Vajinismustan kolayca kesin kurtulun - vajinismus hikayem

Nertica

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2018
24
12
38
Merhabalar, bu makaleyi okuyorsa büyük ihtimalle vajinismussundur. Hayatimda hic düsünmedigim bi seydi bu. Esimle evlendigimizin ilk gününde tabiki korkumdan geri cekildim yarin deneriz acele etmeyelim diye diya uzun bir sure gecti. Belki sizlerde cok uzun suredir bu gereksiz ve hayatinizi kabusa ceviren bir hastalikla ugrasiyorsunuz, normalde kendine guvenen basarili bir insanim. Ama itiraf ediyorum ki bu hastalik hayatinizda oldugunda kendinize inancinizi yavaa yavas yitiriyorsunuz, evlenen ve cocuk sahibi olan acikcasi basarisiz gordugunuz kisilerin bunu basardigini ve mutlulukla bahsettiginiz ozellikle cok kirilgan naif kisiligi olan kisilerin bile hamile kaldigini duyunca kendinizden nefret ediyorsunuz adeta. Kiziyorsunuz neden neden ben?? Anneme anlattigimda bana dedigi sey; ufacik kizlar erkeklerle yatiyor kalkiyor sen mi yapamicaksin. Hep deniyordum defalarca olmuyordu. Bu hikayenin basini biraz sonlandirip sizi sıkmak istemiyorum. Nasil cozdum hemen anlatayim. Oncelikle icinizin islanmasi gerekiyor iciniz kuru olursa olmaz Mutlaka ve mutlaka olmasi gereken seyler; 1.si aparatlar. Yoksa parmakmis doktormus kas gevseticiymis vs. Bunlari silin kafanizdan. Ikincisi bebek yaği ucuncusu uyusturucu sprey. Uyusturucu spreysiz aparayin son kademeli en buyugu olanini asla alamayacagim zannediyordum uyustugu icin hisler azaldi aci da azaldi. Bu uyusutucu dis doktorlarinin kullandigi spreyli bir uyusturucu. Aparati once bebe yagi ile yaglayip uc dort kez fıslatiyorsunuz aparata. Ve yavas yavas sirtinizin uzerine uzanip yatin rahatlayin kesinlikle kasmayin cok relax olun. Zor degil oldukca kolay gercekten. Ve inanin kendinize korku yok tamam? Once kucuk aparatlardan baslayin benim aparatlar 4 kademeliydi ilk ikisini hemen iki dakikada aldim icime sonra ucuncusu biraz.acitti ama o da oldu son aparat dedigim.gibi biraz zor oldu ama yine de oldu. Daha sonra esimi aradim.aksam geldiginde itiraz asla istemiyorum dedim. Aksam oldugunda rahatladik guzel dakikalar gecirince esimin uzerine ciktim. Dedimki hemen sertlesme tamam dedi. Cunku daha kucuk oluyordu organi. Derin nefes aldim ve rahat biraktim kendimi kendi elimde yavasca soktum hafif acitsa da oldu. Mutlululuk o an bende tavan. Ileriki dakikalarda devam ettik tabiki biraz aciyor ama zevk duyun o zaman acisini hissetmezsiniz. Uzun aylar sonra basarmistim. Artik ben de diger kadinlar gibi gucluydum. Aci yok. Guluyordum esime bakarak. Esim destek olmazsa kim bilir ne halde ne kotu durumda olurdum. Daha sonralarini merak edenlere bir kac kez evet yine aci hisseiliyor ama ucuncu dorduncu birlesmedennsonra asla hissetmiyorsunuz.cunku genisliyor vajinaniz.Basardigimda o gittigim doktorlari sildim kafamdan doktorsuz tedavi etmistim 1000 tl 3000 tl arasi doktora verecegimiz para cebimize zevkle kalmizsti :) basardiktan sonra dedimki kendime benim.gibi cok kisi var bu hastaligi yasayan belki suan agliyorlar belkisuan bosanma surecindeler belki maddi durumlari yok doktora gitmek icin. Cunku ben neler cektiysem kimse cekmesin istiyorum. Hosca kalin...

Ne mutlu size inşallah bende yenebilirim doktorlara psikiyatriye verdim para haddini aştı ama bu durumu asamadim yiprandim artık cevredikilere henüz bebek istemiyoruz korunuyorz demekten yoruldum bak senden sonra evlenenler bebek sahibi oldu senin olmuyo dediklerinde içim gidiyor ağlamamak için zor tutuyorum kendimi içim ciz ediyo inşallah bende başarabiliriz

Kendin çok rahatlıkla başarabilirsin hemde birkaç günde. İlk önce inan ve zor düşünme. Dediklerimi yap ve biraz gevşe. Kurtulacaksın. Boşuna da para verme doktorlara

İnşallah basaririm bu spreyi reçetesiz veriyor mu eczacılar artık çok yiprandim kadın olmak istiyorum artık şuan kendimi evin işlerini yapan bi hizmetçi gibi görüyorum her seferinde olucak deyip sonucun hüsranla bitmesinden yoruldum

evet reeçetesiz aldım ben de. bu hastalık beni de mahvetmişti. 1 senden fazla çektim. ama gerçekten kolaymış. aparat al öncelikle ve sıcak bir duş al sonra yatıp dene aparatları. inşallah sen de atlatıcaksın. ben bnu hastalıktan kurtulduğumda başkalarını da kurtarmak istedim. çünkü o çaresizliği o kötü hisleri nasıl yaşadıklarımı asla unutamam

İnşallah canım spreyin adı ne acaba...Doktorlara verdiğim para boyumu aştı hadi giden para olsun ama hiç bı sonuç alamadım her seans para sağdan soldan borç alarak gittim bide seanslara faydası olur diye ben emlak kremi denedim sonuç alamadım ama önce bacaklarimi bile acamiyordm eşimi itiyordum ha bire şimdi de penisi vajinaya alamıyorum eşim penis vajinaya degdiginde kasiyosn kendini diyo ama ben kendimi kasmadigimi düşünüyorum inşallah yenerim Rabbim benim gibi tüm vajinismus hastalarının yardımcısı olsun....

biliyorum çok zor ve başkalarına anlatamaman içindeki başarısızlık berbat. merak etme ben sana yardım edicem sen o doktorlara boşuna para falan verme. beraber atlatıcaz. ben adım adım sana yardımcı olucam inşallah. çünkü hiçbir vajinismus hastasının olmasını yıpranmasını istemiyorum. ben çok dua ettim çok şükür bitti. yanındayım merak etme. kurtuldum diyeceğin gün gelecek yakında.
Şuan spreyin ismini hatırlamıyorum şuan işteyim. akşam eve gidince buraya yazarım. sen önce aparat al. ben internetten sipariş vermiştim. aparatsız asla başaramazsın. birde bebek yağı al küçük şişe yeterli sonra da bu kötü enerjini kenara at. başarıcam geçiçek kolay kelimelerini beynine yükle tamam ? rahat ol. sakın doktorlara gitme çünkü ben de gittim. asla ama asla bir şey yapamazlar. yapabilecek kişiler sadece süleyman eserdağ ve murat ulusoy diye duydum onlarda bu hastalık için uzman doktorlar. ama fiyatlı. ben çok şükür yüklü miktarlarda para vermeden kurtuldum. bir şey sormak istediğinde yaz burdan cevap vericem

Ben parmak egzersizlerini yapabiliyorum inşallah basaricam bende çok sağolun Allah razı olsun

Vemcaine %10 pump sprey topikal lokal anestezik.... ilacin ismi bu. Bu arada kusura bakma islerim cok yogundu anca ilacin ismini yazabildim. Bu ilaci aparatlara iki uc fıs sık sonra yavasca kucuk aparatlardan basla. 7 8 dakika da uyusuyor

Önemli değil canım inşallah bende basaricam yarın aliyim bende insanlar beni evlenmeden önce çok korkuttular canın çok yanıyor çok kan akıyor diye ama öyle o abartilan acı olmaz diyorum kendi kendime ama iş o noktaya geldiğinde bende ipler kopuyo sonuç hüsran açık yazıyorum ama o an nasıl bı his oluyo insanda o düşündüğümüz kadar canımız yanıyor mu yansa bile elimize bı iğne batması gibi birşey mi oluyor...

tabikii başarıcaksın. O arkadaşlarının ya her kimse akrabaların vs. senin için iyi olduklarını düşünmüyorum. Çünkü destek verecekleri yerde köstek olmuşlar. Ben yaşadıklarımı sana anlatayım. O aparat 4 kademeliydi ilk ikisini hemen aldım rahatça. Üçüncüsünü de bir gün sonra alabildim. En son kademe hakikaten benim için imkansızdı. Çünkü çok denedim bir türlü girmiyordu krem yağ sürmeme rağmen. ama eğer bana bu çözümleri anlatan kişiler olsaydı çevremde evliliğimin bir kaç haftalarında kesşinlikle başabilirdim. İlk zamanlar çünkü aparat denilen şeylerden haberim yoktu. Hatta aparatları internetten çok uygun fiyata istedik annemle. İsmi Dilaver beydi bana dua ediceksin demişti Allah razı olsun. Daha sonra uyuşturucu spreyi denedim gerçekten hissizleştirdi. son aparatıda rahatlıkla almıştım o girerken inanamıyordum hiçbir şekilde acı yok. Çünkü vajina geniştir. Bunları yaparken kesinlikle sırt üstü uzan pozisyon olarak. 4. aparat dediğim en kalın en uzun olanı tabiki. En sonuna kadar alabilmiştim aparatı. Bu arada erotik film vb. şeyler izle önceden biraz vajina bölgeni okşa rahatla beyin olarakta rahatla. Yağı sür önce sonra küçük aparatlardan başla. Parmak egzersizi ile başarabileceğini düşünmüyorum çünkü parmak yeterince uzun değil. O yüzden vajinanın arka kısımları genişleyemez.
Acı olarak kısacası yok yani. Ne öyle çok kan gelme çok acı yok. sen rahat olduğun sürece. Zaten kendiliğinden giriveriyor aparatlar. Eşiminkini tamamen aldığımda bende hiç kan gelmedi. Yakın zamanda gidicem doktora acaba kızlığım yırtılmadı mı diye. Hissi ise alıştırdım şuan neredeyse 1 buçuk ay olmuştur hastalığımı aşalı. Çok rahat giriyor hepsi hiç acıma yok. rahat ol ve zevk almaya bak. Şunu da itiraf edeyim aparatlar ve bu sprey olmasaydı asla başaramazdım çünkü bende eşim bana yüklendiğinde hadi artık dediğinde korkup onu itip bacaklarımı kasıyordum.

Çok sağol canım ben derdimi kimseye anlatamadım kendi kendimi yiyip bitiriyorum inşallah basaricam bende peki eşinle spreyi kullanıp bebe yağı sürüp hemen mı birlikte oldunuz?? Ben bide köy de büyüdüm çevremde ben olayım arkadaşlarm olsn evlenecek herkese canın aciyo yandin kızım sen diye anlatırlardı o geceyi ve ben üç yıldır bu vajinismus çaresizliğini yaşıyorum vajinismus olduğumu da bı sene snra falan öğrendim yediremedm tabi kendime doktorlar psikolaglar derken hem param hem zamanım geçti gitti

rica ederim. sen onların cahil olmasına ver. 3 yıl mı dedin?? artık kendine yazık etme. 3 yıl çok uzun bir süre. Ne kadar yıpranmışsındır. Bunların hepsi geride kalacak. Ben evdeydim tatil günümdü. Bir saat boyunca uğraştım dediğim en büyük aparatı almak için ve başardım. Sonra eşimin işten gelme saatiydi. aradım başardım gel deneyelim diye. biraz zaman geçtikten sonra spreyi de sıktım sonra o sırt üzeri uzandı sonra bende üzerinde yavaş yavaş içime almayı denedim. hemen olmadı tabiki hafif acıdı ama birkaç dakika sonra tamamen almıştım. o an mutluluktan gülümsedim eşime. sen de başaracaksın

Evet cnm üç yıl bu vajinismusla baş edemedim en son buraya üye oldum benim gibi bir suru insan vajinismus megersem inan çok yiprandim eşime çok haksızlık ediyorum onun bana aldığı en ufak şeyi bile hak etmedigimi düşünüyorum öyle böyle değil ama basaricam bu hastalığı yenicem

İnşallah evet başarılar

Olmuyo yapamıyorum her seferinde Sonic hüsran eşim ugrasmayalim artık diyo napicami şaşırdım herseh güzel giderken iş o noktaya geldiğinde nasıl kasılır insan bilemiyorum artık çok yiprandim

o artık senin elinde olan bir şey. Gerçekten istersen yaparsın. Eşin de artık sabrı tükenmiş yapacak bir şeyi yok onun da. Bu iş için rahatlayıp gevşemen gerektiğini söylemiştim ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…