vajinoplasti sonrası ilk cinsel ilişki??

seli54

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2009
1.045
487
arkadaşlar vajinoplasti sonrası ilk cinsel ilişkimiz 39. günde oldu ama acılı oldu o yüzden fazla zorlamadık, bu ameliyatı geçirmiş olanlar ilk ilişkiler acılı oldu mu ne zaman düzeliyor ya da biz erken mi davrandık doktor 40 gün demişti zaten ama ne diyorsunuz??

arkadaşlar vajinoplasti sonrası ilk cinsel ilişkimiz 39. günde oldu ama acılı oldu o yüzden fazla zorlamadık, bu ameliyatı geçirmiş olanlar ilk ilişkiler acılı oldu mu ne zaman düzeliyor ya da biz erken mi davrandık doktor 40 gün demişti zaten ama ne diyorsunuz??

merhaba seli54 sen gliba vajinoplastiyle birlikte labiaplastide olmuşdun cinsel ilişkin nasıl oldu biraz bahsedermisin olumlu olumsuz...

Son düzenleme:
şöyle söyleyim görünüm o kadar düzgünleşmişti ki labioplasti de yaptığını zannettim ama sordum yapmamış fakat nasıl toparladıysa çok düzgün ve estetik bir görünüm kazandırmış, cinsel ilişki ilk bir iki seferde ağrı oluyor biraz ama sonra azalıyor yalnız sonuç kesinlikle 4/4 lük 18 yaşa dönüş diyebilirim her iki taraf için de müthiş bu ameliyatın sadece eşler için yapıldığını zannedenler fena halde yanılıyorlar diyebilirim

senin adına cok sevınıdm seli54 bende labiaplasti olalı 23 gun oldu hala cınsel bırlıktelık yasamdım tabı acır dıye korkularım var 1 ay daha beklemeyı dusunuyrum umarım bende senın gıbı sonuctan cok memnun kalırım ..

arkadaşlar geçmiş olsun genital anomali mi vardı her hangi bir sebeple (doğumsal vs.)yoksa deformasyon ameliyatı mı bu? ben 2 defa vajinoplasti oldum görsel olarak bir ameliyat daha gerekebilir ama ilişkiye engel bir durum yok ruhsal olarak çok yıprandım bu durumdan hem ameliyatlar hem de bir defa daha olursa korkusu o nedenle sizden bilgi almak istedim

X