Vajinismusu yenemeden hamile kalırsam ?

Sipser

Guru
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2014
1.838
1.337
Merhaba arkadaşlar uzun yıllar vajinismus ile savaştım bir ara yendim sandım yarım girme ile de olsa ilişki yaşayacak durumdaydım üstüne gidersem olur dedim ancak şehir değişikliği taşınma vs derken tekrar korkularım arttı stres kaynaklı sanırım .. bu süreçte de yaşım oldu 37 .. Bebek isteğim arttı korunmasız dışa boşalma ile yumurtlama dönemimde ilişkilerimiz oldu.. bu şekilde gebe kalan arkadaşlarım oldu mu , neler yaşadınız sohbet etmek isterim..

Hamile kalmak istiyor musunuz istemiyor musunuz anlamadim. Kesinlikle korunun derim ben once bu durumu aşın sonra hamile kalmayi deneyin dogumda ayri bir zorluk dogumdan sonra ayri bir zorluk yasarsiniz. Tanidigim biri boyle hamile kaldi sonra cinselligi oturtamadilar bir turlu en sonunda bosandilar.

Bu sorunu asmadan cocuk dusunmeyın derim cunku kendılıgınden gececek birsey degıl

Bu problemi çözmeden çocuk düşünmeyin bence bende yaşadım bu durumu iyiki de bebek düşünmemişim cidden ilk önce cinsel hayatınız olsun sonra bebek düşünüp tam olarak aile olun derim

Bence size de eşinize de yazık, henüz tam anlamıyla ilişki yaşayamadan pat çocuk yoğunluğu, sorumluluğu... Çözümü doğru tedaviyi bulduktan sonra çok kolay, sonrasında bence düşünmelisiniz çocuğu

Vajinismus tedavisi kolay ve yüzde yüz düzelen bir durum. Uzman birinden destek aldığınızda 3-5 seans gibi kısa sürede çözebilirsiniz. Önce vajinismusu atlatıp sonra çocuk düşünmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…