Jinekoloji Vajinismus

doktora gitmek istesem buraya yazmazdım zaten burdaki arkadaşlardan yardım almak istiyorum
Tamam 15 yıl bekleyin evde çözümsüz adam da bekler belki sizin keyfinizi. Ay 1,5 yıl olmuş hala çözüm için adım atmamışsınız rahatlığa bak, gelmiş burda yazanlara atarlanıyor bir de. adamda da iyi sabır varmış boşanmamış hala veya artık dışarlarda takılıp gelmeye başlamıştır. Ne zannediyorsunuz abi kardeş gibi takılarak evlilik olacağını mı? Eninde sonunda çözmezseniz başınıza geleceklere de hazırlanın bari? Burdan size sanaldan kim ne anlatsın da çözün? Çözecek olsanız 1,5 yıl kaybetmezdiniz zaten. İşin uzmanına gitmiyorsanız keyfiniz bilir boşanma avukatı araştırın bari

Hatırlıyor musun geçenlerde 4 yıl doktora gitmeyen biri vardı, kocası boşamaya kalkınca doktora gitmiş 2 haftada çözmüştü. :) Ama adam hala boşanmak istiyordu.

Hatırlıyor musun geçenlerde 4 yıl doktora gitmeyen biri vardı, kocası boşamaya kalkınca doktora gitmiş 2 haftada çözmüştü. :) Ama adam hala boşanmak istiyordu.
Hatırladım hatırladım. Adam napsın taş olsa çatlar, ömründen 4 sene ne demek kız. Beni de o raddeye getirdikten sonra gidip sorunu çözse 2 haftada o kırgınlarım geçmez ki?

Tek çözümü, penise benzer şekilde parmakla veya internette satılan dildo yapay penisler ile yavaş yavaş ve giderek artan şekilde alıştırmalar yapmaktır.

Hatırladım hatırladım. Adam napsın taş olsa çatlar, ömründen 4 sene ne demek kız. Beni de o raddeye getirdikten sonra gidip sorunu çözse 2 haftada o kırgınlarım geçmez ki?
Ben daha çok sinirlenirdim madem 2 haftada halloluyodu, neden 4 yılımı yedin diye. Bi de atar yapmıştı bize. Tabi kendilerinde istek yok bişey yok, anlamıyorlar. Cinsel gerginlik nedir tatmamışlar. Aynen
oluyorsun. Eksiği var fazlası yok.

Bir buçuk yıl doktora gitmeden beklenir mi?
Eşiniz hep böyle sabırlı olmaz haberiniz olsun.bir an önce çare arayın. Şimdiye kadar düşünmek yerine çözüm aramalıydınız

Çok güzel moral verdiniz bu ne düşmanca bir yorum onu sorgulamak sizin haddinizmi doktora gittim ama uzun bir süreç söylendi bana o yüZden devam etmedim özellerdede 3 günde çözme olayı gerçekçi gelmiyor

Bende vajinusmus sorunu yaşadım ama ben doktor ve psikolog ile çözdüm. Tanı koyamam ama benim de sizin ki gibi korkularım kasılmalarım vardı doktor ileri derece vajinusmus teşhisi koymuştu daha sonrasında bu alanda eğitim görmüş bir psikoloğa gitmiştim. 1.5 sene kendi kendime çözerim demek için uzun bir süre demek ki yardımsız çözemeyeceksiniz. Bir an önce bir doktora başvurmanızı tavsiye ederim

Çok güzel moral verdiniz bu ne düşmanca bir yorum onu sorgulamak sizin haddinizmi doktora gittim ama uzun bir süreç söylendi bana o yüZden devam etmedim özellerdede 3 günde çözme olayı gerçekçi gelmiyor
Tamam gerçekçi gelmemeye devam etsin evde oturun belki geçer. Doktorlara inanmayın. Size Moral vermek gibi bir misyonum yok, gerçekleri yüzüne çarpmayı daha uygun buldum. Doktor uzun süreç söyledi diye 1,5 yıl evde oturmak çok kısa sürmüş evet

Zora gelmemişsiniz siz, iki haftada çözen var, korku nelere kâdir. Kimsenin sabrını sonsuz sanmayın. Kaybedersiniz.

İleri derece vajinismustum. 5. seviye. Sizinle benzer tepkiler veriyordu vücudum. Uzman desteği ile 5 seansta yendim. Arka arkaya gitseniz 5 gün olarak düşünün. Dogru uzmanla çok çok çok kısa sürede yenersiniz, bekleyip zaman kaybetmeyin. Doktorla olan süreç emin olun çok daha kısa ve daha sağlıklı şekilde ilerleme ve öğrenme sağlıyor. Tavsiyem daha fazla beklemeden destek almanız. Vajinismus tedavisi yapan pek çok yer, doktor, psikolog, psikiyatrist var. Arayın, konuşun, bilgi alın. İçinize sinen bir yere vakit kaybetmeden gidin.

doktora gitmek istesem buraya yazmazdım zaten burdaki arkadaşlardan yardım almak istiyorum
Doktora gitmek istemiyorum ne demek ya yıl 2023. Hanımefendi hastaysanız dokta gideceksiniz. Bunun nesini anlamıyorsunuz? Neyin ısrarı bu? Hayır doktora değil burda hiç tanımadığınız kim olduğunu bilmediğiniz insanlara mı güveniyorsunuz? 1 buçuk sene geçmiş yenememişsiniz demek ki kendi kendine olacak iş değil. Belki sorununuz psikolojik belki fizyolojik doktora gitmeniz şart. Bu kafayla giderseniz buradaki arkadaşlardan boşanma avukatı bulmak için yardım alırsınız

2-3 seansla doktora gidip çözülecek bir şeyi bu kadar abartmak cidden sıkıntı. ülkemizdeki bu cinsel cehalet çok büyük bir sorun cidden. bunu yenmek için hocaya gideni duydum. o kadar vahim durumdayız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…