Jinekoloji Vajinusmus

guzelgunler1

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2022
195
192
27
Arkadaşlar merhaba 1 yıllık evliyim hala vajinusmusu tam anlamıyla yenemedim aparatların hepsini rahatlıkla alabiliyorum fakat penisin sadece ucu giriyor acı hissettigim için de devamı gelmiyor ruhen çok yoruldum çok yıprandim tavsiyelerinize ihtiyacım var

Kayganlaştırıcı kullanın. Siz üstte olun. İmkanınız varsa bir otelde, yoksa her zaman acı deneyimi yaşadığınız odada yapmayın. Farklı bir odada yapın. İlişki öncesinde acımayacak, acımayacak diye telkin etmeyin kendinizi. Çok rahat olacak, keyifle olacak, kolaylıkla olacak şeklinde olumlu cümleler ile telkin edin kendinizi. Mutlaka ön sevişme yapın. Penise kademe kademe oturun. Nefes alın, verirken kaslarınızı açın, açarken oturun. Bu öneriler geldi şimdilik aklıma.

Ben bebek yağı kullandım. (Kayganlaştırıcılar bende işe yaramadı) nefes al ver ıkın işlemi yap birde müzik açabilirsiniz müziğe odaklanın

İlginiz için Teşekkür ederim deneyeceğim

Teşekkür ederim Bebe yağı kayganlastirici ikisini de kullanıyorum onlarsiz düşünemiyorum bile ama yine de kastigimdan ötürü sanırım baş kısmı giriyor devamı çok acıyor

Teşekkür ederim Bebe yağı kayganlastirici ikisini de kullanıyorum onlarsiz düşünemiyorum bile ama yine de kastigimdan ötürü sanırım baş kısmı giriyor devamı çok acıyor
Bebek yağının arka yüzünü okursanız petrol var içinde. Vajinays petrol sürülmez. Hasta olursunuz.

Hiç bakmadim fakat 8 ay önce gittiğim ünlü uzman jinekolog bebe yağıyla aparatları yapmıştı ona danışarak kullanmaya başladım
İnanılmaz geliyor bu. Bebekler için üretilen şeyler her zaman masum değil. Alın elinize okuyun arkasını. Kayan her şey kayganlaştırıcı değildir der Rayka Kumru.

Şimdi baktım ( içindekiler kısmında paraffinum liquidum) adında bi madde petrolden üretiliyormus
Bazı markalarda direkt petrolium gibi bir madde var. Vajina, rahim, yumurtalıklarımız çok değerli. Bunların sağlığını kaybetmek pek çok şeyi kaybetmek demek. Vajina için üretilen sağlıklı ürünleri kullanın. Doğal olsun diyorsaniz durex pure diye bir çeşit var ona bakın. Parfümlü, aromalı bir şeyler kullanmayın.

Evet çok haklısınız

Bende bu süreçten geçtim 6 ay sonunda çok şükür yendim. Hatta ben doktora bile gittim yarıda kestim kendim yapcam diye diye sonunda oldu nefes egsersizi cok önemli. Bir de ıkınmak o zaman hersey cok kolay oluyor. İnkansız değil hersey sende istersen yapabilirsin önce kendine İnan, güven gerçekten hiç acımıyor biz gözümüzde korkutmuşuz kendimizi. Webcam’ine diye bir siprey var ben onu denemiştim çok faydasını gördüm istersen araştır burda da kullanan arkadaşlar vardı inşallah en kısa zamanda sende yenersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…