Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

arkadaşlar selam ben de burada okuduklarımdan sonra acayip motive oldum gidip içeri başlıcam egzersizlere ama şunu merqk ediyorum mum falan kırılırmı içerde saçma oldu ama merak ettim

slm arkadaşımm,,,parmakla dene istersen,,,mumla yapcaksan prezervatif,eldiven yada streç film kapla bişey olmaz,kayganlaştırıcı da kullanmayı unutma...

arkadaşlar ben 2 parmak 2 boğum hatta biraz daha fazlasını alabildim acı da pek olmadı kremle tabi kayganlaştırıcı ile belki daha da kolay olur (bu arada kayganlaştırıcı adı yazabilirmisiniz kullanan ve memnun kalan varsa) fakat p s a alamıyorum müthiş bir acı veriyor doktora gittiğimde smear testi için o zamanda baya acımıştı doktor kasma falan dedi 20 şubatta evlendim ama sayılıdır ilişkiye girdiğim birde zevk alanları duydukça öyle imreniyorumki ama çözeceğiz arkadaşlar bu egzersiz olayı rahatlattı beni okuyodum ama denemiyodum okuyupta denemeyenler hemen iş başına:))

bebek bekleyen arkadaşlar sevincinizi içten dileklerimle paylaşıorum...acaba biz vajiliiler de bu sorunu yenip bebek bekliyeceğmiz zamanları görecekmiyiz diye düşündüm şimdi

arkadaşlar ben 2 parmak 2 boğum hatta biraz daha fazlasını alabildim acı da pek olmadı kremle tabi kayganlaştırıcı ile belki daha da kolay olur (bu arada kayganlaştırıcı adı yazabilirmisiniz kullanan ve memnun kalan varsa) fakat p s a alamıyorum müthiş bir acı veriyor doktora gittiğimde smear testi için o zamanda baya acımıştı doktor kasma falan dedi 20 şubatta evlendim ama sayılıdır ilişkiye girdiğim birde zevk alanları duydukça öyle imreniyorumki ama çözeceğiz arkadaşlar bu egzersiz olayı rahatlattı beni okuyodum ama denemiyodum okuyupta denemeyenler hemen iş başına:))[/QUOTE

canım sen maşallh 2 parmak 2 boğum yapmışsın gerisi çok kolay olacak,yönünü popoya doğru ittireceksin,,,egzersiz yaptığın sürede p...s denemesi yapmayacaksın,ne zaman p...s denemesi için kendini hazır hissedersen o zaman tüyoları veririz,sende yenersin,,,

arkadaşlar ben 2 parmak 2 boğum hatta biraz daha fazlasını alabildim acı da pek olmadı kremle tabi kayganlaştırıcı ile belki daha da kolay olur (bu arada kayganlaştırıcı adı yazabilirmisiniz kullanan ve memnun kalan varsa) fakat p s a alamıyorum müthiş bir acı veriyor doktora gittiğimde smear testi için o zamanda baya acımıştı doktor kasma falan dedi 20 şubatta evlendim ama sayılıdır ilişkiye girdiğim birde zevk alanları duydukça öyle imreniyorumki ama çözeceğiz arkadaşlar bu egzersiz olayı rahatlattı beni okuyodum ama denemiyodum okuyupta denemeyenler hemen iş başına:))

kayganlaştırıc olarak gliet gelen kullanabilirsin çok işe yarıyor.penis denemesi yapıcaksan da acımaması için anestol krem kullanabilirsin ben şahsen o şekilde yapabildim.

X