Vajinismusu yenen var mı

Hayır doktor çok kalın krem vs işe yaramaz sesi
Başka bir doktora daha gittin mi? Hepsi aynı şeyi mi söylüyor?
vajinismusu yenmenin tek yolu ya dilatör set kullanmak ya da parmak egzersizi yapmak.Bu durumu yaşayıp oraya dokunamayan birçok arkadaşımız vardı ve dilatör setle sonuca ulaştılar.
Cesaretini topla ve dilatör al. Kendine güven. Kegel ve nefes egzersizlerini de yap.

Dilatör yaparken emla kremden faydalanabilirsin. Emin ol başaracaksın. Zamanla sen de göreceksin olduğunu🌸

Sabır gerektiren bir süreç. Denemelerinde inişli çıkışlı zamanlar olabilir, önemli olan PES ETMEMEK.

Dokunamadığım yeri onu nasıl sokayım
7 yıllık ağır derece vajinismusum. Dokunamayanlardan biri benim🙋🏻‍♀️ dilatörden bile korkuyordum. Ama şuan 4.aparata geçtim. İnşallah onu da yapacağım❤️ öncelikle yenmeyi istemek gerek bence. Kabullenirsen ben gibi yılların gider arkadaşım söyleyeyim.

7 yıllık ağır derece vajinismusum. Dokunamayanlardan biri benim🙋🏻‍♀️ dilatörden bile korkuyordum. Ama şuan 4.aparata geçtim. İnşallah onu da yapacağım❤️ öncelikle yenmeyi istemek gerek bence. Kabullenirsen ben gibi yılların gider arkadaşım söyleyeyim.
Kasları gevşetme hareketlerini nasıl yaptınız ben çok sıkıyorum snakiöhep idrarım varmış gibi tutuluyorum gevşetemiyorum

Kasları gevşetme hareketlerini nasıl yaptınız ben çok sıkıyorum snakiöhep idrarım varmış gibi tutuluyorum gevşetemiyorum
İlk olarak idrarınızı yaparken tutup bırakma hareketlerıyle o kasların kontrolünü sağlayın. Ben öyle başladım sonra günlük hayatta da sık bırak hareketleri yaptım hep. Sonra dilatörle 1.aparata başlarken ıkınmayla birlikte nefesimi tuttum, ittirdikten sonra bıraktım. Yine ıkınma nefes egzersizi yine bırak bu şekilde aşama aşama ilerledim

Bende çok tedavi gördüm en sonki tedavim sayesinde suan 4 dilatörü ve penisin ucunu alabiliyorum ama ileriye gidemiyorum bi duvar girişi oluşuyor eşli denemede o kası geçemiyorum lütfen yardım edin

Ben tek seferde ilk 3 ü alabiliyorum 4. E gelince olmuyor yarısına kadar aldım bir kez.

Bizim bu halimiz nolucak ya kendimizi motive edelim gruptaki çoğu kadın yenmiş bizim ne farkımız var Allahın izniyle yenicez inşAllah birbirimize yardım ederek ben önceden çöp kullanğını bile alamıyordum ağlıyordum ama şuan 4 diltörü alıyorum benim için büyük başarı yani gözümüzde ciiden büyütmeyelim o kadar doktorlara gittim tedaviler aldım bütün altınlarımı sattım ama faydası olmadı farkettimki olay doktorlar değil olay biziz öncelikle cesaret lazım yenmek için, suan eminim burda iyileşmeyen hepimiiz egzersizlerle Birgün iyi olucaz yenicem umut hep var

Bizim bu halimiz nolucak ya kendimizi motive edelim gruptaki çoğu kadın yenmiş bizim ne farkımız var Allahın izniyle yenicez inşAllah birbirimize yardım ederek ben önceden çöp kullanğını bile alamıyordum ağlıyordum ama şuan 4 diltörü alıyorum benim için büyük başarı yani gözümüzde ciiden büyütmeyelim o kadar doktorlara gittim tedaviler aldım bütün altınlarımı sattım ama faydası olmadı farkettimki olay doktorlar değil olay biziz öncelikle cesaret lazım yenmek için, suan eminim burda iyileşmeyen hepimiiz egzersizlerle Birgün iyi olucaz yenicem umut hep var
Yenersiniz inanın gözümüzde büyüttüğümüz kadar değil. 4. Boyu bile akmışsınız. Eşli deneme yaptınız mı

X