Vajinismusu nasıl yenebilirim

bktt16

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2023
3
0
Merhaba hanımlar 3 senelik evliyim ve vajinismus belası ile uğraşıyorum. Eşimle severek evlendik böyle bir şeye ihtimal dahi vermiyordum. İlk senemde artik bu sekilde olmayacagini dusunup doktora gittim nasıl yani şimdiye kadar olmadı mı ne demek olmadı neden yapmadın gibi psikolojimi tamamen çökerten cümleler kurdu ve ben o günden sonra doktora gitmek icin tekrar cesatimi toplayamadım malesef. Esim başından beri çok anlayışlı ama artık çocuk sahibi olmak istiyoruz. Kendimi gerçek bi kadın olarak görmek istiyorum eşime karşı kendimi yetersiz hissediyorum. Her denemeden sonra onun yüzündeki hayal kırıklığı beni çok yıpratıyor. Yardımınıza ihtiyacım var

Bendede vardı vajınısmus.
Dr Ayten Olgunla 3 günde yendim.
Nerde yaşıyosun bilmiyorum ama kendine yük etme.
Maddi durumun varsa vajinismus tedavisi al mutlaka

3 sene boyunca hiç mi egzersiz vs yapmadınız? Nasıl dayandınız 3 koca sene ? Ben iki hafta çektim ve direk kurtulmanyollarını araştırdım ve 5günde yendim hem de doktorsuz. Kendinize güvenin lütfen egzersiz yapmadan olmaz

Kegel den ve serçe parmaktan öteye gecemedim malesef her deneme bir hüsran

Bendede vardı vajınısmus.
Dr Ayten Olgunla 3 günde yendim.
Nerde yaşıyosun bilmiyorum ama kendine yük etme.
Maddi durumun varsa vajinismus tedavisi al mutlaka
Ankarada yaşıyorum. Dediğim gibi olumsuz bir doktor tecrübem oldu sonrasında her gitmeyi düşündüğümde aynı muameleyi görme düşüncesi beni geri itmisti ama tekrar denemek istiyorum iyi bir doktorla

Ankarada yaşıyorum. Dediğim gibi olumsuz bir doktor tecrübem oldu sonrasında her gitmeyi düşündüğümde aynı muameleyi görme düşüncesi beni geri itmisti ama tekrar denemek istiyorum iyi bir doktorla
Ankarada Gökçen Erdoğana baktınızmı? Kendi deneyimim yok ama çok övüyorlar.

Bende egzersiz yapamayacak boyutta yaşıyordum ve doktorum bir yapısal durumun buna sebep olduğunu fark etti ve ufak bir operasyonla kurtuldum. Benzer bir durum yaşıyor olabilirsiniz. İstanbul'da Op. Dr. Servet Şekeryapan Çalıkoğlu araştırmanızı öneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…