Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

eşim şehir dışında sadece ilk 1ay benimle kaldı o arada deneme yaptık ama egzersiz ne bilmiyordum sadece penis ile dendk olmadı.sonra eşim gitti bende bu site yi buldum başladm parmak egzersizine.15tatilde gelmişti eşim o zaman denedk olmadı ama eşimin 2parmagını almstm.sonra eşim yine gitti ben o gidince ışte aparat yaptm.ama daha 3ax sonra gelecek eşm

Şekerim ya zor tabi eşinin uzakta çalışması...sen dediğim gibi egzersizleri aksatma...olmadı diye de kendini üzme...2 parmak da çok iyi...az kalmış senin bu işi çözmene...tavsiyem aparatı içeride uzun uzun bekletmen ve bekletirken de kegel yapman...ben faydasını görmüştüm...sormak istediklerin olursa çekinmeden sor lütfen...elimden geldiğince içtenlikle yardımcı olmaya çalışırım...kadın dayanışmasıEn Büyük KK

Merhabalar bende aranıza yeni katıldım. Benimde sorunum var ama vajinusmus degilim. eşime yaklaşabiliyorm. ıslanma oluyor. baş kısmı giriyor ama ilerlediğinde müthiş bi acı hissediyorum:KK43: ben öle olunca eşimde devam edemiyo haliyle. her seferinde dişimi sıkıcam dayanıcam diyorm ama olmuyo yardımcı olur musunuz lütfen

Canim ben tipkı senin gibiydim ve üzülerek Doluyorum sen vajinismussun..şöle ki esible o raddeye geldiğinde direk vajinan kasiliyo ve agri hissediyosun bu yüzden ilişkinin tamamlayan iyodun buda caminin en önemli belirtisi

mrb canım çok sevinirim hepinizden öğreneceğim seyler var sen nasıl yendin canım ? ben egzersizden korkuyorum da :/ nefes egzersizi yapıyorum dün geceden beri :) bide kegel egzersizi yapıyorum

cnm ben egzersizlere başladım 8. gün eş denemesi yaptım ve oldu... inan bu muydu dedim bile... cnm bak en önemli şey egzersiz bence.. ben direk parmak egzersiziyle başlamadım.. çünkü oraya dokunamıodum bile.. ilk başta kulak pamuğuyla başladım.. 1 tane kulak pamuğunu streçleyip soktum ve alabildim.. evet küçük birşey 1 tane kulak pamuğu ama oraya birşeyin girebildiğini görmek de rahatlattı beni.. daha sonra bunu 2 taneye çıkardım ya yaptıkça almaya başladıkça daha fazla yapma isteği oluştu içimde.. ilk egzersiz yaptığım gün 5 tane kulak pamuğunu aldım.. tabe bide şöle bi durum varki vajinanın yolunu bulmak lazım.. vajina popo yönünde.. yani direk kattırmıcaksın. biraz aşağı doğru eğdirceksin aparatı. ve ıkınıp derin derin nefes alınca oluo.. ben bu şekilde yaptım aparatları artırdım hep.. en sonda bakkal mumunu peçeteye sarıp streçledim.. onu da alabildim.. 2-3 gün bakkal mumunu pekiştirdim en sonda eş denemesi yaptım ve şükür ki yendimmmm

EE yap bakalum :KK66: bende regliyim bitsin ole artik

cnm benim regl dönemime daha var 2 hafta falan.. bu 2 hafta boyunca hemen hemen hergün devam etcem.. ya tatlım sen bana hani bebek düşünüosan eğer 2 güne bi ilişkiye gir demiştin ya sperm kalitesi açısından... benim bu hafta yumurtlama günlerim.. özellikle de bu hafta sonuna kadar.. dün mesela yapmadık.. bugün ve yarın da yapayım mııı???

cnm ben egzersizlere başladım 8. gün eş denemesi yaptım ve oldu... inan bu muydu dedim bile... cnm bak en önemli şey egzersiz bence.. ben direk parmak egzersiziyle başlamadım.. çünkü oraya dokunamıodum bile.. ilk başta kulak pamuğuyla başladım.. 1 tane kulak pamuğunu streçleyip soktum ve alabildim.. evet küçük birşey 1 tane kulak pamuğu ama oraya birşeyin girebildiğini görmek de rahatlattı beni.. daha sonra bunu 2 taneye çıkardım ya yaptıkça almaya başladıkça daha fazla yapma isteği oluştu içimde.. ilk egzersiz yaptığım gün 5 tane kulak pamuğunu aldım.. tabe bide şöle bi durum varki vajinanın yolunu bulmak lazım.. vajina popo yönünde.. yani direk kattırmıcaksın. biraz aşağı doğru eğdirceksin aparatı. ve ıkınıp derin derin nefes alınca oluo.. ben bu şekilde yaptım aparatları artırdım hep.. en sonda bakkal mumunu peçeteye sarıp streçledim.. onu da alabildim.. 2-3 gün bakkal mumunu pekiştirdim en sonda eş denemesi yaptım ve şükür ki yendimmmm

Ben öle egzersizlerdende korkuyorum parmağımı sokabiliyorum ama içim bir garip oluyor bayılcakmışım gibi oluyorum :KK43: Nasıl egzersiz yapıcam ki

Canim ben tipkı senin gibiydim ve üzülerek Doluyorum sen vajinismussun..şöle ki esible o raddeye geldiğinde direk vajinan kasiliyo ve agri hissediyosun bu yüzden ilişkinin tamamlayan iyodun buda caminin en önemli belirtisi

:KK43:( offf ne yapmam lazım ki siz yendiniz mi peki yendiyseniz nasıl yendiniz

cnm benim regl dönemime daha var 2 hafta falan.. bu 2 hafta boyunca hemen hemen hergün devam etcem.. ya tatlım sen bana hani bebek düşünüosan eğer 2 güne bi ilişkiye gir demiştin ya sperm kalitesi açısından... benim bu hafta yumurtlama günlerim.. özellikle de bu hafta sonuna kadar.. dün mesela yapmadık.. bugün ve yarın da yapayım mııı???

yap canım en iyi döllenme dönemindesin suanda hangi spermle olcagını bilemezsin zaten bende kalitesizlerde o kadar yol alamaz heralde :KK70: döllenme vaktin geçmeden gir ilişkiye zaten bugun ki baya kaliteli olur :KK70:

arkadaşlar hepinize merhaba ben aranıza yeni katıldım sormam gereken bişiy var. ben 3 yıldır evliyim eşimle tam bir birlikteliğim olmadı henüz artık etraftan bebek ne zaman geliyor sesleri yükseliyor ve bnde artık çok istiyorum ve şöyle bişiy denedim yumurtlama dönemimde(16-26 mart) tarihleri arasında eşimle iki günde bir denemeye çalıştım ve tabiki olmadı ama eşim tam vajinamın içine boşaldı dışarıya hiç bir şey akmadı herşey içime kaçtı bacaklarımı yatağın başına 1 saat diktim ve sabah duşa girdim ve 1 haftadan beri mütiş ağrılarım var sanki adet olucam gibi belim kopuyo midem bulanıyo acaba hamilemiyim lütfen yardım edin

bu kadar erken belirti veririmi bilemem ama bır hafta daha bekleyıp test yapmalısın..ayrıca bu sekılde hamıle kalabılırsın cunku hamılelıkte zar değil spermın yolu bulması önemli :KK34:

tam olarak değil eşimin yaklaşmasına izin veriyorum hatta istiyorum ama tam olucakken acı hissedip kendimi istemeden kasıyorum yani herşey oluyo sadece içime gireceği kısımda acı çekiyorum

zaten vajinısmus bu canım sadece ileri evrede değilsin..vajın kaslarını kastıgından acı hıssedıyosun ilişkiye giremıyosun

canım keşke senin kadar cesaretli olabilsem inan şuan bile kulak çöpünü düşünürken içim bi garip oluyo nedendir bilmem ama penisle denemek bile daha kolay gibi geliyor:/ ama şöyle bişe söyleyeyim sana eşim mesela parmağının bi kısmını sokabiliyor gerçi acıyo diye hemen çekyrm ama azda olsa giriyor baskı gibi bişe hissedyrm sızı oluyo garip bişe:) Bazen diyorumki ALLAhım farketmeden kayıp girse ne iyi olurdu :)

canım yanımda olmana çok sevindim ben güçsüz hissediyorum ama ikimiz daha güçlü oluruz sana birşey söyleyeyim canım arkadaşım vardı burda norbit benden daha cesaretsizdi rabbim ona nasip etti belki hamile bile olabilir şuan umarım onun şansı sana geçer senin yendiğine de:21::21: şahit olurum seni takip ediyorum bundan böylee bitene kadar yanındayım:13::KK19:
İkimiz beraber aynı anda yeneriz inşallah. Yıldönümünüze kadar kurtulmuş olursun dilerim :) Reglim bitsin bu kez sende dahil yazıştığım hiç kimseye mahcup olmamak için daha düzenli çalışmak istiyorum. En önce en basitinden başlasam nefes egzersizlerinden sonrası bebek adımı gibi de olsa gelir umarım :)

:KK43:( offf ne yapmam lazım ki siz yendiniz mi peki yendiyseniz nasıl yendiniz

evet canım 1 haftayı gectı..ben egzersızle yendım..doktorada gıttım ama kendı başıma ılerledım ona kalsaydı daha ıkı parmaktaydım...öncelıkle nefes egzersızı yapıcaksın daha sonra parmak egzersızı eger parmagını dokunduramıyosan bır süre kulak copüyle yapabılırsın ama bence bır an önce başla sana yardımcı oluruz burda merak etme

canım keşke senin kadar cesaretli olabilsem inan şuan bile kulak çöpünü düşünürken içim bi garip oluyo nedendir bilmem ama penisle denemek bile daha kolay gibi geliyor:/ ama şöyle bişe söyleyeyim sana eşim mesela parmağının bi kısmını sokabiliyor gerçi acıyo diye hemen çekyrm ama azda olsa giriyor baskı gibi bişe hissedyrm sızı oluyo garip bişe:) Bazen diyorumki ALLAhım farketmeden kayıp girse ne iyi olurdu :)

cnmm benim bak parmağını sokunca biraz aşağı doğru indirsin parmağını ve kattırsın...

X