestezik krem kullaniyorum yani hala uyusturuyorum orayi öle iliskiye giriyorum cunku kremsiz denemeye kalkistim girmiyor p...s tam giris cikislarda agri oluyor gibi hisediyorum bende anestesik krem olan emlayi kulaniyorum ozaman agri olmuyor pisikolojik sanirim nasil kurtulucam bilemiyorum yazdiklarinizi uygulamaya calisicam isallah basaricam:KK43:

bu arada kuruluk problemi mi var yoksa vajinada kendiliğinden ıslaklık olmuyormu ilişki esnasında

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Candy34:KK49::KK9::nazar::nazar:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sugar_lale85:KK49::KK9::nazar::nazar:
Lavanta7734:KK49::KK9::nazar::nazar:
Zerbas4 Kasim4 ayBekliyor
Saskinanne15 Kasim5 ayBekliyor
Dahlia3418 Kasim7 ayBekliyor
Yoruldum12323 Kasim 2 AyBekliyor
Berna162726 Kasim 4 AyBekliyor
Sekerpare_29 Kasim2 ayBekliyor
Inciozmen7 Aralik2 AyBekliyor
Ocean9 Aralik2 AyBekliyor
Aybice????Bekliyor
Canikom12????Bekliyor
Cileklipuding????Bekliyor
Leyla_6021????Bekliyor
Owner????Bekliyor
Pamukelma????Bekliyor
Rabit????Bekliyor
Sekeristan????Bekliyor
Shummir????Bekliyor
Slvy1987????Bekliyor
Trinity????Bekliyor
Zeynepne????Bekliyor
Nuysima??1 AyBekliyor

Zerbas, regli oldunmu? Varmi biseyler :KK17::emir_bebek:
Kizlar bilgilerde yanlislik varsa söyleyin düzelteyim..
Tez zamanda listedeki herkes kavusur melegine dilegim.. :KK16::KK16:

hayatım ben de katıldım aranıza beni de ekleyin listeye ben de bir vajili olarak bebek istiyorum bu ilk ayım sayılır deniyoruz inşallah allah hepimize nasip eder bebeğimizi kucağımıza almayı

hayatım ben de katıldım aranıza beni de ekleyin listeye ben de bir vajili olarak bebek istiyorum bu ilk ayım sayılır deniyoruz inşallah allah hepimize nasip eder bebeğimizi kucağımıza almayı

benide ekleyin benide bende katıldım aranıza :KK16:

kizlar cok kötuyum morlaim bir hayli bozuk :KK43:( biliyosunuz kremle iliskiye girebiliyorum diye anlatmistim esimde icime bo..misti yani ben öle saniyorum o gece devam etmisti tekrar ,sasirmistim nasil devam etti diye sonrasinda ikinciye disari bo..di biraz acik yaziyorum ama kafayi yemek uzereyim bu aksamda nedese hic bosuna umitlenme planin tutmucak cunku o gece icine bo..madim diyooor :KK43:(( cok kirginim benim bebek icin onunla beraber oldugumu dusunuyor :KK43:( cunku iliskiye girdikten sonra bir hafta felan giremiyorum krem tahris ediyor ...oda bu sebepten zanediyor sadece bebek icin onunla beraber oluyorum ...evet yanip tutusuyorum bebek icin ama alismaya calisiyorum iliskiye de ayni zamanda halbuki o hala istedigi gibi benimle iliskiye giremiyor diye benimle oyun oynamis ...yikildim resmen yani ben suan kremsiz denemeye calissamda iliskiye girmek icimden gelmiyor bu yaptiklarindan sonra birde surekli benden bekliyor ilk hareketi artik cok yoruldum neden bölye oluyor nasil toparlanicam 10 senedir ayakta tutmaya calisiyorum evliligimizi yurt dislarina kactim geldim yeni duzen kurduk ben basarisiz oluyorum iliskide diye benimle oynuyor:KK43:( zati ana problemimiz guven kafama böle seler takildikca ben nasil ona karsi relax olucam ..cildirmak uzereyimm bu yaptigindan sonra hic yanasasim yok suan yanina :KK43:(

kizlar cok kötuyum morlaim bir hayli bozuk :KK43:( biliyosunuz kremle iliskiye girebiliyorum diye anlatmistim esimde icime bo..misti yani ben öle saniyorum o gece devam etmisti tekrar ,sasirmistim nasil devam etti diye sonrasinda ikinciye disari bo..di biraz acik yaziyorum ama kafayi yemek uzereyim bu aksamda nedese hic bosuna umitlenme planin tutmucak cunku o gece icine bo..madim diyooor :KK43:(( cok kirginim benim bebek icin onunla beraber oldugumu dusunuyor :KK43:( cunku iliskiye girdikten sonra bir hafta felan giremiyorum krem tahris ediyor ...oda bu sebepten zanediyor sadece bebek icin onunla beraber oluyorum ...evet yanip tutusuyorum bebek icin ama alismaya calisiyorum iliskiye de ayni zamanda halbuki o hala istedigi gibi benimle iliskiye giremiyor diye benimle oyun oynamis ...yikildim resmen yani ben suan kremsiz denemeye calissamda iliskiye girmek icimden gelmiyor bu yaptiklarindan sonra birde surekli benden bekliyor ilk hareketi artik cok yoruldum neden bölye oluyor nasil toparlanicam 10 senedir ayakta tutmaya calisiyorum evliligimizi yurt dislarina kactim geldim yeni duzen kurduk ben basarisiz oluyorum iliskide diye benimle oynuyor:KK43:( zati ana problemimiz guven kafama böle seler takildikca ben nasil ona karsi relax olucam ..cildirmak uzereyimm bu yaptigindan sonra hic yanasasim yok suan yanina :KK43:(

seni anlıyorum zaman zaman eşlerle aramıza giren güven kaynaklı sorunlar iyice çıkmaza sokuyor işi ...Bu yüzden sana ilk önerim eşini karşına alıp cinsellikten önce bazı şeyleri konuşman nelerden rahatsız olduğunu onun seni hangi konuda yanlış anladığını sakince anlat ama kendi hatalarından da bahset bahset ki senin tarafsız olduğuna inanarak kendi hatalarını bulmaya çalışsın ve şu var erkekler bizim gibi değil yani ilişkiye bir şekilde kremli ,tek pozsiyonda da olsa girebiliyoruz diye düşünemez fazlasını ister spontane baslayan bir ilişki prosedürsüz bir ilişki bu konuda daha sabırsızlardır emin ol ve bunu göremeyince karşıdan kimisi sözlerle acıtır eşini, kimisi 10 günde bir yaklaşarak kendince sert önlemler alarak ..Ve burda okuduklarımdan görüyorum ki hepimiz aynı sorunları bir şekilde yaşamışız -yaşıyoruz bu da gösteriyor ki eşlerimiz bu durumdan fazlasıyla etkileniyor ama farklı şekilde...Bebek konusuna gelince canım bunu herkese söylüyorum sana da söylicem kremlerden jellerden kurtulduğunda muayenelre tamamen hazır olduğunda,bu hastalığı kafanda tamamen bitirdiğinde düşünmen daha sağlıklıdır ayrıca vajinusmusu geç eşin şu an bebek istemiyorsa onu da anla yoksa bu bencilce bir istek olur onu 2 kişi büyütücek biri de eşin...

benide ekleyin benide bende katıldım aranıza :KK16:

Hosgeldiniz aramizaaaaaaa :KK16::KK76:
O zaman bat (beklenen adet tarihi) ve deneme suresini yazin ekliyim listeye:KK16:
Ins Rabbim bekletmeden kavusturur meleklerinizee

Son düzenleme:
O zaman bat (beklenen adet tarihi) ve deneme suresini yazin ekliyim listeye:KK16:

hayatım ben bugüne kadar ilişki olmadığı için adet günlerimi hiç takip etmiyorum ilk defa geçen ay ilişkiye girdik geçen ayki adet tarihi 28 ekim bu ay ne olacak bilmiyorum genelde adetim bittikten üç hafta sonra tekrar hasta olurum ama dediğim gibi düzenli takip etmedim hiç bundan sonra artık takip etmeye başliycam bir sonrakini sana bildiririm deneme süresi de bir ay diyebiliriz.teşekkür ederim canım.

cnm bende takip etmiyodum şuan adetim geçikiyo ama bayaa ama zaten adet düzensizligimde var 2 ay önce kist vardı ama eridi gitti önemli bişi degilmiş o adetimi geçiktirmişti ilaç kullandım ader oldum ama tarihini hatırlmıyom ama baya dır geçiyo benle birlikte olankar 2. ye adet görüyo üstüme doktora gidicem en yakın zamanda şu vajinismusu atlatıp ömle gitmk istiyodum şükür atlattım cuma günü gidicem bakalım haber veririm ben size ....bu arada bişi sorcam 9 kasımdan beri vajinismusu yendim eşim içime boşa....yo yumurtlama dönemim degil zaten geçiyodu adetimde hamile kalma m imkansızmı bide arkadaşlar ben doktora gitmiştim çocuk için doktor vajinismusu yenmen lazım dedi ben şimdi yendim vajinismusu bi gidicem adetim de geçiyo zaten sizce allttan baktırıyım mı s,zce hazırmıyım ya korkuyorum kasarmıyım kendimi die sizce hazırmıyım ?

hayatım ben bugüne kadar ilişki olmadığı için adet günlerimi hiç takip etmiyorum ilk defa geçen ay ilişkiye girdik geçen ayki adet tarihi 28 ekim bu ay ne olacak bilmiyorum genelde adetim bittikten üç hafta sonra tekrar hasta olurum ama dediğim gibi düzenli takip etmedim hiç bundan sonra artık takip etmeye başliycam bir sonrakini sana bildiririm deneme süresi de bir ay diyebiliriz.teşekkür ederim canım.

kızlar bugün doktora gittim vajiliyken ultrasona girmiştim üç santimlik bir kistim olduğunu söylemişti doktor ama vajili olduğum için alttan bakamamıştı ben korkuyordum hamileliği engeller mi diye ama sağolsun doktor beni çok rahatlattı bu tarz kistler çoğu kadında var dedi hamileliğe engel olmaz dedi ayrıca ilaca veya herhangi bir operasyona da gerek yok dedi bir yıl sonra tekrar bakarız eğer büyüme olursa o zaman ne yapacağımıza karar veririz dedi ayrıca benim rahim ters demişleri onu da sordum onda da hiçbirşey yok dedi dört kadından birirnin rahmi tersmiş onu da öğrendim hamile değilim ama bunları bilmek de beni çok rahatlattı çünkü dediğim gibi korkuyordum.bunları anlatmama gerek yok ama ne yapayım çok mutlu oldum ve sizinle paylaşmak istedim.bundan sonra allahın izniyle inşallah bebiş de gelir.

kızlar bugün doktora gittim vajiliyken ultrasona girmiştim üç santimlik bir kistim olduğunu söylemişti doktor ama vajili olduğum için alttan bakamamıştı ben korkuyordum hamileliği engeller mi diye ama sağolsun doktor beni çok rahatlattı bu tarz kistler çoğu kadında var dedi hamileliğe engel olmaz dedi ayrıca ilaca veya herhangi bir operasyona da gerek yok dedi bir yıl sonra tekrar bakarız eğer büyüme olursa o zaman ne yapacağımıza karar veririz dedi ayrıca benim rahim ters demişleri onu da sordum onda da hiçbirşey yok dedi dört kadından birirnin rahmi tersmiş onu da öğrendim hamile değilim ama bunları bilmek de beni çok rahatlattı çünkü dediğim gibi korkuyordum.bunları anlatmama gerek yok ama ne yapayım çok mutlu oldum ve sizinle paylaşmak istedim.bundan sonra allahın izniyle inşallah bebiş de gelir.

cnm aynı benim yaşadıklarımı yaşamışın bende gittim doktora 3
ay önce tabi vajinismus oldugum için ulturasyondan baktı ve 2 yumurtalıgımdada kist var dedi ama beni korkuttuu çikolata kistiide olabilir normal kisttide dedim yumurtalıga baskı yaptıgı için de çocuk olmasını engeller dedi korktum ama allahtan ilaç verdi 1 ay sonra gittim eridi eridigi içinde normal kistmiş bi sorun yok dedi ama bi an önce vajinismusu atlat gel dedi bende işte yarın gidicem cesaretm olursa allttan baktırcm bakalım yine geçiyo adetim 2 aydır olmadım bakalım hayırlsıı

ben de vajiden sonra bebiş isteyenlerdenim benide eklermisin canım...

elvancıgım beni de eklermisin listeye vajiyi 26 eylulde yendim, 31 ekimde regl oldum bir sonraki adet tarıhım 2 aralık gibi gorunuyor , deneme suresıne de 1 ay yazabılırsın cunku vajıyı yendıgımden beri korunmuyorum

elvancıgım beni de eklermisin listeye vajiyi 26 eylulde yendim, 31 ekimde regl oldum bir sonraki adet tarıhım 2 aralık gibi gorunuyor , deneme suresıne de 1 ay yazabılırsın cunku vajıyı yendıgımden beri korunmuyorum

cnm aynı benim yaşadıklarımı yaşamışın bende gittim doktora 3
ay önce tabi vajinismus oldugum için ulturasyondan baktı ve 2 yumurtalıgımdada kist var dedi ama beni korkuttuu çikolata kistiide olabilir normal kisttide dedim yumurtalıga baskı yaptıgı için de çocuk olmasını engeller dedi korktum ama allahtan ilaç verdi 1 ay sonra gittim eridi eridigi içinde normal kistmiş bi sorun yok dedi ama bi an önce vajinismusu atlat gel dedi bende işte yarın gidicem cesaretm olursa allttan baktırcm bakalım yine geçiyo adetim 2 aydır olmadım bakalım hayırlsıı

hayırlısı hayatım inşallah senin de kötü birşey çıkmaz beni vajiliyken gittiğim doktor çok korkutmuştu ultrasonda bakıp söylemişti yok bu kisti alıcaz yok hamileliği engeller şimdi doktoru değiştirdim kimisi felaket tellalığı yapıyo sırf süreki gelsinler sömürelim diye maddi açıdan tamam parayı düşünen yok yeter ki iyileşelim ama sırf para için de insanlar bukadar korkutulmaz ki o doktor beni çok korkutmuştu tek bir doktorla kalma derim iyi ki değiştirmişim bu doktoru bırakmam artık çünkü güvenimi kazandı bana para gözüyle değil de insan gözüyle baktığını hissettim o parayı biz zaten vericeğez gözümüzde zaten yok ama ne olur bunu bize hissettirmeseler.

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Candy34:KK49::KK9::nazar::nazar:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sugar_lale85:KK49::KK9::nazar::nazar:
Lavanta7734:KK49::KK9::nazar::nazar:
Saskinanne15 Kasim5 ayBekliyor
Dahlia3418 Kasim7 ayBekliyor
Yoruldum12323 Kasim 2 AyBekliyor
Berna162726 Kasim 4 AyBekliyor
Sekerpare_29 Kasim2 ayBekliyor
Zerbas1 Aralik4 ayBekliyor
Nacisss2 Aralik1 AyBekliyor
Inciozmen7 Aralik2 AyBekliyor
Ocean9 Aralik2 AyBekliyor
Aybice????Bekliyor
Canikom12????Bekliyor
Cileklipuding????Bekliyor
Ecrinx????Bekliyor
Leyla_6021????Bekliyor
Masumsu??1 AyBekliyor
Oksamen??2 AyBekliyor
Oliviera???1 AyBekliyor
Owner????Bekliyor
Pamukelma????Bekliyor
Rabit????Bekliyor
Sekeristan????Bekliyor
Shummir????Bekliyor
Slvy1987????Bekliyor
Trinity????Bekliyor
Zeynepne????Bekliyor
Nuysima??1 AyBekliyor

Liste yenilenmistirrrrrrrrrrrr :KK76::KK76:

Aramiza yeni katilanlar hosgeldiniz öncelikle, en kisa zamanda hamile kategorisine dahil olursunuz InsAllahhhh :KK16:

Canlar cigerler ballar fistiklar, annis adaylarim naber kizlar ne var ne yok, yokmu güzel haberler söyle atsak iki göbecik be ya :KK9:

Anladim canim, ben seni ekledim listeye, bu reglini not edersin, bidahakine oldugunda bakarsin nekadar sürüyo döngün diye (Yani Ins Hamile kalirsinda hesaplamaya gerek kalmaz adet döngünü :KK76:) :KK16:

cnm bende takip etmiyodum şuan adetim geçikiyo ama bayaa ama zaten adet düzensizligimde var 2 ay önce kist vardı ama eridi gitti önemli bişi degilmiş o adetimi geçiktirmişti ilaç kullandım ader oldum ama tarihini hatırlmıyom ama baya dır geçiyo benle birlikte olankar 2. ye adet görüyo üstüme doktora gidicem en yakın zamanda şu vajinismusu atlatıp ömle gitmk istiyodum şükür atlattım cuma günü gidicem bakalım haber veririm ben size ....bu arada bişi sorcam 9 kasımdan beri vajinismusu yendim eşim içime boşa....yo yumurtlama dönemim degil zaten geçiyodu adetimde hamile kalma m imkansızmı bide arkadaşlar ben doktora gitmiştim çocuk için doktor vajinismusu yenmen lazım dedi ben şimdi yendim vajinismusu bi gidicem adetim de geçiyo zaten sizce allttan baktırıyım mı s,zce hazırmıyım ya korkuyorum kasarmıyım kendimi die sizce hazırmıyım ?

Tmm ben tarihsiz kaydettm tatlim.. Nasip canim bilemezsin, belki yumurtlama olmustur, belki olmamistir, çogu kadinlarda yumurtlama 14. gün olur, bazilarindaysa 21. gün 22. gün degisken olur.. Ben ovulasyon testleri kullaniyodum önceki hamileligimde.. Hep düzensiz regl olurum ama 14. Güne çikmisti ovulasyon..
Alttan muayeneyi zaten vajinusmusu yenenlere tavsiye ettik hep, hem o korkuyuda yenmis oluyosun hemde muayeneni olmus oluyosun.. Bence tabiki baktir :KK16: Inanki korkulacak bisey yok
Hadi bakalim güzel haberlerle dönersin InsAllah

Son düzenleme:
X