vajinismus ve gebelik

arkadaşlar bende vajinsimusum ve internetten verilen ilaçları buldum sizlerle paylaşmak istedim ben denemedim ama deneyenler başardıklarını söylüyolar en kısa zamanda bende deniycem
ALINTIDIR
Önce reçete:

Kuiflex (kas gevşetici + ağrı kesici)
Spazmol (spazm giderici + ağrı kesici)
Emla Tegaderm (lokal anestezik)
Xylocaine sprey (lokal anestezik)
Vazelin (kayganlaştırıcı olarak)
Gleitgelen (su bazlı kayganlaştırıcı)
Thermo-Gel (sıcak soğuk kompres)

Şimdi Talimatlar:

3 adet hapı yutun (2 kuiflex + 1 spazmol)
15 dk. sonra 1/3 vazelin sıkılmış sıcak su dolu tencerede 15 dk. oturun.
Kalkın
Bacaklarınızı açıp sprey sıkın (Xylocaine)
Bu sırada jel (no:7) 3-4 dakika tencerede kaynamış olsun
Jeli ince bir havlu ile sarın ve bacaklarınızın arasına koyun
Bacaklarınızı kapatın
Beklemeden sonra spreyi (Xylocaine) tekrar 3-4 defa sıkın
Tekrar 4-5 dakika jeli (no:7) koyun
Emla pomadı (no:3) nohut büyüklüğünde vajinanın içine sürün
2-3 dakika ovalayarak bekleyin
3-4 dakika bekleyin
Gleitgelen (no:6) ilişkiden hemen önce vajen içine ve penis üzerine uygulanacak
Hepsi bu kadar. Tekrar ediyorum; uygulama sizin kişisel sorumluluğunuzdadır.
Ben bu tarz mekanik yöntemler yerine kapsamlı bir psikolojik terapiyi de içeren bir tedavi süreci öneririm.

Kuiflex (bu kas gevşetici bir ilaçtır)
- Tranko Buskas ( bu da prospektüsünü okuyunca göreceksiniz kadın cinsel
organında vs. gerilimi, gerginliği azaltıcı etkiye sahip bir ilaçtır)
- Emla % 5 (bu da uyuşturucu özelliğe sahip bir kremdir, 5 gr lık küçük
tüplerde tane ile satılır)

kuiflex ve tranko buskas’tan 1 kutu, Emla % 5’ten de 2 adet
almanız yeterli..

Kuiflex’ten 2 adet, Tranko Buskas’tan 1 adet içtikten sonra 1
saat bekliyorsunuz.. 1 saatin dolmasına yakın bir tencerede su

Evde klozet var ise bu klozeti kağıtla kaplıyorsun iyice,
sonra kaynattığın tencere ile suyu iyice kaplanmış olan bu küvete
yerleştiriyorsun (ben sap kısımlarını klozetin kenarına gelecek şekilde
koydum) sonra klozetin oturmak için olan kapağını kapatıyorsun. Klozete
oturduğun zaman buhar dışarı çıkmayacak şekilde direkt organa geliyor.. Ama
şimdiden söyliyim çok sıcak oluyo, hatta bazen kalkmak veya biraz yukarı
kalkmak ihtiyacı hissediyorsun çünkü yoksa yanıyoooo :))))

kaynattığımız tencere dolu suyu klozete koyup 7-8
dakika buhara oturuyoruz.. 2. tencere suyu da (başka bir tencere)
kaynatıyoruz (daha önceden koyun ki ara vermemiş olasınız) … bu kez
içine 1 tatlı kaşığı vazelin koyup karıştırıyoruz.. İlk tencereden
kalktıktan sonra hazır olan vazelinle iyice karıştırılmış (dikkat edin
vazelin kaymak yapabiliyor o zaman buharı engelliyor) 2. tencereyi de
klozete koyuyoruz (1. tencereyi çıkarın haa) &#61514) 7-8 dakika da onda
buhara oturuyoruz..

kremi buhardan kalktıktan sonra sürüyorsun arkadaşlar
kaynatıyorsunuz&

slm bende bu ilacları kullandım ama bir iki kez ve talimatların hepsine uymadıgım halde ilşkiiye girebildik sadece hapları emla pomadını ve spreyi kıllandım yani buharlı suda oturmadım arkadaslar iki kez kullandım oldu. ama ilacsız olmuyo acaba ilacla kac kez daha kullanıyım bide alısmam için her günmü kullanmam gerekiyo kullananlardan msj bekliyorum

kızlar kızlar bende 2 yıl bu vajiyi cektim ve bu sitedeki arkadaslar sayesinde 1 haftada cözdüm ve 10 gün oldu

canlarım bende size yardımcı olmak istiyorum bana özelden mesaj atın beraber yenelim sizlerden haber bekliyorum inanın korkulcak bişey yokkk:teytey:

merhaba.yardım edebileceğinizi yazmışınız.nasıl bir yol izlemem gerekiyor benle paylaşırmısınız.ben 4 aylık evliyim ve bunu yenmek istiyorum.lütfen banada yardımcı olun

biraz fazla iddiali yazmisim galiba 7 ayin sonunda basarmanin verdigi coskuyla.ben kendi yaptiklarimi anlatabilirim ancak ki anlatmisim zaten bu yollari denemeni oneririm canim.umitsiz olma sabirli ol ve burada yazilanlari uygulamaya çalis.umarim yenersin bu sorunu Allah yardimcin olsun.

Kizlar heyyyyyy çok mutluyum bu illet hastaliği yendim 15 aydir çekiyodum hayatimi kendime ve eşime zindan etmiştim hep bir yarim eksikti işte kabusum bitti inanin korkulcak hiç bişey yok biliyorum bu satirlardan bende geçtim birileri yaziyodu aci yok sizi yok korkmayin diye okuyunca inanasim gelmiyodu ama dogruymuş korkulcak hiç bisey yok beatrise verdiğin destekten dolayi sonsuz tesekkür ederim kizlar allahim hepinizin yardimcisi olsun ama ne olur bunu daha fazla ertelemeyin çünkü hayat ertelenmeye gelmiyor ..

Demek yalnız değilmişim(Kızlar ben 4 aylık evliyim ancak bendede vajinismus var..İlk geceden sonra birşey yaşayamadık.Eşim bana yaklaşınca ağlama krizlerine giriyodum,çok korkuyodum kasılıyodum..Şu an ağlamıyorum ama kasılmalarım ve korkum geçmedi.Gleitgelen jel aldım ama boşa gitti gibi..Z.yağını denedim,jelde iyi oluyor çok az içime alabiliyorum ama gerisi gelmiyor.Lütfen bana yardım edin..Eşimin sabrı kalmadı çocuk istiyorzu birde..Kızlar bana özel msjda yazabilirsiniz,sizlerden yardım bekliyorum..

canlarim insallah hepiniz kurtulursunuz bu illetten. tamamen psikolojik bir sorun ve bir çok tedavi yontemi var. ben yapmadim ama bence çok mantikli hipnozla bu sorunu yenen çok insan var.i mkaniniz varsa deneyin derim.sonra parmak egzersizleri yine ben yapmadim ama bu da çok mantikli kesinlikle ise yarayacagina inaniyorum.ben kendi yontemimi(haydar dumenin yontemini) anlatmistim zaten sitede. bunuda deneyin derim kremlerin adini yazmistim zaten ilk sayfada ve çok ertelemeyin. kendini hazir hissetmek onemli tabi ama insan bu durumda hiç hazir olmuyorki tam anlamiyla. burada yazilan yontemlerden akliniza yatani deneyin derim ben ve lutfen zamana birakmayin.çunku gunler, haftalar ,aylar hatta bir bakmissiniz yillar geçmis ve siz bu sekilde yasamaya alismissiniz artik esinizle. o kadar çok insan var ki bu durumda olan.gayret edin. bizleri dusunun en azindan beni dusunun.bende ayni sorunu yasiyordum ama kurtuldum demekki oluyormus. pes etmeyin yeneceksiniz inaniyorum.sude gibi sizde burdan mujdeli haberleri vereceksiniz.sansiniz bol olsun,allah yardimciniz olsuna.s.

Kızlar en sonunde bende başardım...18.10.2008 benim zaferimdir:)))Allah'a şükürler olsun kabus dolu 3 ay geride kaldı inşallah..Psikolojim altüst olmuştu..Ama geçti çok şükür kızlar..Kimbilir belki bende önümüzde ay bebek haberi veririm size:))Bu sorunu yaşayanlar Allah yardımcısı olsun gerçekten çok zor,insan kendine olan güvenini yitiriyor ama başarmak zor değilmiş.Eşinizin desteği ve anlayışı çok önemli sizinde çabanız...Hala zaman zaman zorlansamda alışacağım ve ilerleyen zamanlarda daha kolay olacağı kanısındayım..Araya zaman sokmayın..Başardığınızda sürkli tekrarlayın..Zaman girince yine zor olabiliyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…