Jinekoloji Vajinismusum , bebeğim var, nasıl yencem artık çok sıkıldım

Helinsma

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2015
1.953
943
30
2.5 senedir evliyim, vajinismusum ilk aylar Kendi kendime yenmeye çalıştım, sonra doktora gittim muayene oldum zar zor. Regl olacağımı düşünüyordum bitsin tedaviye başlayalım diye anlaştık. Sonra hamile olduğumu öğrendim. Hamilelik çocuk vs derken zaman geçti.

Ama artık yenmek istiyorum. Tekrar doktoru aradım ama 50/60 binden bahsettiler şuan da bunu karşılayamam.

Evde yenen aşabilenler nasıl yaptınız , artık bende kendimi kadın gibi hissetmek istiyorum.
Ve inanılmaz cinsel isteksizlik de oluştu , okuyorum burda kadınlar ilişki sıklığının az olmasından şikayetçi bende öyle olmuyor hiç.

Eşin aceleci büyük ihtimal. Sana güven vermeli girmicem merak etme demeli. Sen hazır olunca yapmalı söylemeden.

Sen de inancına göre sakinleştirici sıvılar alabilirsin. ( alkol ya da eczaneden sakinleştirici)

2 buçuk senelik evlisiniz, doktora zar zor muayene olup tedavi olmamışsınız. hamile kalmışsınız, doğum yapmışsınız. şimdi gelip vajinismusum diyorsunuz. maşallah vajinismus olmasanız bi 10 tane doğururdunuz herhalde

3’te 1’i demek için 3/1 yazanların çoğunlukta olduğu bu dönemde kafanızın karışmasını olağan buldum hehe

Eşin aceleci büyük ihtimal. Sana güven vermeli girmicem merak etme demeli. Sen hazır olunca yapmalı söylemeden.

Sen de inancına göre sakinleştirici sıvılar alabilirsin. ( alkol ya da eczaneden sakinleştirici)
Eczaneden sakinleştirici nasıl oluyor

Eğer Bursadaysınız Zeynep Toksoy Karaşin var kessinlikle gidin seans seans alıyor ücretini vve diğer yerlerden cok daha uygun aşırı donanımlı güler yüzlü cok tatli bir bayan her şeyi açık açık konuşabilirsinz kesinlikle görüşün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…