Vajinusmusu yenebilmek

gamze c

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2021
4
5
32
Hanımlar doktor tavsiyesi veremiycem,gitmedim çünkü.6 aylık evliyim,yeni yapabildim.şimdi bu “yapabildim” yazısını görünce içi cız eden hanımlar var biliyorum, biri daha yaptı. Ben yapamıyorum diye. Aynılarını yaşadım. Oraya el sürdürmedim ben 6 ay, en ağır vajinin siz olduğunu düşünüyorsunuz,herkes bi şekilde yapıyor ama siz en kötü vakasınız dimi?değil işte. İnan değil.ben asla diyordum ya asla yapamıycam.değil denemek, düşününce bile tüylerim ürperiyordu. Bence öncelikle devlet doktoruna görün, belki rahim ağzı yada içi enfeksiyon vardır , belki vaji değilsindir de bi ilaçlık bi işin vardır.önce bunu öğren. Eğer vajiysen , ilişkide en az korktuğun pozisyonu keşfet. Eğer korkun acı ya da kan ise, duvar hissi ise , inan bana 2 cm içerde kızlık zarı , yani o 2 cm lik boşluğu iyi kullan eşin sadece o duvara kadar gidip gelsin içinde sanki rahimin o kadarmış gibi.o zaman içine bişeyin girebilme ihtimaline inanmaya başlıyorsun. Ama seni korkutmasın. Dur de devam et de , sen yönet. 1 hafta böyle dene. Daha sonra yavaş yavaş yapmaya başla. Sadece biraz dayan 10 saniye. İçinden say, sayarken bitti de, anne olucam de, zevk alıyorum de, az kaldı de, inan bana düşündüğün kadar zor değil , lanet olası beynin kemiriyor seni biliyorum ama dene Lütfen. Hele ki bazı bölgelerde , köylerde , o çaresiz hanımlar. Yalnız

X