Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

yemin etmek fazla tavsiye edilmiyor ancak
ALLAH ŞAHİDİM ki söz konusu kişiye ağlayarak yazdığım msjda sadece'senden beklemezdim derin..
beni çok şaşırttın...
kan falan yazılmasın demiştim zaten olay nerelere çekilmiş sen de üstüne arkamdan agresif falan yazmışsın hiç yakıştıramadım
ben hassa bir insanım sanal ortam deyip geçemiyorum üzülüp ağlıyorum takıyorum 'gibi birkaç cümle yazmıştım....

ayrıca bana yazdığın msj ın diğer bölümünü neden yazmıyosun!!!
yazık yazık......
Allahımın adını anarak söylüyorum ki....ne eksiktir olayı anlatmam ne fazla......
sakın daha fazla küçülme ve bu lazım sayfayı doldurma özelime de msjlar atma.....
kusura bakmayın arkadaşlar....
dua ile....

Demekki neymiş hakaret etmemişim agresif demişim kendi ağzınızla söylediniz :)
Size sadece gülüyorum şuan :)))
Buraya yazıp yazmayacağımı size sormayacağım. Canı isteyen yazar istemeyen yazmaz. HAKEDENLERE yardım etmekten mutluytum ve burada kalacağım.
Bu arada mesajın diğer bölümünle de ''Sİzinle muhatap olamayacağım'' yazdım. Aynen az önce burada da yazdığım gibi. Yazdıklarımın arkasındayım. Hayatımda hiç küçülmedim sizin için asla küçülecek değilim...
Herkes işine baksın...

Allahtan msjı silmedim forum yöneticileri okuyabilirler olduğu yerde....
ALLAHtan KORK diyorum.........Allahın adını vererek yemin etsene ya da amaan bu kadar yalanı söyleyen yalan yemin de eder....
vicdanım o kadar rahat ki...
yalnız bu son yazım senin için artık...çünkü kıymetli zamanımı ve insanlara lazım bir sayfayı senini gibi zavallı biriyle harcamıycam....(al işte ilk hakaretim..herkesin önünde hem senin gibi ikili oynamadan... ama sana az bile)
çünkü zaten salak gibi en mutlu gecemde yazdıklarını görüp sabaha kadar dert edip üzdüm kendimi.....
diğer arkadaşlar kusura bakmasınlar....
her zaman fırsat buldukça burdayım...yardımlarını samimi bir şekilde yapan ve ihtiyacı olan arkadaşlarımlayım.......
dua ile......

Allahtan msjı silmedim forum yöneticileri okuyabilirler olduğu yerde....
ALLAHtan KORK diyorum.........Allahın adını vererek yemin etsene ya da amaan bu kadar yalanı söyleyen yalan yemin de eder....
vicdanım o kadar rahat ki...
yalnız bu son yazım senin için artık...çünkü kıymetli zamanımı ve insanlara lazım bir sayfayı senini gibi zavallı biriyle harcamıycam....(al işte ilk hakaretim..herkesin önünde hem senin gibi ikili oynamadan... ama sana az bile)
çünkü zaten salak gibi en mutlu gecemde yazdıklarını görüp sabaha kadar dert edip üzdüm kendimi.....
diğer arkadaşlar kusura bakmasınlar....
her zaman fırsat buldukça burdayım...yardımlarını samimi bir şekilde yapan ve ihtiyacı olan arkadaşlarımlayım.......
dua ile......

:)))))))
En rahat benim vicdanım sanırım...
Allahtan benim de bütün mesajlarım duruyor aynı yöneticiler benim mesajlarıma da bakabilirler gurur duyuyorum...
Öğrencilerinize acıyorum (Bakın ben de ilk hakaretimi ettim yoksa içimde kalıcaktı).
Çok değerli zamanımı ben de sizinle harcadığım için kendime kızıyorum. Vajiyi yenmelerine yardımcı olduğum arkadaşlar tek yüzüm olduğunu gayet iyi bilirler çok şükür...
Hadi size güle güle cevap vermeye değmiyorsunuz gerçekten :))))

Bence artık yeter rrrrrr....ne oluyorkı yanı ne bu boyle hephuzunlu lutfen ama derın sende....
Hephuuznlu sureklı form yonetıcılerıne ıkaz edıyorum dıyosun yanı ceza alması ıcınmı ugrasıyosun hıc anlamadım sneıde ....olmaz ama bu skeıde dusmanmı oldunuz ..ne oluyor..bız hepımız kader arkadasıyız....yapmayın...uzatmayın konusmayın olsun bıtsın

Bu arada ne için yemin etmem gerekiyor?
Sizin gibi herşeyi yeminle kanıtlama çabasında değilim beni bilen biliyor çünkü :)
O kadar yemin etmeye çalıştığınıza göre birşeyler var demekki...
ısteyen geçmişi okuyabilir...

Arkadaşlar görüşürüz, değerli zamanımı fazla kaybettim. ıhtiyacı olanlara özelden ulaşıyorum. Bu sayfaya bir daha girmeyeceğim için ordan devam ederiz. Görüşmek üzere...

aMAN ARKADAŞLAR ne diye bu kadar sinirleniyorsunuz çözmüş değilim
Ayrıca geçen konuşmalar yukarıdaki gibiyse bunda abartılacak bir durum söz konusu değil bence.
Gayet sıradan bir konuşma .Elbette sanal ortamda mimikler belli olmaz . . Ama kişi nasıl anlamk isterse öyle anlar. . Kötüye çekmenin anlamı ne!
Ayrıca madem şikayetçisiniz söyleyin yöneticilere çaresine baksınlar. .

ya kızlar bişey diyim mi ikiniz de birbirinizi yanliş anlamişsiniz tamamen. ikiniz de birbirinize kızmamişsiniz ama karşnizdaki sinirlendi sanmişsiniz. kirilmişsiniz birbirinize. ay ne var bunda. insaniz olcak o kadar. ohhh hepimiz yendik ya kavga edebiliriz rahat rahat. istediğimizi yapalim serbestiz. sonra barişçaz ama kaydirigubbakcemile5

kızlar merhaba 2 gündür kayınvalidem vardı giremedim siteye. Ben 17 nisan 2010 da evlendim. Bir arkadaş hipnozu sormuş, benim bilgim var anlatayım. daha dogrusu yaklaşık 2 aydır araştırmalarımdan edindiğim bilgileri arkadaşlarla paylaşmak istiyorum. Vajinusmus tedavisi ile ilgili paket programlar var evet. benim şehrimde bir bayan var ben ona gittim ön görüşme için 1 saat konuşmaya 100 lira aldı. paket programa 2000 lira dedi. 2 çeşitmiş biri hızlandırılmış diğeri normal. normalde başlangıçta 1000 lira alıyor, ortalarda 1000 daha alıyomuş. hızlandırılmış istersen en baştan 2000 istiyor. 10 gün ila 3 ay içerisinde olayı çözecegini söylüyor. 100 liralık ön görüşmede neler konuştugumuzu özel olarak isteyen olursa yazarım.
hipnoz tedavisine gelince, drç ulusoy diye biri var aydın nazillide.. onunla ben irtibata geçtim. ner üzerinde sitesi de var aratırsanız dr. murat ulusoy diye bulursunuz. bu adam 1,5 günde hipnozla olayı çözdüğünü söylüyor kesin çözüm diyor ve randevu ile gidiliyor. orada konaklama masrafları size ait ama kalınacak yer konusunda yardımcı oluyorlar başlangıçta peşin 5000 i almadan başlamıyor. net üzerinden de (sanırım msn den olacak) tedavi yapabildiğini söyledi (ben oraya gitme imkanım olmadıgını net üzerinden bana yardımcı olabilirmisiniz diye sorduğum zaman) 4500 lira istedi. tabi yogun hastası oldugu için bir an önce randevu almalıymışız 1-1,5 ay sonrasına randevu veriyormuş.
tabi benim bu kadar maddi gücüm yok yeni düğün yaptım borcum var çalışmayı da bıraktım ve eşim bunların hepsinin para tuzagı oldugunu söylüyor. herşey kafamda bitiyormuş ben çözecekmişim. Allahtan ki burayı keşfettim ve benle aynı sorunları aynı kırılganlıkları paylaşan hemcinslerim varmış. Ben bu sorunu aşacağımdam eminim ama ne zaman ve nasıl??? bunu bilmiyorum.
Artık her şey gücüme gidiyor ve bu sorunu ben buradan aşacagım.
Eşimin bir yorumunu paylaşayım sizlerle; zamanında bölüm başkanı psikologa gittim diyor saatine 150 lira verdim. En ala profesör. sende 5 saat git diyor 2000 lirayı hakedecek ne yapacak bu doktor diyor. Aslında mantıklı konuşuyor ama biz derdimizden denize düşen yılana sarılır hesabı nereye tutunacağımızı bilemiyoruz.
Benim eşimde tam sonuca gelince verdiğim tepkilerden ne dediğini bilmiyor. bir arkadaşımda aynı şeylerden bahsetmiş. ben artık takmıyorum lütfen sen de takma.. O anda diyorum ki içimden adam olaydın da başkaları gibi beni iyi hazırlayıp tereyağından kıl çeker gibi yapaydın. Emin olun suçlu biz değiliz. Suçlu bizleri bu hale getiren sözde anlayışlı eşlerimiz.
Hiç moralimizi bozmayalım. Şimdi sorunumuzu çözmeye odaklanalım. Bende en kısa zamanda zerr in bana trif ettiği egzersizlere başlayacağım. Bizleri en iyi bizler anlarız.

kesinlikle katiliyorum arkadaşim. bence de yüzde 80 erkekte bitiyo olay. ön sevişme 40 dakka 1 saat olsa. uğraşsa sürekli. heralde ben hemen çözerdim olayı ki bakire birinin 10 15 dakikalik ön sevişmeyle bir anda içine alivermesi acısız bi şekilde çok zor. ilk günlerde buna sevişme olarak bakmamaları lazım. sadece kadını memnun etmeye çalişmalari lazim. sonra kendilerini düşünsünler. ama olur mu hep kendilerine hep kendiklerine. zaten erkeklerin aciz güçsüz yaratiklar odluğunu düşünüyorum. en ufak bi zrluğa gelemezler ama bizim başimiza böyle hastalıklar gelince neden yapamiyosun derler. içten içe aşağilarlar. hissettirirler. o kadar sinirleniyorum ki. yani biraz zekasi olsa sakin ol canim istemezsen bişi lmicak dese o an. ne biliyim telkin edici bişiler söylese olaya hakim olsa bu kadar sorun olmicak. ama bizim heyecanimiza o şaşkin şaşkin bakışları yok mu ???? o kadar sinirleniyorum bak yine. valla eminim hepimizin eşleri aptal aptal bakmiştir neden bu kadar telaşlaniyo diye. be adam sakinleştirmeeye çaişsana. hırrrrrrrrrr

sen mum yapıyomusun sana yap dmeısıtm ama:eek:klava:

yapıyorum şekerim , Mum, eş parmağı , kendi iki parmak iki boğum bunları yapıyorum da p... gelince duvar oluyor aslında bacak açma konusunda kasmıyorum onda da rahatım eşimle denemelerde biraz ilerleyince ağrı oluyor bıraktrııyorum. Daha çook mu egzersiz yapsam...

Bu arada kimseye durex play jel önermiyorum inanılmaz acıtıyor sebebi yapışıyor biraz araştırma yaptım sanırım bunun aynı zamanda vaji daraltıcı etkisi varmış... ben açmaya çalışayım derken daralttım sanırım bıraktım... vazelin ve bebe yağı devam daha kolay oluyorrrr :KK66:))

bana gelen özel msja bakın:)))
"mrb arkadaşım sen beni hiç tanımıyorsun ama ben devamlı bu topiği takip eden eskilerdenim ama hiç yazmıyorum uzun zamandır buraya sadece okuyorum..kırgın ve küskünüm çünkü..ben sizden çok önce kayıt olmuştum ve vajinismus topiğinde yazıyordum..bende eski vaji hastasıydım..ama tamamen geçmiş değildi yinede bikaç defa olmuştu o zamanlar yazıyordum bende tecrübelerimi paylaşıyordum..
neden küstüm ve artık hiç yazmıyorum dersin?Kimin yüzünden?malum kişinin..aramızda bişey geçmedi ama son mesajına cevap verseydim tartışma uzayacak gibi görünüyodu bende o yüzden yazmadım ona cvp ve bidaha uğramadım..ben ona o kadar iyi niyetle bişey söyledim ve o kadar ters bi tepki aldımki anlatamam..nasıl başardı o kadar tersten anlamayı hayret...o günden beri tanımıyorum ama gıcık oluyorum mesajını falan görünce..sende sorun yok merak etme arkadaşım bu şahsın zaten sorunları var asabinin teki,yaşına verelim küçük daha..başarmışsın bu arada tebrik ederim.."

kusura bakma arkadaşım ismini vermeden yayınladım ama....gerçekten dayanamadım...

bazı insanların buradan kaçırdıklarına bi bakın....
Ayrıca burada birsürü insan yardıma adamış kendini ama ben bu şahıs kadar şöyle yardım ettm böyle yardm etm diye ağzına dolayanı da görmedim:)))
RABBıM YA ÇOK BÜYÜKSÜN.......
bize bir de böyle insanlara değer vermeyip üzülmeme becerisini bahşet.....
SEN BENıM NE KADAR YALANSIZ BıR KULUN OLDUĞUNU DA BÖYLE ıNSANLARI DA BıZDEN ıYı BıLıYORSUN...........
arkadaşlar gerçekten bu kadar üzülmesem bir msj daha yazmayacaktım konuyla ilgili ama sevincimi yaşayamadım ya!!!
hakkınızı helal edin...
slm ve dua ile............

olur olur ne kaar oldu başlayalı?

Ben 1 haziranda egzersizlere başladım.. Önce buraya üye oldum bir kaç gün okudum sonra hemen başladım egzersizlere ama araya bir regli falan girdi şimdi devam ediyorum. 52 günlük evliyim... 2 . ayı olmadan bitireyim istiyorum bakalımmmm...

yapıyorum şekerim , Mum, eş parmağı , kendi iki parmak iki boğum bunları yapıyorum da p... gelince duvar oluyor aslında bacak açma konusunda kasmıyorum onda da rahatım eşimle denemelerde biraz ilerleyince ağrı oluyor bıraktrııyorum. Daha çook mu egzersiz yapsam...

Bu arada kimseye durex play jel önermiyorum inanılmaz acıtıyor sebebi yapışıyor biraz araştırma yaptım sanırım bunun aynı zamanda vaji daraltıcı etkisi varmış... ben açmaya çalışayım derken daralttım sanırım bıraktım... vazelin ve bebe yağı devam daha kolay oluyorrrr :KK66:))

canım o duvar dediğin yerde bekle,,,nefes al ver,hemen çıkarmasın eşin,popoya doğru ittirsin yavaşça,yada benim pozisyonu deneyeceksen eşin p...si yerleştirince ,sen eşini kendine doğru çekkk

arkadaşım nacizane fikirlerimi paylaşmak istedim...daraltacağını hiç sanmıyorum öyle düşünme bence..benim kullandğm jel super ama satılmıyo galiba dr vermişti ty&ja...bitkisel...
bir de o duvar var ya dönemecin ora tam oraya geldiğinde oturuyosan yarı yatar uzanıyosan daha oturur pozsyn falan deneyebilirsen içindeyken parmağın daha kolay geçiş oluyo bir dene istersen....
kolay gelsin...

bana gelen özel msja bakın:)))
"mrb arkadaşım sen beni hiç tanımıyorsun ama ben devamlı bu topiği takip eden eskilerdenim ama hiç yazmıyorum uzun zamandır buraya sadece okuyorum..kırgın ve küskünüm çünkü..ben sizden çok önce kayıt olmuştum ve vajinismus topiğinde yazıyordum..bende eski vaji hastasıydım..ama tamamen geçmiş değildi yinede bikaç defa olmuştu o zamanlar yazıyordum bende tecrübelerimi paylaşıyordum..
neden küstüm ve artık hiç yazmıyorum dersin?Kimin yüzünden?malum kişinin..aramızda bişey geçmedi ama son mesajına cevap verseydim tartışma uzayacak gibi görünüyodu bende o yüzden yazmadım ona cvp ve bidaha uğramadım..ben ona o kadar iyi niyetle bişey söyledim ve o kadar ters bi tepki aldımki anlatamam..nasıl başardı o kadar tersten anlamayı hayret...o günden beri tanımıyorum ama gıcık oluyorum mesajını falan görünce..sende sorun yok merak etme arkadaşım bu şahsın zaten sorunları var asabinin teki,yaşına verelim küçük daha..başarmışsın bu arada tebrik ederim.."

kusura bakma arkadaşım ismini vermeden yayınladım ama....gerçekten dayanamadım...

bazı insanların buradan kaçırdıklarına bi bakın....
Ayrıca burada birsürü insan yardıma adamış kendini ama ben bu şahıs kadar şöyle yardım ettm böyle yardm etm diye ağzına dolayanı da görmedim:)))
RABBİM YA ÇOK BÜYÜKSÜN.......
bize bir de böyle insanlara değer vermeyip üzülmeme becerisini bahşet.....
SEN BENİM NE KADAR YALANSIZ BİR KULUN OLDUĞUNU DA BÖYLE İNSANLARI DA BİZDEN İYİ BİLİYORSUN...........
arkadaşlar gerçekten bu kadar üzülmesem bir msj daha yazmayacaktım konuyla ilgili ama sevincimi yaşayamadım ya!!!
hakkınızı helal edin...
slm ve dua ile............

:)))))))))

slm cnm,noldu ,neden olmuyoo,açık yaz,nerde tıkanıyorsunnn

Canım , egzersizlerde bir sorun yok iyi ilerliyor ama p... denemsine gelince bacak açmada da sorunm yok ama biraz ilerleyince bir ağrı oluyor anlatamam. Diyorum kendime ağrı yok ağrı yok ama ağrıyor işte :KK43:((((

Durex play jel sanki yapışkanlık özelliği var şöyleki mesala bebe yağını iki parmağa sürdüğünde birbirne sürdüğünde kayıyor ama durex play jel yapışıyor uhu gibi sankiii o yüzden onu bıraktım.

X