Vajinismusu yenen ve burada rezil olan o üye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

hadisinizebakin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2022
3
4
30
Haziran ayında evlenip temmuz ayına kadar kendimi vajinismus hastası zannetmiştim belkide öyleydim. Derdimi anlatmak için buraya üye oldum sırf içimi döküp rahatlamak içindi ama buradaki bazı insanlar beni daha çok strese soktu bana yalancı mi demediler dolandırıcı mi demediler vajinismusum dedim diye benimle dalga geçenler mi olmadı neler neler? Hiç birine hakkımı helal etmiyorum kendime kızıyorum o mesajları okuyup okuyup oturup ağlıyordum ne saçma burada herkes kadın kadına düşman derdimi anlatmaya gelmişim bana dava açmakla tehdit ettiler resmen sırf nasıl yendigimi anlatmak istediğim için. O kadar kötü insanlar var ki ve herkes bana acitasyon yapma dedi yazık nasıl mutsuz hayatınız varsa burada boş boş insanların moralini bozuyorsunuz. Bı amda aklıma geldi üye oldum ve içimi dökmek istedim..

Vajinismus olupta ümidini yitiren hanımlara seslenmek istiyorum böyle yerlere kesinlikle gelmeyin siz herkesten daha guclusunuz gerçekten isterseniz herşeyi basasirsiniz ben şuanda 2.5 aylık hamileyim darısı güzel kalıplı hanımlara ❤️

Maalesef bazı kadinlar çok acımasız gerçekten. Nelerden neler çıkarıyorlar. Bende vajinusmustum sadece yenenlerin nasıl yendiğini okuduğum şeyler ile vajinusmusu yendim.9 ay sürdü. Bende 11 aydir bebek istiyorum. O kadar sevindim ki size. Maşallah diyorum. Kadınlar hep güçlüdür. Anne adayı olarak banada bizlere de dua eder misin . Sağlıklı hayırlı evlatlar versin rabbim bizlere. Karnindaki melek de inşallah hayırlı bir evlat olur . Sana etrafına ışık olur 💕 saglicak ve dua ile ...

Maalesef bazı kadinlar çok acımasız gerçekten. Nelerden neler çıkarıyorlar. Bende vajinusmustum sadece yenenlerin nasıl yendiğini okuduğum şeyler ile vajinusmusu yendim.9 ay sürdü. Bende 11 aydir bebek istiyorum. O kadar sevindim ki size. Maşallah diyorum. Kadınlar hep güçlüdür. Anne adayı olarak banada bizlere de dua eder misin . Sağlıklı hayırlı evlatlar versin rabbim bizlere. Karnindaki melek de inşallah hayırlı bir evlat olur . Sana etrafına ışık olur 💕 saglicak ve dua ile ...
Canım benim canım... Rabbim en kısa sürede kucağını doldurmayı nasip etsin dualarım bütün çocuk sahibi olmak isteyenlere ❤️ güzel dilekleriniz için teşekkür ederim Allah razı olsun sizden 🌼🌼

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X