Vajinismus Yardım lütfen

Eşli de acının dilatöre oranla daha az olması rahatlattı beni çünkü bunları denerken öbür yandan eşli yapabilir miyim yine aynı şeyler olur mu gibi düşünmeye başlıyorum ister istemez. Teşekkür ederim desteğiniz için

Olacaktır mutlaka çünkü dilatörü eline alamayanlar bile var. Bunu yapamayacağım diye düşünme baskı sonuçta seni ağrıdan öldüren bi baskı değil öyle düşün. O baskıyı da aslında kendini hala biraz sıktığın için çekiyorsun. Kafanı rahatlatıp dilatörün 4. Boyunu alırken mum üfler gibi yaptığın esnada hemen ittir. Bi kaç defa git gel yaptır dışarı çıkarıp tekrardan al bunları yaptığını gördükçe zaten kafanda %80 bitirmiş olacaksın. Tam olarak rahat hissedene kadar bunları yapmayı hiç bırakma bence. Emin ol eşli çok daha kolay rahat hissettiğinde dilatörlerle de mutlaka farklı pozisyonlar da dene inan bana acı ağrı hiç bi şekilde yok. Diğer şekilde yaptığın gibi sadece o baskı olacak o kadar

Çişini yapar gibi vajina kaslarını salman gerek yoksa acı devam eder
Dilatörü almadan önce nefesimi tutuyorum alinca veriyorum nefesi o şekilde rahat oluyor sadece girişte hala kolay alamıyorum. Bu da kendimi kasmamdan kaynaklı içe doğru acı hissetmiyorum artık giriş zorluyor sadece

Eşli de bi süre sonra o baskıyı falan hissetmiyorsun hatta sen arzuluyorsun bunu motive olarak algıla gerçekten seninde buna ihtiyacın var öyle düşün en güzel zamanlarının heba olmasına izin verme. Her zaman destek olmak isterim bende burda bi çok şey okuyarak kendimi motive ettim. Umarım Buda geçti bu muymuş dersin sende

Dilatörü almadan önce nefesimi tutuyorum alinca veriyorum nefesi o şekilde rahat oluyor sadece girişte hala kolay alamıyorum. Bu da kendimi kasmamdan kaynaklı içe doğru acı hissetmiyorum artık giriş zorluyor sadece
Onuda çıkarıp tekrar alarak alıştıracaksın en çok bunu yapıp bide dilatörle git gel yaparsan tamamdır

Evet dediğiniz gibi 4. boyu alırken nefesimi veriyorum o şekilde daha rahat oluyor. Farklı pozisyonları da deneyeceğim. Bakalım olacak yani bugün 5. günüm buraya kadar geldiysem tek başıma geri kalanı da yapacağım. Kendime güveniyorum korkum eski yoğunlukta değil kasılma problemini bu şekilde atlatacağim

Zor bir süreç gerçekten umarım gerçekten bir gün dediğiniz gibi bu muymus derim ve geçerim. Ben de buradan bir şeyler okuyarak veya yorumlara bakarak motive oldum. Atlatana kadar da öyle olacak büyük ihtimalle :)

Çok teşekkür ederim Size de çok geçmiş olsun. Yorumlarınızı dikkate alarak okudum ve yapmaya çalışacağım bunları bilincaltima kodlamaya başladım bile bunları. Siz de bu zorlu süreci atlatmişsiniz ben de atlatacağim biliyorum bunu sadece daha hızlı atlatmak için deneyimlerinize ihtiyacim vardı.

İlk girişte ıkınma hareketi yap, ilerletirken de çişini yapar gibi yap

Hangi uyusturucu kremleri kullandınız

Fatma akan Topbaş’a gittiniz mi siz tedavi oldunuz mu ben 1 hafta önce istanbukda Fatma hocadan tedavi aldım da siz yendiniz mi

Gittimiz mi Fatma hocaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…