Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canimm bence sen yolun cok cok sonuna gelmissin cesaretini topladigin an Allahin da izniyle basarman imkansiz gibu bisey bence korkma 12 cm cok iyi denemeye gec ama kafanda rahatlata olmassa bile bu bir deneme bugun olmassa yarın olaxak de ve dedigim aşamalarla sen de ilerle en onemlisi ne biliyor musun angel-girl CESARET .TAKILDIGIN YERDE BEKLE PANIK YAPMA NEFES AL IKIN VE NEFES VERIRKEN HAZIR OLDUGUN AN HAFUFCE IT.EGER PANIK YAPIP GERI CIKMASSAN BEN EMINIM KI SEN BU ISI BASARACAKSIN HEM DE COK EMINIM.UST POZISYONU DENE VE SOYLE DUSUN BEN ISTEMESSEM CANIM HIC ACIMAYACAK

HADI MUTU HABERLERINI BEKLIYORUM INS

Tamam bi dahakine gene denicem bunu sirtim rsime donuk olacak ama comelmicem ustunemi oturcam

Yarin guzel haberlerini bekliyorum ins.zaten sokup cikarmaya alisirsan yolun yarisini gectin demek oluyor ben ilk baslarda buyutecli makyaj aynalarindan faydalanarak egzersiz yaptim hep ikindim deligi gordum ve ondan sonra ittim

Tamam bi dahakine gene denicem bunu sirtim rsime donuk olacak ama comelmicem ustunemi oturcam
yok canım sırtın dönük sen altta olacaksın afedersin de, bir arkadaş böyle yendiğini söylemişti eşin üstte olacak sen altta yüzün yerde, bence zor pozisyon ama bir kişi böyle yendiğini söylemişti belki işine yarar diye söyledim, hepsini dene amaç o, ama dediğim gibi bence zor gibi görünsede en rahat üstte kadının olması.

Yarin guzel haberlerini bekliyorum ins.zaten sokup cikarmaya alisirsan yolun yarisini gectin demek oluyor ben ilk baslarda buyutecli makyaj aynalarindan faydalanarak egzersiz yaptim hep ikindim deligi gordum ve ondan sonra ittim

cnm inanki bende ayna yardımıyla yapıyorum. lavabo aynasını çıkardım karşıma koydum ıkındıkça açıldığını gördüm ölelikle rahatladım. şuan aynayı yerine asmıyorum bile. ama takıldığım konu şu. ben hep aynanın karşısında egzersiz yapıyorum yani deliği gördükten sonra ıkınıp sokuyorum.. ilerde parmak egzersizlerinde de öle yapcam. eş denemesine geçince napcam peki??????? o zaman ayna olmayacak karşımda. şuan bunu düşündükçe yine korkularım geri geliyor...

Aa sakim korkma aynisini ben de diyodum aynasiz nasil olacak diye ki ben sadece son gun aynayi birakabildim orasi iyice alistiktan sonra ornegin 3 parmak asamasindayken ikinip cukurlastigi yere aynayla bakmadan ittirdim bazen arada bulamadigim oluyordu onu da ikinir vaziyetteyken hafif hafif daire cizerek girecegi yeri ayarliyordu. KORKU YOK AT BUNU KAFANDAN

Alttayken hepsi grmiyomu yani???
afedersin üstteki gibi tamamı olmaz, ama bacaklarını eşinin beline dolarsan o zaman tamamı girebilir tatlım.o zaman bile tam olarak olmuyor sanırım.ya ama olabileceğinin en sonu o kadar diye hissedersin pozisyonuna göre.

Son düzenleme:

anladım canım.peki sen bana üsv pozisyonu hatta eşiminde nasil durmasi gerektini tarif edebilirmsn

insallah canım inşallah bende bir an önce yazmak istiyorum buraya

şimdi rahatladım işte gerçekten :)))))) çünkü bunları düşünmekte korkutuyor insanı... bugün inşallah başarılı olcam ben :))) dediğin yapıp biraz içimde bekletip daha sonra sok çıkar yapayım.. 10 ar dakika süresince. çok sağol cnmm

banada yardım edermisiniz parmak egzersizlerine başlamak istiyorum

anladım canım.peki sen bana üsv pozisyonu hatta eşiminde nasil durmasi gerektini tarif edebilirmsn
http://www.kadinlarkulubu.com/jinekoloji/675956-vajinismussuz-gunlere-merhaba-demek-icin.html#post33
bak bu konuda yazmıştım canım ayrıntısıyla. eşin zaten dümdüz uzansın önemli olan senin duruşun, bak ayrıntılı olarak anlatmıştım birde resim eklemiştim orda bir link vardı, eğer anlaşılır olmamış dersen lütfen tekrar sor.

Hee ben onu yapamam daralirim heheh baskalarini deniym

Son düzenleme:
nesnes36 .!.:
mrb bi yorumunuzu okudum istanbulda hanig doktora gittiniz vajinismus için . öğrenebilir miyim rica etsem
Cnm yaaa mesaj hakkım yoktu o yüzden buraya yazıyorum inşallah görürsün tatlım ben psk. Dilek Çelebi Çelik e gittim googla a yazınca adıını çıkıyor tabsiyeediyorum.com diye bi site orada nerede çalıştığı yazıyo cnm benim bi bakırköy bi mecidiyeköydü galiba bu yazımı gördüğünde bi ses et bna cnm merak ederim vala

Bir tek anestol le halloldu mu peki

Parmak egzersizi mi yaptin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…