Vajinusmusu yenenler

😰 sağ ool balım. Ben hani p... başı rahimden içeri giriyor zannediyorum. Yani 2/4 santim girincede zevk oluşuyor anladığım kadarıyla. P... rahim içine girmeden vajina boyunda kalıyor ve gitget o şekilde oluyor yani? Cahilliğimi maruz görün. İnsan korkunca durum ortada. 😰
Bende o şekil sanıyoruö hatta dilatörü zorlarken ilerde yer var diye baya bi ağrı oluştu vajina esnek ama enine diye düşünmüştüm boyuna uzadığını ilk duyuyorum cok saol yardımın için😀

rica ederim
bizim cahilliğimiz değil böyle yetiştiriliyoruz malesef fakat böyle devam etmek zorunda değiliz, şöyle açık yazayım bilgiyi kafan karışmasın, anotomik olaran ilk giriş vaj... ağzıdır devamıda vaj... koridor gibi düşün devsmınıda sonunda rahim ağzına denk gelir kadın vaj... ortalama 7.5 ile 10 cm arası uzunluktadır, yani senin vaj... 9 cm se uyarılmadığın takdirde p... 9 cm girince rahim ağzına denk gelir sonrasını zarlamamak gerekir, yani özetle p... Vaj... Girer rahime değil
bi sorum olucak peki bu kızlık zarı nerede ayıptır sorması egzersiLerde kanamam hiç olmadı rahim duvarıma kadar denk geliyorum dahamı ilerde yoksa genişleyincemi zarda ortada cıkıyor🤔

bi sorum olucak peki bu kızlık zarı nerede ayıptır sorması egzersiLerde kanamam hiç olmadı rahim duvarıma kadar denk geliyorum dahamı ilerde yoksa genişleyincemi zarda ortada cıkıyor🤔kızlık zarı ile ilgili bir çok uzmanın yazısı var googledan aratıp okursan faydalı olucaktır, zaten ortası delik bir zar olduğu yazıyor ve normal şartlarda belli belirisiz yada hiç kanama olmaması gerektiği yazıyor baya uzun mesele interneten araştırabilirsin dediğim gibi ben uzman yazılarını okuduktan sonra kızlık zarı ile ilgili algım çok değişti açıkcası hiçte sandığımız gibi bişey değilmiş daha doğrusu bizlere toplum tarafından dayatıldığı gibi değilmiş okumanı öneririm, bende nacizane şunu ekliyim benimde ilk ilişkimde öyle kanlar filan beklentim varken hafif bir akıntı hissettim sadece sonra parmağımı sürdüm 2 3 damla sıvı vardı aynı gün iç çamaşırımda 2 damla kadar pembe sıvı vardı sonra iki üç gün birer damla kahverengi lekeler oldu çamaşırımda o kadar bidahada bişey görmedim, fazla büyütmeyin yani çoktan akan akmıştır farkına bile varmamışsındır büyük ihtimalle

Merhaba arkadaşlar bende vajinusmusum bu hastalığı yenmek istiyorum ama parmak egsersizi yada diğer egzersizlerle değil direk bu aşamaya geçmek istiyorum yardimci olurmusunuz banada

Ben daha yeni atlattım henüz bir zevk almıyorum ne kadar zaman sonra ve nasıl almaya başlıycam bilmiyorum korku kısmı geçti çok şükür siz ne durumdasınız ne kadar denemeden sonra keyif vermeye başlıyor bu meret :-)
Bende yeni atlattım hala korkularım oluyor arada bazen canım çok acıyor bazen hiç acımıyor bende anlamıyorum

X