Vajinismusu 3 günde kendi kendime yendim.

Merhaba okurken ağladım resmen aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum çok sevdiğim erkek arkadaşım bu yüzden benden soğudu ve ayrıldık daha sonraki evliliğe giden ilişkimde de çocuk bana taparken birden bu kusurumu görünce uzaklaştı hala yazıyor bana arada ama o da umutsuz benden ölmek bile istedim 28 yaşındayım ne yapacağımı bilmiyorum evliliğimde bile çok zorlayacak bu durum beni partnerlerim birer birer soğuyor benden onlara kızamıyorum haklılar dünya nüfusu 7 milyar hayat sex üzerine kurulu ve ben yapamıyorum tükenmiş haldeyim. Vajinam ilişki sırasında kemik gibi duvar örülüyor ve kapanıyor sanki oraya bisey girecekmiş hissi beni bitiriyor ne zaman bitecek bu ızdırabım nolur yardım edin

Ben yeni tanıştım bu hastalıkla, beni de dahil eder misiniz?
Merhaba beni de alabilir misiniz 28 yaşındayım ve çok yoruldum bu durumdan artık ilişkilerimin önünde koca bir vajinusmus duvarı olduğunu öğrendim özgüvenim yerle bir eski erkek arkadaşımın bana sen eziksin demesini hiç unutamıyorum

Merhaba sedef, hiç üzülme ben de senin gibi kahroluyordum ki gruba girip yazılanları okuyunca çok rahatladım ve çok ilerledim. Grup için tiniminihanim a mesaj atar mısın çok yardımcı oluyor sağ olsun

Merhaba kuzum çok sağol bu işi yeneceğiz insallah hayatın en doğal işlevini yapmamak zoruma gidiyor İnan yani cinsel açlığım yok belki ama herkesin yaptığını yaşayamamak yetersizliktik duygusu bitiriyor

ben yeni evlendm eşimle denedik ama yapamadk kendimi kasıyorum.şmdi orta parmağımla küçük bi delik keşfettm vajinama girebiliyorum.ama okadar dar ve sıkı ki nasıl genişlicek napcam hç blmiyorum tavsiyelerinizi bekliyorm..

Kendini gevşetmelisin biraz ordaki kaslarımızı sıktıgımız zaman zaten girişi zorlanır ister istemez nefes ve kegel egzersizi öğrenin ben aparat sayesinde yendim isterseniz yardımcı olayım özelden yazayım

Kızlar merhaba, bugün tek parmak çalıştıktan sonra iki parmağımı birleştirip onu da aldım ve son boğuma kadar girdi. Ben dilatörle egzersiz yapamayanlardanım o yüzden hep parmakla denedim. İki parmaktan sonraki aşama eşli deneme mi peki sizce ?

Aslında parmakdan ziyade aparat daha kolay canım aparatın neresinde sıkıntı yaşıyorsun ben parmak değil aparatla yendim kısa sürede eşli deneme de kasılmalarını nefes kegel yaparsan kontrol edebilirsin

Aslında parmakdan ziyade aparat daha kolay canım aparatın neresinde sıkıntı yaşıyorsun ben parmak değil aparatla yendim kısa sürede eşli deneme de kasılmalarını nefes kegel yaparsan kontrol edebilirsin
Parmakta daha rahat hissettim kendimi hep. Aslında bugüne kadar parmakla da yapamıyordum. Ama dünden beri aşırı bir rahatlık geldi nedense dünya yansa umrumda olmaz dedim kulağıma müziği koydum hiç sanki oraya parmağımı sokmuyormuş gibi kendimi inandırdım ve hiç bi şey duymadan girdi. Sonra cesaretle 2 parmağı da aldım. Yine hiç bişey hissetmedim. Parmakları da içinde makas gibi açtım git gel yaptım. Yani 3 parmak da olsa yaparım herhalde bu gazla bakalım birkaç gün daha egzersiz yapıp eşli denemeye geçicem. Bu sefer olacak kendime dünden beri çok güveniyorum Allah utandırmasın:)

Amiinn canımm inşallah egzersizlerine devam et inşallah kısa zamanda yener kurtulursun

Amiinn canımm inşallah egzersizlerine devam et inşallah kısa zamanda yener kurtulursun
Allah bu derdi yaşayan herkese en kısa sürede dermanını da versin inşallah. İnsanın psikolojisini tamamen bozan bir şey. Ve yüzde 100 çözümü olan tek hastalık olmasına rağmen:) buraya bir dahakine güzel haberlerle geleceğim inşallah

Bu hastaligi nasil atlatacaz gecem gunum zehir oldu yenenler naail yapti aparat aldim yapamadim lutfen bana yarfim edin yine aglayarak yaziyorum bu msji bana yardim edin nolur

Bu hastaligi nasil atlatacaz gecem gunum zehir oldu yenenler naail yapti aparat aldim yapamadim lutfen bana yarfim edin yine aglayarak yaziyorum bu msji bana yardim edin nolur

Merhaba canım yardımcı olmak isteriimm özlden yazıyorum

2 yıldır evliyim ilk 2 ay çok kötüydü. Bende bekaret önemliydi ve ben dokunamam da elimle hâlâ sorunum bu bence. Korkuyor muyum huylaniyoe muyum bilmem çamaşır üstünden dokunabiliyorum ama çıplak şekilde dokunamiyorum ama eşimin dokunmasi sorun değil benim için ben de karar verdim çok şey okudum sorunu çözdüm. Hamileliğim riskliydi 9+ 3 ay da doğum sonrasi 1yil ilişkiye girmedik. Şimdi yine acı cekiyorum bebeğim 1 yaşına girecek ben hâlâ acı çekiyorum

Merhaba canım özelden yazıyorumm sanaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…