Vajinismusu tek başıma yenmek istiyorum

Kayganlastiricilar bir süre sonra sanki yapış yapış oluyor ve daha çok tutuyor gibi pek yararını göremedim yaa
Aslinda ben de hic kullanmadim. Kayganlastiricinin nasil oldugunu bilmiyorum. Ama ben kuru kuru ettiyim icin aciyordu. O yuzden keske yapsaydim diyorum. Ama kotu etkisi varsa o zaman dogal yollarla uyarilmaya calis. Iliski hemen olmasjn. On sev...me kismini biraz uzun yapinki daha cok uyarilasin

Çok şükür yaptık dün gece oldu. Ben ustteyken oldu alttayken denedik yine olmadı ama eşimi ittim. Ama ustteyken iki üç kere girdi. Çook mutluyummm☺️☺️

Hayır doktora hiç gitmedim iki parmağım rahat girdiği için sorun yok gibi düşünüyorum. Hatta kendi kendime bı aparat yaptım o da girdi. Kendimi kastigim için olmuyor sanırım
Ben de kendim aparat yaptığımda ya da parmak egzersizinde hiçbir sıkıntı çekmiyordum. Ama eşli denemede o duvar hissi gitmiyordu sonra kadın doğuma gittim. Kızlık zarım perdeliymiş. Yani kenarları boş ortada kalın bir zar varmış. O yüzden aparatla yapabilmişim aparat inceydi. O kalın zar da çok acı verebileceğinden ameliyatla aldırdım. Bence muhakkak bir doktora gidin

X