vajinismusu yenemiyorum

kaymaktavsan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2021
10
6
24
Merhaba herkese. kimseye anlatamadığım için buraya yazmak size sormak istedim. ben 22 yaşındayım, 4 yıllık bi ilişkim var ve 2 yıldır da aynı beraber yaşıyoruz sevgilimle. okullarımız biter bitmez evlenmeyi planlıyoruz. aktif cinsel hayatımız var ama ben çok sorun yaşıyorum bu konuda. erkek arkadaşımdan önce birkaç kişiyle yakınlaşmam oldu, ben cinsel ilişkiye girdim sandım yaşlarımız büyük değildi, ama şimdi anlıyorum ki hala bakireyim. şimdiki sevgilim çok anlayışlı çok kibar biri, çok mutluyuz birlikte. sağ olsun çok destek oluyor. ama ben bir türlü istediğim gibi cinsellik yaşaamıyorum.. açık yazacağım kusuruma bakmayın, içime girerken istemsizce bacaklarım, kalcalarim ve belim kasiliyor. aslında ben kasıyorum çünkü kendimi acimayacagina inandirinca kasilmadigimi fark ettim. ama artık refleks olmuş durumda. o bana yaklaştığı anda kendimi kapatıyorum sanki. o elleriyle açmaya çalışınca özellikle daha fazla kapatıyorum. bu yüzden sadece iki pozisyonumuz var. ben hep alttayım. sanırım bu pozisyonda kendimi daha rahat sıkıyorum, daha rahat kontrol ediyorum. ama doggyde o kadar sıkamıyorum kendimi.. o yüzden doggy asla yapamıyorum bunu fark ettim. hal böyle olunca cinsel birlikteligimizden hiç zevk alamıyorum, sadece o an +18 konuşuyorsak bundan psikolojik bir zevk alıyorum ama fiziki olarak zevk yok. ıslanmıyorum da. durum o kadar vahim ki burda cinsellikle ilgili birşeyler okurken bile fena oluyorum. mesela bi hanımefendi yazısında parmaklamaktan bahsediyorsa hemen gözümün önüne geliyor ve sanki bana yapiliyormus gibi midem bulanıyor. vajinamla alakalı düşündüğüm en ufak birseyde bile midem bulanıyor başım dönüyor ve nefesim hızlanıyor. sanki katlanamıyorum buna. çok korkuyorum birşeylerden, artık acimayacagini bilsem de bu düşüncelerden kurtulamıyorum. hiç mastürbasyon da yapmadım mesela. hatta burda kadınların da mastürbasyon yaptığını okuyunca şaşırdım. herkes benim gibi sanıyordum :) halbuki muhafazakar, sert ve baskıcı bi ailede büyümedim, çok şükür taciz de yaşamadım hiç. yalnız 12 yaşımdayken annemi kaybettim ben buna bağlıyorum, travmatik olabilir yani bilmiyorum. çünkü küçüklüğümu hatırlayınca hayal meyal de olsa bacaklarımı açıp kapatırken zevk aldığımı hatırlıyorum... en son böyle bi zevk aldım ama sonra hiçbirşey yok. sadece bazen rüyalarımda orgazm oluyorum, biliyorum orgazm olduğunu çünkü harika birşey gerçekten. ve kendime dokunurken uyanıyorum. biliyorum biraz uzun yazdım ama okursanız lütfen bana bir akıl verin ne yapmalıyım hastaneye gidemiyorum öğrenciyim maddi durumum yok malesef, parmak egzersizini hatta aynada bakma egzersizini de yapamıyorum dediğim gibi çok fena oluyorum midem bulanıyor. sizce ne yapmalıyım? psikolojim çok bozuldu.

Bu konuda sevgiline çok iş düşüyor duygusal açıdan istemeni, korkmamanı sağlaması gerek. Travmatik olabilir bu durum ama aşılmayacak bir şey değil korkma tatlım. İğnesiz ilaçsız tedavisi var bunun. İmkanın olduğunda yüz yüze tedavi alırsın. Belki YouTube'de ücretsiz bu konuda seni rahatlatacak videolar vardır. Daha çok araştır. İçine girmesi seni korkutuyor bu onun cinsel organı ile alakalı bir durum da olabilir. İlk sexte düzgünce yaklaşmamış olabilir. Ama korkma bu aşılmayacak bir şey değil. İçine girmeden senin istemeni sağlasın, anlayacağın azdırıp girmesin zaten kadın istekli olduğunda içinde boşluk hisseder bir süre sonra sen istersin. Korkularını aşmana yardım etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…