Vajinoplasti gerçeği

kirmiziyedi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2012
178
113
Arkadaşlar uzun zamandır vajinoplasti araştırması içerisindeydim okumadığım makale yorum forum izlemediğim video kalmadı. Çok ünlü bir kaç jinekologlada bu konuyla ilgili konuştum. Veee en sonunda Yeşim YERÇOK a 4 nisanda ameliyat oldum :)) yazmak için acele etmedim bugün 10. Günüm henüz test etme fırsatım olmadı haliyle ama size şunu söyleyebilirim ki lütfen ama lütfen bu operasyonu sadece girişe uygulayacağım zevk ordan alınır 3-4 cm telaffuzlaruna aldanmayın :) Bu operasyon vajina boyunca yapılınca gerçek başarısı ortaya çıkab bir operasyon, şuan bile kaslarımı sıkınca o sıkılığı öyle hissediuorım ki canım doktıruma minnetle doluyorum.:)) sonucuda yazıcam buraya çünkü burada küçüçük bir bilgi için gecelerimi verdim ama tam anlamıyla istediğim bilgiye ylaşamadım. Darısı isteyen herkesin başına :))

Bende 20 nisanda ürojinekoliji bolumunde oldum zor doguma bagli mesane sarkmasi ve genisleme oldu devlet bunu karsiliyor disaridan estetik dikişle kapatildi simdiden genslik gitmiş belli tek kuruş odemedim boşuna plastik cerraha gitmeye gerek yok milyarlariniza yazik benim doktorum doçentti

Devletin karşılaması çok güzel ama benim böyle sorunlarım yoktu ve normal doğumda yapmamıştım üstelik, genetik ve yaşa bağlı o sıkılığı hissedemiuordum eskisi gibi, devlete gitsem yapmazlardı yani keyfi bulunurdu. Geçmiş olsun size de, henüz bekleme aşamasındasınuz sizde benim gibi sanırım. Sonucu yazarsanız sevinirim ben kendimi çok merak ediuorım, doktorumun söylediğine göre çok güzel olmuş, inşallah öyledir:))

Oncelikle gecmis olsun.ameliyatiniz hangi teknikle yapildi acaba kimi drlar fazla derinin cikarilip dikilmesiyle olan ameliyatlar gecici diyor..kafam karisti

Oncelikle gecmis olsun.ameliyatiniz hangi teknikle yapildi acaba kimi drlar fazla derinin cikarilip dikilmesiyle olan ameliyatlar gecici diyor..kafam karisti
Teşekkürler Bildiğim kadarıyla başka türlü yapılmıyor zaten vajinoplasti, fazla deri çıkarılıp kaslar desteklenilerek yeniden birbirine yaklaştırılıyor. Ve sizin söylediğinizin aksine en etkili ve kalıcı yöntemin bu olduğunu duydum konuştuğum tüm doktorlardan. Ben sonuçtan çok memnunum

Merhaba arkadaşlar benim 6. Haftam dün doldu ve test ettik haliyle :) sonuçtan çok memnunum bunu dert eden arkadaşlara tavsiyem hiç vakit kaybetmeyin, sonra benim gibi keşke daha önce yaptırsaymışım diye dövünürsünüz :))))

İlişki esnasında hiç ağrı olmuyor değil mi? Ya bunun çok iyi ayarlanması gerekiyor galiba. Fazla daraltığında ağrısı olanlarda duydum.

Merhaba arkadaşlar benim 6. Haftam dün doldu ve test ettik haliyle :) sonuçtan çok memnunum bunu dert eden arkadaşlara tavsiyem hiç vakit kaybetmeyin, sonra benim gibi keşke daha önce yaptırsaymışım diye dövünürsünüz :))))
Merhaba benm de normal doğuma bağlı genişleme oldu. Acaba fiyatı nedir ve hangi dr a ameliyat oldunuz? Özelden de yazabilirsiniz..

6000 e lstanbulda Yesim Yercok e oldum. Cok memnunum, bastada yazdigim glbl sadece girisi daraltip birakmiyor doktorum, insallah sizde bir an once kurtulursunuz

X