Vajinismustan kolayca kesin kurtulun - vajinismus hikayem

aparatlar orayı genişleticek. Kastığın için olmuyor acele etme zevk almaya bak. Hemen içine almaya çalışma

Deniyorum aparatlarla da yapiyorm niye eşimle olmuyo anlamiyorum
sırt üstü uzan bir iki saatini ayır. aparatlar dediğin kademeli boyutlar değil mi? onları yağlayacaksın bebe yağı ile direkt hemen girdirmeye çalışmayacaksın. Ve ıslanman gerekiyor önce rahatla biraz kasma.

merhaba vajinusmus tam bir kabusum oldu 7 yıllık evliyşm ve olmuo yapamıorum. Bundan 5-6 ay önce dr gittim kadın doğum birşey yok daha sonra psikologa gittim parmak egzersşzş verdi önce hiç olmadı daha sonra yaptım agla ağlayada olsa eşli parmk egzersizide yaptım ve şuan penisin biraz alabiliorum ama devamı gelmio duvara degio gibi hissediorum yine kaçıorum 1-2cm daha olsa olucak dio eşim ama orası olmuo ben bu spreyi eşime sıkıp öle yapsam olurmu ki acaba bi fikir verin lütfen

merhaba
merhaba vajinusmus tam bir kabusum oldu 7 yıllık evliyşm ve olmuo yapamıorum. Bundan 5-6 ay önce dr gittim kadın doğum birşey yok daha sonra psikologa gittim parmak egzersşzş verdi önce hiç olmadı daha sonra yaptım agla ağlayada olsa eşli parmk egzersizide yaptım ve şuan penisin biraz alabiliorum ama devamı gelmio duvara degio gibi hissediorum yine kaçıorum 1-2cm daha olsa olucak dio eşim ama orası olmuo ben bu spreyi eşime sıkıp öle yapsam olurmu ki acaba bi fikir verin lütfen
Merhaba. Spreyi eşine sıkma kesinlikle hayır !!! Eşini uyuşturur. Spreyin önemi zaten senin için acı hissetmeyesin diye. Eşini sırt üzeri uzandır. Sonra sende onun üzerinde ol. Gevşe. Biraz ön hazırlık yapın daha sonra yavaşça almaya çalış. Bu arada bana özel mesajlar geliyor. Çok şükür yardımcı olabildim birilerine. 7 yıllık çok çok uzun bir süre . Neden Vajinismus ile ilgilenen doktoralara gitmedin ki ?

evet ben internetten bir siteden bulmuştum. Dilaver bey diye biri vardı yetkili kişi olan. 4 kademeli aparatı 40 tl gibi fiyata almıştım.

merhaba,
spreyi vajina girişine mi sıkıcaz acaba? bide zararı falan yoktur demi yanma falan yapıyor mu ?ne kadar sıkmamız yeterli olur. yardımınızı rica ediyorum

Merhaba, yardimci olmaya calısırim tabi. Spreyi ben aparata uc dort kez sıkmıstim. Yanma hafif oluyor. Bana hicbir zarari olmadi sadece uyusukluk hissettirdi

Merhabalar, bu makaleyi okuyorsa büyük ihtimalle vajinismussundur. Hayatimda hic düsünmedigim bi seydi bu. Esimle evlendigimizin ilk gününde tabiki korkumdan geri cekildim yarin deneriz acele etmeyelim diye diya uzun bir sure gecti. Belki sizlerde cok uzun suredir bu gereksiz ve hayatinizi kabusa ceviren bir hastalikla ugrasiyorsunuz, normalde kendine guvenen basarili bir insanim. Ama itiraf ediyorum ki bu hastalik hayatinizda oldugunda kendinize inancinizi yavaa yavas yitiriyorsunuz, evlenen ve cocuk sahibi olan acikcasi basarisiz gordugunuz kisilerin bunu basardigini ve mutlulukla bahsettiginiz ozellikle cok kirilgan naif kisiligi olan kisilerin bile hamile kaldigini duyunca kendinizden nefret ediyorsunuz adeta. Kiziyorsunuz neden neden ben?? Anneme anlattigimda bana dedigi sey; ufacik kizlar erkeklerle yatiyor kalkiyor sen mi yapamicaksin. Hep deniyordum defalarca olmuyordu. Bu hikayenin basini biraz sonlandirip sizi sıkmak istemiyorum. Nasil cozdum hemen anlatayim. Oncelikle icinizin islanmasi gerekiyor iciniz kuru olursa olmaz Mutlaka ve mutlaka olmasi gereken seyler; 1.si aparatlar. Yoksa parmakmis doktormus kas gevseticiymis vs. Bunlari silin kafanizdan. Ikincisi bebek yaği ucuncusu uyusturucu sprey. Uyusturucu spreysiz aparayin son kademeli en buyugu olanini asla alamayacagim zannediyordum uyustugu icin hisler azaldi aci da azaldi. Bu uyusutucu dis doktorlarinin kullandigi spreyli bir uyusturucu. Aparati once bebe yagi ile yaglayip uc dort kez fıslatiyorsunuz aparata. Ve yavas yavas sirtinizin uzerine uzanip yatin rahatlayin kesinlikle kasmayin cok relax olun. Zor degil oldukca kolay gercekten. Ve inanin kendinize korku yok tamam? Once kucuk aparatlardan baslayin benim aparatlar 4 kademeliydi ilk ikisini hemen iki dakikada aldim icime sonra ucuncusu biraz.acitti ama o da oldu son aparat dedigim.gibi biraz zor oldu ama yine de oldu. Daha sonra esimi aradim.aksam geldiginde itiraz asla istemiyorum dedim. Aksam oldugunda rahatladik guzel dakikalar gecirince esimin uzerine ciktim. Dedimki hemen sertlesme tamam dedi. Cunku daha kucuk oluyordu organi. Derin nefes aldim ve rahat biraktim kendimi kendi elimde yavasca soktum hafif acitsa da oldu. Mutlululuk o an bende tavan. Ileriki dakikalarda devam ettik tabiki biraz aciyor ama zevk duyun o zaman acisini hissetmezsiniz. Uzun aylar sonra basarmistim. Artik ben de diger kadinlar gibi gucluydum. Aci yok. Guluyordum esime bakarak. Esim destek olmazsa kim bilir ne halde ne kotu durumda olurdum. Daha sonralarini merak edenlere bir kac kez evet yine aci hisseiliyor ama ucuncu dorduncu birlesmedennsonra asla hissetmiyorsunuz.cunku genisliyor vajinaniz.Basardigimda o gittigim doktorlari sildim kafamdan doktorsuz tedavi etmistim 1000 tl 3000 tl arasi doktora verecegimiz para cebimize zevkle kalmizsti :) basardiktan sonra dedimki kendime benim.gibi cok kisi var bu hastaligi yasayan belki suan agliyorlar belkisuan bosanma surecindeler belki maddi durumlari yok doktora gitmek icin. Cunku ben neler cektiysem kimse cekmesin istiyorum. Hosca kalin...
merhaba bana daha detaylı anlatır mısın mesela apartı popoya doğru mu ittin ? lütfen cevap yazz :KK43:

Merhaba arkadaşlar. Ben de evde kendi kendime egzersiz yaparak bu hastalıktan kurtulmaya çalışyorum. İnternette tavsiye edilen aşamaları adım adım ilerletiyorum. Bugün 6. gündeyim. İyi bir ilerleme kat ettiğimi düşünüyordum. 2 parmak 3 boğum aşamasını tamamlamıştım. Kendi yaptığım gerçek boyutlara yakın bir aparatla da denemeler yaptım, onu da başarmıştım. Sonra eşiminkinin kalınlığına ulaşabilmek için biraz daha kalınlaştırmak istedim aparatı, ama çok canım yandı. tekrar incelterek eski haline getirip denedim. ama olmadı. daha önce başardığım kısmı bile yapamıyorum. çok canım yanıyor. o kadar uğraşıp ilerleme kaydettikten sonra en başa geri dönmüş gibi hissediyorum. Moralim inanılmaz bozuk. tekrar tekrar uğraşmak zorunda kalmam normal mi? onu alabildiğimi biliyorum bunun beni psikolojik olarak rahatlatması gerekmez mi? neden şimdi yapamıyorum? bu hep böyle mi olacak? bir gün yaptığımı bir gün yapamayacak mıyım? her egzersize başladığımda tek parmakla başlıyorum. dün 2 parmakta kalmıştım diyip oradan devam edemiyorum mesela. Eşimle ilişkiye girebilsem bile her ilişkimizde parmakla mı başlayacağız? bu ne zaman düzelecek? kendimi bırakmaya, gevşemeye çalışıyorum ama olmuyor. biliyorum orada boşluk var, biliyorum anatomim müsait, kendimi salsam girecek biliyorum AMA OLMUYOR. Bıktım artık gücüm tükendi. Daha fazla canımı yakmak, başarısız olmak istemiyorum. BU HASTALIĞI YENEN ARKADAŞLAR SİZE BİR SORUM OLACAK? Bu hastalığı yenince ilişkiye girmek keyifli bir hal alıyor mu? yani bana asla zevkli bi şey olamayacakmış gibi geliyor. denemelerde girse bile hiç güzel bir his değil. İçimdeyken nefes almaktan bile korkuyorum. git gel yapsam bile o kadar zor ve yavaş yapabiliyorum ki. İnternette tamamen içine alınca problem çözülecekmiş gibi yazılyor. ama alsam bile içimde hareket ettiremeyecekmişim gibi geliyor. Bu bir gün güzel bir şey haline gelecek mi gerçekten? Lütfen yardım edin çok mutsuz ve umutsuzum. daha fazla denemek istemiyorum. ama şu an pes edersem bir daha hiç başaramayabilirim.

Merhaba arkadaşlar. Ben de evde kendi kendime egzersiz yaparak bu hastalıktan kurtulmaya çalışyorum. İnternette tavsiye edilen aşamaları adım adım ilerletiyorum. Bugün 6. gündeyim. İyi bir ilerleme kat ettiğimi düşünüyordum. 2 parmak 3 boğum aşamasını tamamlamıştım. Kendi yaptığım gerçek boyutlara yakın bir aparatla da denemeler yaptım, onu da başarmıştım. Sonra eşiminkinin kalınlığına ulaşabilmek için biraz daha kalınlaştırmak istedim aparatı, ama çok canım yandı. tekrar incelterek eski haline getirip denedim. ama olmadı. daha önce başardığım kısmı bile yapamıyorum. çok canım yanıyor. o kadar uğraşıp ilerleme kaydettikten sonra en başa geri dönmüş gibi hissediyorum. Moralim inanılmaz bozuk. tekrar tekrar uğraşmak zorunda kalmam normal mi? onu alabildiğimi biliyorum bunun beni psikolojik olarak rahatlatması gerekmez mi? neden şimdi yapamıyorum? bu hep böyle mi olacak? bir gün yaptığımı bir gün yapamayacak mıyım? her egzersize başladığımda tek parmakla başlıyorum. dün 2 parmakta kalmıştım diyip oradan devam edemiyorum mesela. Eşimle ilişkiye girebilsem bile her ilişkimizde parmakla mı başlayacağız? bu ne zaman düzelecek? kendimi bırakmaya, gevşemeye çalışıyorum ama olmuyor. biliyorum orada boşluk var, biliyorum anatomim müsait, kendimi salsam girecek biliyorum AMA OLMUYOR. Bıktım artık gücüm tükendi. Daha fazla canımı yakmak, başarısız olmak istemiyorum. BU HASTALIĞI YENEN ARKADAŞLAR SİZE BİR SORUM OLACAK? Bu hastalığı yenince ilişkiye girmek keyifli bir hal alıyor mu? yani bana asla zevkli bi şey olamayacakmış gibi geliyor. denemelerde girse bile hiç güzel bir his değil. İçimdeyken nefes almaktan bile korkuyorum. git gel yapsam bile o kadar zor ve yavaş yapabiliyorum ki. İnternette tamamen içine alınca problem çözülecekmiş gibi yazılyor. ama alsam bile içimde hareket ettiremeyecekmişim gibi geliyor. Bu bir gün güzel bir şey haline gelecek mi gerçekten? Lütfen yardım edin çok mutsuz ve umutsuzum. daha fazla denemek istemiyorum. ama şu an pes edersem bir daha hiç başaramayabilirim.

Merhaba. Sorunu cozebildiniz mi

Bende bu sorunla karşılaştım 3 haftalık evliyim tedavilere 5000 tl dediler sizin önerileriniz sayesinde başardım çok teşekkür ederim 😍😍😍

X