Vajinismus

Karacatiii

Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2021
298
131
29
Merhaba arkadaşlar 1.5yillik evliyim vajinismus hastaligim vardı . Parmak egzersizleri ile yenmeye çalıştım . Daha yeni yeniyorum sayılır birliktelik tam olarak 3 veya 4kez oluştu sorunum şu ki bebek istiyoruz ama artık hiç umudum kalmadı çok baskı hissediyorum çok stresliyim benden sonra evlenenler çocuk sahibi oldular kimseye birşey anlatamiyorum lütfen yardım edin

Nefes egzersizi kayganlaştirici bende altta rahatım bende yeniyim hala canımaciyor ama tamamen kasmaktan şöyle düşün orada açık Bi delik var kapanmaz artık ve içine bişeyler de alabildin kndni anlik serbest biraktğin anca acı falan kalmiyor

Üstte hiç rahat edemiyorum sanki oturduğunda daha çok kasılıyor altta ikinabildigim kadar ikiniyorum rahat bırakmaya çalışıyorum alışmam ne kadar sürer acaba

Tam oldu derken yine regl oldum çok umutsuzum artık

Benle evlenenler çocuk sahibi oldu diye çocuk sahibi mi olunur?

Sız hangı pozisyonda rahatsanız orda yapın, sık sık yapın alısacaksınız . Kayganlaştırıcı önerırırım. Cocuk hemen istiyorsanız ultrason jelı de onerırım sperm yapısını bozmuyor dıye bılıyorum.

Evet sırf bu yüzden istiyorum önce anlatmak istediğimi anlayin sonra yorum yapın
En kritik olan yer burası bence. cahil insanlar gibi çevre ne der diye vajinismusu yenmeden, süper bir cinsal hayatı bile krize cevirebilen bir çocuk istemek

Ben hiç kas gevşetici ve uyuşturucu vs kullanmadim ama kullansam daha mı rahat olur siz kullandiniz mi

Benle evlenenler çocuk sahibi oldu diye çocuk sahibi mi olunur?
Onun için demiyordur bence. vajınusmusta genelde cocugum hıc olmayacak korkusu da olabiliyor aşamadıkları ıcın. Aştıktan sonra da genelde tabı cevredeki ınsanların da cocuk yapın baskısı varsa hem boşa giden vakitten oturu hem de alısmaya calısmaktan dolayı bı kaygı olusabıliyor. Bence kesınlıkle once ılıskıye alışmak lazım tabi

Ben hiç kas gevşetici ve uyuşturucu vs kullanmadim ama kullansam daha mı rahat olur siz kullandiniz mi
Ben kullandım ama hıc ıse yaramadı sakınlestırıcı kullanmıstım. Ama sprey ıse yaramıstı onunla yendim sonra da bıraktım. Zaten yenmıssınız sizin bıtmıs artık gerısı alısmakta. Gırıyor gordunuz bı kere. Sık sık yapın doktorlar her gun ılıskı öneriyor yeni yenenler ıcın.

En kritik olan yer burası bence. cahil insanlar gibi çevre ne der diye vajinismusu yenmeden, süper bir cinsal hayatı bile krize cevirebilen bir çocuk istemek
Cahil bir insan değilim tam aksine bu hastalık bende nasıl oluştu hiçbir fikrim yok bu konularla ilgili aile baskısı vs hiçbir sıkıntı da yaşamadım önceliğim zaten bu olayı bitirmek daha sonra da bebek ama ben zamanım boşa gidiyor onu anlatmak istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…