Vajinismusu tek başıma yenmek istiyorum

Maviiportakal

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2020
599
803
Öncelikle merhabalar. Konuyla ilgili seneler önce fazlaca konuşulduğunu gördüm. Hepsini de okudum. O dönemler bu hastalıkla mücadele edenlere yardım eden güzel yürekli insanlar gördüm ve onlara ulaşmak için yeniden konunun açılmasını istedim. Ben de yardım bekliyorum, lütfen bana da yardım edin.
Bir aylık evliyim ve henüz cinsel ilişki gerceklestiremedik. Her geçen gün daha da yiprandigimi hissediyorum ve zaman geçmeden , ümidim bitmeden bunu başarmak istiyorum. Geri dönüşlerinizi tecrübelerinizi bekliyorum.

Özelden bana yazabilirsiniz neler yasadıgınızı, size yardımcı olmak isterim

bende 20 gün iliskiye girememistim.
kendinin uygulayabilecegi parmak hareketlerini yaptim.
önce tek parmak ile basladim.
korkuyordum ama evde tek başına stres zorlama yokken yapabilecegime inandim.
tek parmagini vajina icine yavasca ittir goreceksin ki icerisi boş parmagin gittikce gidiyor..hareket ettir icinde saga sola acilmasini sagla..
yalniz kayganlastirici jel ile yap sonra zaten ihtiyac olmuyor.
ilk parmak basarili olunca 2 parmak ile dene..bu biraz daha zorluyor ama merak etme oda yine ici boş oldugu icin ilerliyor..
iceride hareket ettir parmaklarini esnemesi için.
bunu 3 gün yap..sonra eşinde yine parmak ile dener..
kendine güven sureyi uzattikca soğursun..

Ben de 1.5 aylık evliyim ve tedaviye başladım siz de dilatör alıp evde deneyebilirsiniz
Ben ileri düzey gibiyim umarım hepiniz kurtuluruz

Bak konusunı buldum sana.

Yaaa çok teşekkür ederimmm

Nerede tedavi görüyorsunuz? Amin inşallah
İstanbul’da bi vajinismus tedavisi veren kadın doğuma gidiyorum 3 seansta biter dedi. Ben biraz zor hissediyorum 5 diye düşündüm. 2 seansım var hafta sonu. Bakalım sonuç inşallah başarılı olur. Eğer evde kendin dilatör yapamaz isen mutlaka doktora git geciktirme aylarca yıllarca

Tedavi sonu mesajını bekliyorum o zaman yendim mesajları daha çok umutlandiriyor beni sen de yeneceksin inşallah hepimiz

Cnm burada ki konuları oku ben yazılanları okuyup yendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…