Vajinusmusu yenenler

Mareflena

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2019
60
26
43
Aa bence bu bir hastalık değil ve ben ilk korkularımı anladığımda ve ilişkiden kaçtığımda araştırmaya başladım her yerde şöyle yazıyordu '' vajinusmus hastaları bunu kabul etmezler ve kendilerine konduramazlar '' ve şöyle devam ediyordu '' işe bunu kabul ederek başlayın''
Ben hiç kabul etmedim yaşadığım şey evet buydu ama sürekli kendime hayır sen hasta değilsin dedim çünkü bunu kabul etmek motivasyon düşürüyordu bende, keza yüzlerce yazı okudum birbirinin tekrarı bazı kelimeler ezber yaptı hafızamda mesela şöyle
'' aparat, dilatör, parmak egzersizi, kegel, doktor, ayna egzersizi, kayganlaştırıcı vs vs vs, yani özetle diyorduki ya doktora git ver... Tl tedavi ol yada tedaviyi kendin uygula, tedavi hep aynı "vajinana bişey sok" "özünde bu var
Ben kendi hikayemi yazıcam bi tık farklı olucak bunlardan ihtiyacı olanlara gelsin
İlk farkettiğimde çok ağlamıştım hatta bu sepepten ayrılık aşamasına gelmiştik, sabırsızdı benimki aceleci talepkar beklentili ve bencil malesef ben hep tedirgindim bu yüzden, önce deneyimleri okudum ddoktora gideyim dedim ateş pahası el yakıyor, sonra evde atlatanlara baktım hayran kaldım kendi elleri ile içlerine cansız cisimler sokabiliyolar denedim ama yapamadım çokta uzatmadım kendi çözümümü kendim yaratıcam dedim
"çözüm İNANÇ ta arkadaşım, inandığın şeyleri sağlıklı hale getirirsen birazda üstüne cesaret eklersen herşey mümkün bu hayatta, ben bu önerilenlerin hiç birini yapmadım doktora gitmedim param yoktu içime asla bişey sokmadım keza hep şuna inandım içime plastik penis gireceğine gerçeği olsun gerçeği ile denerim dedim, ben atlattım toplam 2 ayımı aldı ve öyle çok değil ikinci denememde 8 cm vajina sonum oluyor yani, esnememiş hali tabi vajinamın 8 cm kadar, sonuna kadar vajinamın giriş oldu, çok saçma çokta abartılcak bişey değil, ilk giriş olduktan sonrası sakin ve durarak yavaş yavaş ilerlersen ve bunu bir kaç defa üst üste çıkış giriş yaparak tekrarlarsan bakıyosun ki olmuş, şimdi geriye penisin tamamını alabilmek kaldı şart değil ama benimki istiyor, buda zamanla ben dahada gevşedikçe uyarılmaya başladıkça vajina esneme yapıcak uzuycak genişliycek ve oda olucak,şimdi buraya merak eden olursa diye nasıl kendimi ikna ettim bunu yapmaya doktorsuz ve dilatörsüz parmaksız onu yazayım
1 bunu eşinizi için değil kendiniz için yapın, cinsellik bizim en doğal hakkımız
2 beynimiz yüzlerce hurafe ile dolu bir cinsel çöplük malesef, hemen okumaya araştırmaya başlayın bol bol google amcaya soru sorun sizi korkutan ne varsa sorun hep cevaplıyor emin olun
3 doğru bilgileri edindikçe rahatlamaya başlıycak psikolojiniz çünkü bu zaten psikolojik bir rahatsızlık siz hasta değilsiniz bu toplumun ayıbı bunu bilin ve %100 de çözümü var
4 bedeninizi tanıyın, vajinanızı ayna ile bakaraktanıyın her gün alın aynayı bakın ıkının deliği görün korkmayın zamanla inancınız artıcak fakat anotomik yapısınıda google amcadan istemeyi unutmayın mesela ben artık şunu biliyorum vajina girişi ve sonu 7.5 ile 10 cm arası yani 10 cm içeri girdiğinde çarptığı yer rahim ağzı ki orda olay tamam zaten, bundan sonrası zevk almaya ve vajinanın esnemesine kalıyor
5 şunu sakın unutmayın bu çok basit bir eylem sadece sizin zihniniz deki geçmiş kayıtlarınız korku yaratıyor ve sizi engelliyor zihninize dopru bilgiler olumlu cümleler yüklerseniz sonunda oda engeli kaldırır, ben denedim oldu
6 meditasyon yapın sandıpınızdan çok daha faydalı nefes kontrolü için zihni rahatlatmak için özgüven duymanız için
7 cinselikle ilgili olumlamalar bulun telkinler bulun dinleyin, hatta kendi sesiniz ile bir olumlama kaydedin telefonunuza ve her gün dinleyin yatmadan önce
Kegel ile kas kontrolünüde iyi çalışın
Bilinç altınızı olumluya dönüştürürseniz zaten su akıp yolunu buluyor
Sağlıcakla kalın

Keşke herles sizin kadar dirayetli olsa.Ben 10 ay boyunca kremler,spreyler, parmak sokmaya çalışmalar,uyku ilaçları neler yaptım ama olmadı artık daha fazla mücadele edemiyorum diyip tedavi oldum.Aslında tedaviyi biraz da doğru cinselliği öğrenmek,çoğu kadın gibi jinekolojik muyeneden korkmamak ne korku varsa hepsini kökten yenmek için de istedim diyebilirim.Cinselliği tabu haline getiren toplumun evlatlarıyız öyle ya da böyle bu vjinismus denen illete yenilmeyeceğiz.Darısı bu hastalığı yaşayan herkese olsun inşallah

Ben daha yeni atlattım henüz bir zevk almıyorum ne kadar zaman sonra ve nasıl almaya başlıycam bilmiyorum korku kısmı geçti çok şükür siz ne durumdasınız ne kadar denemeden sonra keyif vermeye başlıyor bu meret

Ben de yeneli bugün tam 2 ay oldu.Ben hemen ilk ilişkide orgazm vs hepsi olacak sanmıştım sordum ne zaman diye doktorumun dediğine göre zevk aşaması 10 ilişkiden sonra başlar sen şu an alt kümedesin şampiyonlar ligine çık hele bi acele etme demişti gülüşmüştükbiz de 10 ilişki sınırını yeni aştık, dediği gibi ancak oturuyor birşeyler.Sizin ne kadar oldu ?

hahahah ne tatlı doktormuş o benim şöyle oldu ilk denemede sadece başını alabilmiştim sonra 2 ay hiç denemedik o esnada ben çalışmalara başladım ve geçen gün ikinci denemede çol şükür oldu ve üzerinede daha 2 defa daha oldu artık zorlanmıyorum fazla ama işte bir tek işin keyif alma kısmı kaldı beklemedeyim merakla

Ben atlatalı 1 buçuk ay oldu artık tamda olması gereken gibi sizi de tebrik ederim.Ben kulaktan dolma bilgilerle çok şey denedim en son Esra Çabuk Cömert e gittik eşimle.Doktor zaten eğitim verdi aslında olması gereken kendimizi kasmadan nasıl ilişki yaşanır bunu öğrenmek.4 seans gördük parmak egzersizleri sonra biraz kremler takviyeler çok rahatlattı.Psikolojim de BAŞARACAĞIM kelimesi beni bu zamanlara getirdi.Darısı korkuları olan ve başarmak isteyenlerin başına diyelim.Bu arada çok güzel anlatmışsınız herkese çok faydalı olacaktır.

Çarptığı yer rahim ağzı demişsiniz. Rahim ağzından içeri p... girecek mi, giriyor mu

Çarptığı yer rahim ağzı demişsiniz. Rahim ağzından içeri p... girecek mi, giriyor mu
Hayır girmiyor orası sonu, şimdi siz diyceksinizki ee pe... in devamı nasıl giriyor nereye giriyor, uzmanlar her yerde bas bas bağırıyor""vaj.... esnektir, genişler ve uzar,fakat bu seninde ilişkiden keyif almana yani uyarılmana bağlı buda zamanla oluyor hemen ilk bir kaç ilişkide olmayabilir alıştıkça zamanla gerginlik gittikçe kendimizi olayın akışına bıraktıkça ve tabiki eşimizede burda iş düşüyor, bu yüzden ön sev.... önemli, ben şu an henüz başlardayım çok bişey hissetmiyorum ama acıda yok, yeterince ıslaksan kayganlık varsa vr kendinide rahat bırakırsan acı fikan yok, geçmiş olsun, he bu arada kadın vaj... ilk 2 ile 4 cm arası duyarlı zevk almaya zaten gerisi hikaye

sağ ool balım. Ben hani p... başı rahimden içeri giriyor zannediyorum. Yani 2/4 santim girincede zevk oluşuyor anladığım kadarıyla. P... rahim içine girmeden vajina boyunda kalıyor ve gitget o şekilde oluyor yani? Cahilliğimi maruz görün. İnsan korkunca durum ortada.

rica ederim
bizim cahilliğimiz değil böyle yetiştiriliyoruz malesef fakat böyle devam etmek zorunda değiliz, şöyle açık yazayım bilgiyi kafan karışmasın, anotomik olaran ilk giriş vaj... ağzıdır devamıda vaj... koridor gibi düşün devsmınıda sonunda rahim ağzına denk gelir kadın vaj... ortalama 7.5 ile 10 cm arası uzunluktadır, yani senin vaj... 9 cm se uyarılmadığın takdirde p... 9 cm girince rahim ağzına denk gelir sonrasını zarlamamak gerekir, yani özetle p... Vaj... Girer rahime değil

Sağ ol balım

Merhaba bende vajinusmus hastasıydım doktorum sayesinde atlattım ve 1,5 aylık hamileyim Şükrü mavunacıoğluna teşekkür ediyorum gitmenizi tavsiye ediyorum uzmandada öte bir doktor

Merhaba! Cok güzel anlatmşssınız çözümü bende nu hastalıktan 10 aydır muzdaripim fakat dün içime 10 cme kadar dilator sokmayı başardıö ancak ilerisi varmı biyerr çarpıtor orada neresi bilemiyorum.

Ben de üçüncü boy olan 10 cm lik dilatörü başarıyla itebiliyorum. Fakat bir büyük boyu asla olmuyor. Tedavimin başarısı onu sokabilmeme bağlı. Ne yapıcam nasıl yapıcam bilmiyorum çok yoruldum..

Zeytinyağıyla denedin mi ki? Canım doktor yardımı alıyor musun, kendi kendine mi yoksa deniyorsun

Muhtemelen rahim ağzıdır sonrasını zorlamayın zaten kadın vaj uzunlupu 7.5 ile 11 cm arası 1depişirmiş sonrası rahim boynu ve rahim diye devam ediyor

Tedavinin başarısı onu sokabilmene baplı değil, hiç bişey sokmasanda ilişkiye girebilirsin zaten içine bişeyler almışsın amaç burda içine bişey girebileceğini öğrenmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…