Vajinoplasti + labioplasti + yag enjeksiyonu oldum

Unlukurabiye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2018
2
0
30
22 haziran 2024 kombine bir ameliyat geçirdim suan 6. Günümdeyim ağrım falan yok sadece uyandığımda sizlama oluyor ama dikişlerden sonra oturamiyorum batıyor dikişler 2 gün sonra ilk kontrolüm var sizler ne zaman oturmaya başladınız

22 haziran 2024 kombine bir ameliyat geçirdim suan 6. Günümdeyim ağrım falan yok sadece uyandığımda sizlama oluyor ama dikişlerden sonra oturamiyorum batıyor dikişler 2 gün sonra ilk kontrolüm var sizler ne zaman oturmaya başladınız
Nasıl oldunuz? Bnde ameliyat oldum 20 gün oldu. Sürec için bilgi verirmisiniz

Nasıl oldunuz? Bnde ameliyat oldum 20 gün oldu. Sürec için bilgi verirmisiniz
Suan 62. Günümdeyim iyileştim 3 hafta oluyor iyileseli bir birliktelik yaşamadım. Ilk zamanlar oturma konusunda ciddi anlamda sıkıntılarım oldu ama iyileşme iyi şekilde geçti ilk denememi ocak ayında düşünüyorum:)

Suan 62. Günümdeyim iyileştim 3 hafta oluyor iyileseli bir birliktelik yaşamadım. Ilk zamanlar oturma konusunda ciddi anlamda sıkıntılarım oldu ama iyileşme iyi şekilde geçti ilk denememi ocak ayında düşünüyorum:)
Geçmiş olsun. Tam iyileşme için 2 ay yeterli mi sizce Ocak ayı demişsiniz sizmi o zamanı tercih ediyorsunuz yoksa doktorunuz mu tavsiye etti acaba. Forumda kimi 2 ay kimi 3 ay yazmış

X