Vajinusmus

Deryaaaydn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2019
3
1
24
Merhaba yenı evlendım. Uzun bır sure de sevgılıydık . Ilıskıye gıremıypruz muthıs bır agrı oluyor aslında ıstıyorum ama kasılıyorum sanırım. Islanma da oluyor . Anal ilişkide gayet rahatlamakta önden olunca neden bu kadar agrı oluyor Ya 😓 artık dayanılmaz hale geldı psıkolojım sözde vajınusmus mu yoksa başka bır sey mı bu sorunu kas gevşetici öle cozer mıyım

Kas gevseticiyle gececek bir şey değil piskolojik durum olduğundan yardım alsanız daha kolay atlatırsınız.

Merhaba yenı evlendım. Uzun bır sure de sevgılıydık . Ilıskıye gıremıypruz muthıs bır agrı oluyor aslında ıstıyorum ama kasılıyorum sanırım. Islanma da oluyor . Anal ilişkide gayet rahatlamakta önden olunca neden bu kadar agrı oluyor Ya 😓 artık dayanılmaz hale geldı psıkolojım sözde vajınusmus mu yoksa başka bır sey mı bu sorunu kas gevşetici öle cozer mıyım
Merhaba bende yeni evliyim sizin bunu yazdığınız gün ben vajinusmusu yendim ve birlikte olabildim. Ondan önce çok araştırma yapıyordum burdan sürekli yazılanları okuyordum ve birgün yenersem buraya yazıp başkasına da yardım edeceğim diye kendime söz vermiştim. O yüzden sana yardımcı olmak istedim.

Seni gruba etiketlicem ordan takip edebilirsin. Dilatör ile çalışma yapman gerekli

Canım psikologa gitmeden hallolmayacak bak egzersizler var onları yap inan hiç korkma kiz ben yapabilirsen herkes yapar ya psikoloji çok farklı çok bir kere korkuttun ya kendini ondan

X