Vajinismusta kaç parmak alıp ilişkiye geçmiştiniz

Klistooo

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2024
114
14
26
Arkadaşlar tedavi sırasında kaçıncı parmaktan donra ilişkiye geçtiniz

Canım sen şimdi hangi tedavileri uyguladın. Dilatör seti aldın mı aldıysan hangi boyuna kadar yapabildin? Parmakta hangi seviyedesin? Emla krem kullandın mı
Emla krwm kullandım. 2 parmağımı alabiliyorum acıyor ama alabiliyorum dilatör set almadım çünkü en kalını 3 cm 2 parmağımın kalınlığını ölçtüm oda 3 cm.. Eşimin penisini ölçtüm onun kalınlığı 5. 5 cm... Nasıl olucak bilmiyorum

Bu kadar çok cm’lere takılma ya eşli deneme yaptınız mı ucunu alabiliyor musun

2 parmağı zorlanarak alıyorsan ilişki zorlar. 3 parmağı çok rahat git gel yapabildikten sonra eşli deneme yap. Kegel yapmayı unutma.
Ama 2 parmaktan sonra hiç genişlemiyor resmen.. 3. Parmağı bir sra denemek istedim yırtılacak sandım

Yaptık anca ucu ama çok acıyor.. Cmlere takılmıyım da 2 parmak almama rağmen penisini neden alamıyorum?
Parmakla penisin yapısı farklı sonuçta parmak acıyor diye peniste illa acıyacak dşhe bişey yok. Kendini ceseratlendir canım inanki yaparsın. Bu gece biraz krem sür tekrar eşli deneme yapın

Parmakla penisin yapısı farklı sonuçta parmak acıyor diye peniste illa acıyacak dşhe bişey yok. Kendini ceseratlendir canım inanki yaparsın. Bu gece biraz krem sür tekrar eşli deneme yapın
Bugün regl oldum maalesef reglden 1 2 gün sonra başlıcam denemeye somra

Kegel den kastımız çiş yapıyor gibi tutup bırakmamı?
Evet tuvalette bir kere hangi kas olduğunu öğrenmek için idrarınızı yaparken tutup bırakın. Sonra gün içinde mesaneniz boşken bu egzersizi yapın. Parmak ile çalışırken de idrarınızı yapar gibi salın ve parmağınızı o şekilde ittirin. İdrar yapma hali, kasları salma hali oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…