Vajinusmus 2020 Başarıları💫⭐️

Çok teşekkür ederim şuan iyiyim ve mutluyum insallah hersey daha da güzel olacak:)

Merhaba sevgili vajinismus illetiyle yeni tanışanlar, mücadele edenler ve onu yenenler... Ben vajinismusu 5.ayim biterken yendim. O 5 ay benim için kabus gibi geçmese de hep bir tarafim rahatsiz ve tedirgin nasil olacagini dusunmekle geçti. Evlilik öncesi bi tedirginliğim vardı hep nasıl olacak acaba acıyacak mı kanayacak mı diye düşünürdüm. Sonunda buyuk gun geldi çatti evlendigim gece eşimle o aşamaya geldigimizde kendimi olaganustu bi sekilde kastigimi farkettim. İlişki hem olsun istiyordum hem olmasin sanki garip bi durumdu deniyorduk ama olmuyordu geri geri gidiyordum yatakta bi uçta başliyorsak obur uca kadar kaciyordum. Eşim çok anlayisliydi hep sabirla bekledi telkinde bulundu hicbir zaman surat asmadi ben kendime kizarken bile oyle soyleme her sey yoluna girecek alisamadin henuz duzelecek fakan diye telkinde bulunurdu. Sorunumu biliyordum ama işimiz geregi kendimle ugrasmaya da pek zamanimiz olmuyodu. Son zamanlarda biraz daha ilerleme kaydetmistik aslinda ama tam anlamiyla bi iliski yaşayamiyorduk. Sonra pandemi oldu falan evde kaldigim surecte kendimle ilgilenmeye zamanim oldu ne yapabilirim falan arastirmaya basladim foruma girdim okudum yazdim arkadaslar beni yonlndirdiler aparat siparisi verdim ama nasil yapicam naail olacak bilemiyordum sonra aparatim geldi ilk gorunce tedirginlik oldu nasil olcak nasil girecek diye ilk aparati duşta denedim onu yapabildigim an dunyalar benim olmuştu dedimbu olduysa gerisi gelir ayni gun ilk 3 aparati yaptim ama 4.yu yapamiyodum 2 gun 4.aparatla ugrastim itsem girecekti ama cesaret edemiyordum sonra esimin yardimiyla onu da yaptim sonrasinda iliski denedim ama tam olmadi sanirim biraz zorlamistim kendimi o gun ertesi gun tekrar 4 aparatla calistim ve benim icin 1 den farki kalmamisti artik sonra esimle denedik yatak kenari pozisyonda ve oldu ve gecen 5 ayima bile uzuldum bunun icin mi erteledim diye hafif baski ve yanmadan baska hicbir sey olmuyo arkadaslar eminolun kormayin ve adim atin gerisi gelecektir sevgiler..

Ne güzel şimdi çook rahatsın özgürsün darısı bu illetle savaşan kadınlara

Selamlar,
Bugün itibariyle ben de bu hastalığı yendim sanirim :) 6 aylik evliyim ve 2. ayimda kadin dogum uzmanina gitmeye karar verdim. Kizlik zarimin septali olduğunu soyledi ve küçük bir operasyon ile alabileceğini iletti ama ben o an yaşadığım şokla ciktim oradan ve baska bir yere gitmek istedim. Yine nisantasinda olan hera klinige gittim. Suleyman hoca da ayni seyleri soyleyince kendimi ikna ederek ( çünkü korkuyordum) operasyon oldum kasim ayinda. Uzerinden 1 ay geçtikten sonra vajinusmus tedavisine baslayacaktik. Islerimden dolayi sure uzadi biraz ocak ayi içerisinde gidebildik. Seviyem yuksek oldugu icin 6 gunde hallettik oradaki seruveni. Sonrasi sen ve esinde oluyor artik.
Ev ödevlerini ihmal etmeden yaptim hep. Yeri geldi yapamayacagimi o kadar dusundum ki. Aparatlari sorun olmadan hallederken esli kisimda yine kasılıyordum. Bugun bi an da oluverdi inanamadim :)
2 3 kere daha denedik hatta hic aci yok cunku zarimda yok onun etkisi ile cok rahat oldu.
Umarim herkes bu sorundan kurtulur aylardir cektigim stres bitiyor galiba:)
Darisi tum vaji kadinlarinin basina

Sevgilerrrr

Gözün aydın canınm beniim eşinle mutlu bir hayatın olsun inşAllah

O kendi kendine yenenlerden biride ben oldum sukurler olsun tam 15 sene sonra burdan okudugun ve uyguladigim şeyler sayesinde bir dış uyuşturma spreyi hayatıma yön vermesi senelerdir kendime dert edindiğim sürekli uygulayıp uygulayip başaramadığım herşeyi denedim Piskolagdan tutunda alkole kadar allah'ım suan yaşadıklarım şerit gibi geçiyor korkulacak gercekden birşey yokmuş bumuymus dedim resmen eğer ben başardıysam gercekden herkes başarabilir ilk önce kendimize inanalim kas g3vsetici hap kullandım sonrada dış uyusturucu sprey sıktım ve başardım biraz tereddüt ettim ama başardım basardimmmmm sabaha kadar mutlulkdan ağladım sonra bi tebessüm varki suratımda anlatamam allah'ım benim gibi bekleyen herkese bu duyguyu tatdirsin

15 sene mi dile kolayy Neler yaşamışınızdır gözünüz aydın çook seviniyorum her seferinden birilerinn başarmasına bundan sonraki hayatınız çiçek gbi olsun

15 sene mi dile kolayy Neler yaşamışınızdır gözünüz aydın çook seviniyorum her seferinden birilerinn başarmasına bundan sonraki hayatınız çiçek gbi olsun
Evet 15 sene dile kolay bende burayı kayıt olmadan takip ve arastirip okuyanlardanim burdan aldığım bilgilerle gerçekleştirdim evet dile kolay ama bide içime sorsak .çok şükür ama hepsi geride kaldı.buraya bugün kayıt oldum nasıl başkaları başarıp paylaşmış bizler de okuyup cesaretlenip basardiksa bizim paylasimlarimizzda onlara cesaret olsun.bumuydu diceksiniz emin olun detaylı anlatım isteyen olursada yardımcı olurum hangi hapı hangi marka kullandigim en ince detayına kadar yeterki bizde birilerine vesile olalım vajinus bizden güçlü deGil emin olun biz istersek basaririz

Müsait olduğunuz bir zaman tecrübenizden faydalanılsın bence yazınçok şükür olsun ki geldi geçtii bundan sonrasınds vajınusmus diye birşey yok artık

Bana yardımcı olur musun bu konuda ilaçların adı ve nasıl bir yol izlediğin konusunda

Merhaba kızlar bende vajinusmus hastasıydım hemde 5 yıl cektım bu sıkıntıyı.cok arastırdım cok denedım careyi hera klinik te buldum hemde 3 günde 5 yıllık yükümden kurtuldum evet bende HERA klinik MAZHAR ESERDAĞ sayesinde yendim.ÖMÜR ablacım melek terapistim her zaman destekcim yanlızlıgımı çaresizliğimi hiçbir zaman hissettirmedi.kapıdan girdiğim an başaracağima beni inandırdılar MAZHAR hocam yapacaksın dedıgı hala kulaklarımda ve söz verdikleri gibi ınanaılması zor ama 3 günde yendim. Boşuna beklemısim yıllarca. Ertelemeyin arkadslar hera klinik gidin özgürleşin derim. Allah bir değil bin kere razı olsun MAZHAR hocam ve ömür ablamdan sonsuza kadar minnettarım

Gözün aydın canımm önemli olan zaten Ertelememek demek ki desteğe ihtiycin varmış inşAllah bundan sonraki süreçte çok mutlu olursun

Amin inşallah canım
Gözün aydın canımm önemli olan zaten Ertelememek demek ki desteğe ihtiycin varmış inşAllah bundan sonraki süreçte çok mutlu olursun
cok tesekkur ederım eveet desteğe ihtiyacım var sadece cunku hıc zorlanmadım.bu derdı çeken tüm arkadaşlara Allah tez zamanda feraha kavusmayı nasıp etsın

Bana bu biraz reklam gibi geldi. Bu konuyla ilgili 3 farklı konuya aynı şey yazılmış nedense yeni üyelik ilk mesaj kliniği övmek olmuş. Genelde klinik reklamları 3 gün de yendim şeklinde oluyor

Bana bu biraz reklam gibi geldi. Bu konuyla ilgili 3 farklı konuya aynı şey yazılmış nedense yeni üyelik ilk mesaj kliniği övmek olmuş. Genelde klinik reklamları 3 gün de yendim şeklinde oluyor
Gercekten degıl ben ilk eşimden bu sebebten bosandım düşünün nasıl psilojıde oldugumu ve 22 subatta gıttım ızmıre 24 subatta yendım bunun neresi reklam helekı bu psikolojide bende ınanamamıstım ama dedikleri gıbı uc gunde oldu yenince hemen uyelık actım ve yazmak ıstedım cunku ben ılk evlılık ve ıkıncı evlilikte cok cektım

Ertelemeyin arkadaşlar h... kliniğe gidin yazmışsınız bu reklam cümlesi değil mi yani doktorların adı büyük büyük yazılı falan peki inandım

Bende bugün yendim Ekim ayında beri bunu yenmek için uğraşıyordum bugün oldu.
İlk önce aynada inceledim sonra bebe yağıyla dilatör egzersizlerine başladım. Ama benim biraz ileri seviyeydi çünkü 1.dilatörü 1.5 ayda yapabildim. Sonra her bir dilatöre alışmam falan 1er ay sürdü. En sonunda 4ü yapabildim. 4 e geçtiğimde farkettim ki tek engel ellerim ve Zihnim. Gitmeyen dilatör değilmiş ben iteklemiyormuşum. Allah herkesi bu dertten kurtarsın.
Ben buradaki arkadaşların bana yardımıyla yendim. Yazılan herşeyi okudum denedim olmadı tekrar denedim olmadı defalarca denedim sonunda oldu.

Geç olsun da güç olmasın kediseverim gözün aydınnn çok sevindimm darısı diğer kadınlarn başına inşallah çok mutlu ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…