Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

ilk denememiz malesef başarısız oldu:KK43:( kısmet değilmiş bir dahakine inş,Elvancım yeni bat 29 kasım hadi bakalım hayırlısı

Hamileliğim kesinleşti kızlar çook şükür,hatta beta hsg değerim biraz yüksekmiş sanırım ikiz olma ihtimali var dediler ama kesin sonuç ultrasonla belli olur,Rabbim herkese sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah,şimdi anadolu yakasında dr.arıyorum kendime ...

canım benim çok güzel bir haber Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsinn:KK16:

kızlar ben daha dün kutuldum vajinismus illetinden bi kere yaptık oldu bakalım ileriki günlerde artık bebegimi kucagıma almak istiyorum ...hamile kalmak için yaptıgınız özel bişiler varmı bana tavsiyeriniz nedir ben 3.5 senedir bebek istiyorum ama vajinismus yüzünden olmadııı artık bi bebegim olsun istiyorumm bu arada vajinismus tan kurtulduktan sonra ne kadar sürede hamile kaldınız?

Elvancimm yeni bat 7aralik canim :KK43:(

Malesef regl oldum :KK43:((((

ilk denememiz malesef başarısız oldu:KK43:( kısmet değilmiş bir dahakine inş,Elvancım yeni bat 29 kasım hadi bakalım hayırlısı

Elvancım yeni bat 9 aralık :KK14: 3 gün erken başladı reglim ya :KK43:

Nasip kismet kizlar üzülmeyin, çok takmayin kafaya.. Allah büyüktür.. Degistiriyorum bilgileri, önümüzdeki ay her birimize sans getirsin Ins :KK16::KK16:

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Candy34:KK49::KK9::nazar::nazar:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sugar_lale85:KK49::KK9::nazar::nazar:
Lavanta7734:KK49::KK9::nazar::nazar:
Zerbas4 Kasim4 ayBekliyor
Saskinanne15 Kasim5 ayBekliyor
Dahlia3418 Kasim7 ayBekliyor
Yoruldum12323 Kasim 2 AyBekliyor
Berna162726 Kasim 4 AyBekliyor
Sekerpare_29 Kasim2 ayBekliyor
Inciozmen7 Aralik2 AyBekliyor
Ocean9 Aralik2 AyBekliyor
Aybice????Bekliyor
Canikom12????Bekliyor
Cileklipuding????Bekliyor
Leyla_6021????Bekliyor
Owner????Bekliyor
Pamukelma????Bekliyor
Rabit????Bekliyor
Sekeristan????Bekliyor
Shummir????Bekliyor
Slvy1987????Bekliyor
Trinity????Bekliyor
Zeynepne????Bekliyor
Nuysima??1 AyBekliyor

Zerbas, regli oldunmu? Varmi biseyler :KK17::emir_bebek:
Kizlar bilgilerde yanlislik varsa söyleyin düzelteyim..
Tez zamanda listedeki herkes kavusur melegine dilegim.. :KK16::KK16:

kızlar ben daha dün kutuldum vajinismus illetinden bi kere yaptık oldu bakalım ileriki günlerde artık bebegimi kucagıma almak istiyorum ...hamile kalmak için yaptıgınız özel bişiler varmı bana tavsiyeriniz nedir ben 3.5 senedir bebek istiyorum ama vajinismus yüzünden olmadııı artık bi bebegim olsun istiyorumm bu arada vajinismus tan kurtulduktan sonra ne kadar sürede hamile kaldınız?

Öncelikle tebrik ederim :) çok sevindim kurtulmana..
Kendi fikrimi söyliyim, bence önce biraz alisma süresi taniyin birbirinize, daha dün yendim demissin..
Önce gerçekten yendigini idrak edip, rahatça bi oh çekip, artik ne bi jinekologa giderken, ne de çatala binerken korkasin.. Hamile kaldigindada dertsiz tasasiz, rahat bi hamilelik geçiresin..
Ha evet 3,5 sene az bi zaman degil ama en az 2 ay, hiç olmadi 1 ay tani kendine (ki alisma süresi genelinde daha uzun sürüyo), bu sürede düzenli denemeler yapin..
Bu tabikide benim fikrim, beni yanlis anlamani istemem, Rabbim InsAllah tez ve hayirli zamanda nasip eder sana melegini :KK16: Bu öyle kutsal birseyki, isterim isteyen herkese bekletmeden nasip etsin Allahim :97:
Olaki düsüncenden vazgeçmedin, hamilelik öncesi kontrollerini yaptir, bi jinekologa gidip alttan muayene ol, tam kan sayimi yaptir, ve folik asite basla hemen..
Beslenmene dikkat et ve yumurtlama günlerini degerlendir.. Gerisi Allahin takdiri :KK16::KK16:

Öncelikle tebrik ederim :) çok sevindim kurtulmana..
Kendi fikrimi söyliyim, bence önce biraz alisma süresi taniyin birbirinize, daha dün yendim demissin..
Önce gerçekten yendigini idrak edip, rahatça bi oh çekip, artik ne bi jinekologa giderken, ne de çatala binerken korkasin.. Hamile kaldigindada dertsiz tasasiz, rahat bi hamilelik geçiresin..
Ha evet 3,5 sene az bi zaman degil ama en az 2 ay, hiç olmadi 1 ay tani kendine (ki alisma süresi genelinde daha uzun sürüyo), bu sürede düzenli denemeler yapin..
Bu tabikide benim fikrim, beni yanlis anlamani istemem, Rabbim InsAllah tez ve hayirli zamanda nasip eder sana melegini :KK16: Bu öyle kutsal birseyki, isterim isteyen herkese bekletmeden nasip etsin Allahim :97:
Olaki düsüncenden vazgeçmedin, hamilelik öncesi kontrollerini yaptir, bi jinekologa gidip alttan muayene ol, tam kan sayimi yaptir, ve folik asite basla hemen..
Beslenmene dikkat et ve yumurtlama günlerini degerlendir.. Gerisi Allahin takdiri :KK16::KK16:

cnm ya ewet dogru söylüyosun aslında bende zaten en az şöle 1 ay düzenli deneme yapmayı istiyorum (tamamen atlattıgıma inanana kadar)ama hamile kalmakta istemiyo degiliminş olur bakalım hayırlısı 3.5 senedir bekliyoruzda sanki 1 ay mı bekleyemicez allah ne zaman hayırlıysa o zaman versin isteyen herkese folil
k asite başlıcam ama beslenmem çok düzensiz onu nasıl düzelticem bilmiyorum muayene de olmayı düşünüyorum zaten adet düzensizligim var inş bakalım herşeyin hayırlısı :KK16: :KK16:

ben ne yapicam yaaa:KK43: emla kremden kurtulamiyorum esimle iliskiye girdik önceki gece ama ben söylemedim krem kulandigimi bebek te istedigimiz icin icime b... di tabi tutarmi orasini allah bilir kremden dolayi olmuyor sanirim:KK43: dun gece gene istedi ama benim krem bitti guvenemiyorum kendime tabi girmedim iliskiye bahaneler le kremsiz denedigimde olmamisti bu sefer yenmedin hala sen diyor moralim alt ust oluyor bende sigindim anestezik kreme cikamiyorum icinden bu durumun ooof artik ona ihtiyacim olmamasi lazim ama neden yapamiyoruuuum :KK43:( cok zor vakayim ben yaaa 10 senedir insan hala basaramazmi cok istedigim yillardir özlemini cektigim bebegimize kavusamiyoruuum :_( hicbir cocuklu arkadasima gitmek istemiyorum icim aciyoor...

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Candy34:KK49::KK9::nazar::nazar:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sugar_lale85:KK49::KK9::nazar::nazar:
Lavanta7734:KK49::KK9::nazar::nazar:
Zerbas4 Kasim4 ayBekliyor
Saskinanne15 Kasim5 ayBekliyor
Dahlia3418 Kasim7 ayBekliyor
Yoruldum12323 Kasim 2 AyBekliyor
Berna162726 Kasim 4 AyBekliyor
Sekerpare_29 Kasim2 ayBekliyor
Inciozmen7 Aralik2 AyBekliyor
Ocean9 Aralik2 AyBekliyor
Aybice????Bekliyor
Canikom12????Bekliyor
Cileklipuding????Bekliyor
Leyla_6021????Bekliyor
Owner????Bekliyor
Pamukelma????Bekliyor
Rabit????Bekliyor
Sekeristan????Bekliyor
Shummir????Bekliyor
Slvy1987????Bekliyor
Trinity????Bekliyor
Zeynepne????Bekliyor
Nuysima??1 AyBekliyor

Zerbas, regli oldunmu? Varmi biseyler :KK17::emir_bebek:
Kizlar bilgilerde yanlislik varsa söyleyin düzelteyim..
Tez zamanda listedeki herkes kavusur melegine dilegim.. :KK16::KK16:

yok cnm ya regl oldum tam 4 kasımda..yeni bat 1 aralık..çalışmalara devam :KK17: :KK17::KK17: yeneli tam dört ay oldu ama diyebilirim ben ancak şimdi başardım ve rahatım..kızlar alışmak çok önemli..ben yedim kendimi ilk aydan olmuyo olmuyo diye iyikide olmamış diyorum. 4 ayda ancak alıştım ve rahatım...elvan takip ediyorm seni düşükten sonra Allah'ın yardımıyla yavaş yavaş toparlandığını görmek çok güzel..inş çok çok daha iyi olursun..hepimiz öle..
Allah inş bizde hayırlısıyla sağlıklı bir bebiş verir..amin... sugar ve lavanta en son hamişlerimiz tekrar tebrikler kızlar...

ben ne yapicam yaaa:KK43: emla kremden kurtulamiyorum esimle iliskiye girdik önceki gece ama ben söylemedim krem kulandigimi bebek te istedigimiz icin icime b... di tabi tutarmi orasini allah bilir kremden dolayi olmuyor sanirim:KK43: dun gece gene istedi ama benim krem bitti guvenemiyorum kendime tabi girmedim iliskiye bahaneler le kremsiz denedigimde olmamisti bu sefer yenmedin hala sen diyor moralim alt ust oluyor bende sigindim anestezik kreme cikamiyorum icinden bu durumun ooof artik ona ihtiyacim olmamasi lazim ama neden yapamiyoruuuum :KK43:( cok zor vakayim ben yaaa 10 senedir insan hala basaramazmi cok istedigim yillardir özlemini cektigim bebegimize kavusamiyoruuum :_( hicbir cocuklu arkadasima gitmek istemiyorum icim aciyoor...

canım kuruluk problemin yoksa eğer bir kere de kremsiz denemeye çalış.. bak gör kremli gibi olacak. ben bıraktım jeli ve inan şuan jel sanki işimi daha da zorlaştırıyomuş gibi geliyo doğal olan her zaman iyiidir öyle düşün boşuna yaratmamış o salgıyı Rabbim böyle düşün.. hala bırakamazsan ve çocuk istiyosan sperm öldürmeyen jeller varmş preseed miş birinin adı.. ondan alırsın..

canım ya kader arkadaşım benim ben de tam yedi yıldır evliyim daha yeneli altı hafta oldu ama ben senin söylediğin o emla kremi hiç kullanmadım yalnız ilk birkaç sever kayganlaştırıcı jel kullanmıştım ben de bebek istiyorum geçen ay olmadı herhalde o kremden dolayı diye düşünüyorum şimdi krem falan kullanmıyorum inşallah olur senin kuruluk problemin mi varki hala krem kullanıyorsun anlamadım hayatım ön sevişmeyi uzun tut ve kremsiz dene daha doğrusu sen kendin oranın kayganlaştığını hisedeceksin zaten onu hisettikten sonra eşinin girişine izin ver daha çabuk kayganlaşması için de eşin veya sen kendin elinle klitörisi uyarabilirsin.bilmiyorum ki bu söylediklerimin sana yardımı olur mu ben öyle yapıyorum ve çok şükür bir problem yaşamadım.kremsiz de oluyo sakın korkma bak ben yapabiliyorum sen de yapabilirsin kuruluk problemin yoksa eğer.

canım merhaba bıraz acık yazıcam ama yardımcı olmak ıcın
bende jelsız ılıskıye gıremıyorum bı sorunum var vajıden kurtuldum ama sorunum yuzunden hep jel kullanmalıyım
ve hamıle kalmadan oncede jel kullandım hep sadece p. ucu ona surmedım kenarlara surdum ve ılk denemede hamıle kaldım
krem hamıle kalmaya engel degıl onemlı olan ucuna ustte surme canım ve ınsalalh onuda bırakıp rahatca ılıskıye gırdıgın gunler olur
emladan cok kayganlastırıjı jeller daha cok ıse yarıyor ılıskıde rahat olmak ıcın ..

cnm ya ewet dogru söylüyosun aslında bende zaten en az şöle 1 ay düzenli deneme yapmayı istiyorum (tamamen atlattıgıma inanana kadar)ama hamile kalmakta istemiyo degiliminş olur bakalım hayırlısı 3.5 senedir bekliyoruzda sanki 1 ay mı bekleyemicez allah ne zaman hayırlıysa o zaman versin isteyen herkese folil
k asite başlıcam ama beslenmem çok düzensiz onu nasıl düzelticem bilmiyorum muayene de olmayı düşünüyorum zaten adet düzensizligim var inş bakalım herşeyin hayırlısı :KK16: :KK16:

Hayirlisi olsun canim.. Adet düzensizligi benimde hep olmustur, 28-33-35 günler arasi degisiyo adet döngüm.. Hele düsükten sonra iyice sasti adetlerm, neyse olabiliyoruzya buna bin sükür :)
Söyle yapabilirsin kendini öncesinde alistirmak için, az az yiyip ögünleri çogaltabilirsin, kendine bi liste hazirlayip, çesit çesit gidalar yiyip çesitli vitaminler tüketebilirsin bence..

canım benc artık kremi at ben daha kremsiz denemedim ama bundan sonra kullanmayı düşünmüyorum şöle düşün sen bu işi bitirdin şimdi de artık zavk için eşinle birlikte ol yani yine yapacakmmıyım yapamıcakmıyım die düşünme normal ikinizde istedigini z zaman ilişkiye girin zaten sende kendiliginden ıslaklık olur daha rahat olur hem bebegi düşün bende senin gibiyim benden sonra evlenen herkesin bebegi oldu çok üzülüyorum ama ne yapalım vajinismusu yendik allahın izniyle bebegimizde olur

:KK43::KK43: Canimm, bak nasilki vajinusmus psikolojikti, bu krem, kayganlastirici, ivir zivirlarda psikolojik.. Inan bana, bi paket alirdim hemen biterdi, yahu millet mikiyi dogal yapar,biz habire para harcardik mikiyi becerebilmek için, yok kayganlastiricilar, yok aparatlar.. Inan bigün yetti beahhhh :KK4: birakicam uleyynn :95: dedim, ve (evet zor olsada) oldu.. ön s.vme uzun tutarsan daha rahat olur.. Ha söyle biseyde var, olacakla ölecege çare bulunmaz, nasibinde varsa sen istersen bi tüp kayganlastirici kullan yine hamile kalirsin.. Ki kayganlastirici kullanarak hamile kalan biçok arkadasimiz var..
Rabbim hakkinda hayirlisini versin Ins ama inat et, hirs yap ve kurtul su kremden :KK16:

yok cnm ya regl oldum tam 4 kasımda..yeni bat 1 aralık..çalışmalara devam :KK17: :KK17::KK17: yeneli tam dört ay oldu ama diyebilirim ben ancak şimdi başardım ve rahatım..kızlar alışmak çok önemli..ben yedim kendimi ilk aydan olmuyo olmuyo diye iyikide olmamış diyorum. 4 ayda ancak alıştım ve rahatım...elvan takip ediyorm seni düşükten sonra Allah'ın yardımıyla yavaş yavaş toparlandığını görmek çok güzel..inş çok çok daha iyi olursun..hepimiz öle..
Allah inş bizde hayırlısıyla sağlıklı bir bebiş verir..amin... sugar ve lavanta en son hamişlerimiz tekrar tebrikler kızlar...

Hayirlisi bakalim canim her olanda vardir bi hayir :) Bak negüzel alistim diyosun çok sevindim gerçekten..
Ben, evet unutamasamda toparladim.. Yara gider, izi kalir misali.. Insanin alisamadigi acimi var.. Alistim sayilir.. Allaha sigindim, hayirlisini nasip etsin hepimizin hakkinda :KK16:

destekleriniz icin hepinize tesekkur ediyorum söylediklerinizi uygulamaya calisicam ama sanirim tam anlatamadim kayganlastirici jel kulanmiyorum anestezik krem kullaniyorum yani hala uyusturuyorum orayi öle iliskiye giriyorum cunku kremsiz denemeye kalkistim girmiyor p...s tam giris cikislarda agri oluyor gibi hisediyorum bende anestesik krem olan emlayi kulaniyorum ozaman agri olmuyor pisikolojik sanirim nasil kurtulucam bilemiyorum yazdiklarinizi uygulamaya calisicam isallah basaricam:KK43:

destekleriniz icin hepinize tesekkur ediyorum söylediklerinizi uygulamaya calisicam ama sanirim tam anlatamadim kayganlastirici jel kulanmiyorum anestezik krem kullaniyorum yani hala uyusturuyorum orayi öle iliskiye giriyorum cunku kremsiz denemeye kalkistim girmiyor p...s tam giris cikislarda agri oluyor gibi hisediyorum bende anestesik krem olan emlayi kulaniyorum ozaman agri olmuyor pisikolojik sanirim nasil kurtulucam bilemiyorum yazdiklarinizi uygulamaya calisicam isallah basaricam:KK43:

canım bence emla yerine kayganlaştırıcı krem dene hiç denedin mi bilmiyorum.

bu arada kuruluk problemi mi var yoksa vajinada kendiliğinde ıslaklık olmuyormu ilişki esnasında

X