Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Hamile kalmadan önce yapılacak testler bunlarmış işte.. Kızamıkçık önemliymiş hamilelik sırasında kötü sonuçlara neden olabiliyormuş,netten iyice araştırdım sende bak.. eğer olmamışsan yapıyorlar 28 gün korunduktan sonra bebiş çalışmalarına başlıyormuşssun...

kan alıpmı yapıyorlar nasıl oluyor o testler ??? anam benden anne olmaz hiç bişey bilmiyorum ben :KK45:annem heralde beni bebişle 1 dk yalnız bırakamaz cıyak cıyak ağlarım bebiş ağladıkça elim ayağıma dolaşır yawww ne zor işler :KK36: 1 yaşında büyümüş alsak olmazmı bebişi çok küçük oluyorlar kırılcak diye korkarım ben :KK69:

kan alıpmı yapıyorlar nasıl oluyor o testler ??? anam benden anne olmaz hiç bişey bilmiyorum ben :KK45:annem heralde beni bebişle 1 dk yalnız bırakamaz cıyak cıyak ağlarım bebiş ağladıkça elim ayağıma dolaşır yawww ne zor işler :KK36: 1 yaşında büyümüş alsak olmazmı bebişi çok küçük oluyorlar kırılcak diye korkarım ben :KK69:

slm canım nasılsın bende bebek çalışmalarının aşaması tedavisindeyim :))))))))) ogün eşimle konuşuyoruz ayy ben alamam kucağıma yıkayamam dedim cıvık oluyo ya bide ozamanlar annene gideriz diyo :)))

canım ben tek parmak yaptım 2 3 kere sonra bir gün eşim tek parmak yaptı sağa sola oynattı ve hemen p....se geçtik ve hemen oldu emlayı bol bol sür sen belli çok cesursun bunu başarabilirsiniz başı girdiğinde panik yapıp geri çekme bekle derin derin nefes al tekrar itin ve ıkınıp itin canım ben böyle başardım inan ben senin kadar cesur bile değildim başaramazsan tekrar tekrar dene eşine güvenmekten çok önemli birden ittirme diye konuş canım yavaş yavaş başarılar bebeğim ..

canım bana guc verıosunuz ısallah dedıgın gıbı olur sagolungercekten sızden cvp geldıkcee guvenım artıoo zaten son umudum emlaa onunlada basaracagım ısallahh dua edınn

slm canım nasılsın bende bebek çalışmalarının aşaması tedavisindeyim :))))))))) ogün eşimle konuşuyoruz ayy ben alamam kucağıma yıkayamam dedim cıvık oluyo ya bide ozamanlar annene gideriz diyo :)))

yani hamile kalmak bi dert kalıyosun bi dünya vitamin takviyesi doğuyo bakımı düşündükçe gözüm korkuyor:KK17:ben bide çalışıyorum annem baksa bi türlü ben baksam başka türlü evde çok uzak anneme işten ayrılsam olmaz ne yapcam bilmiyorum hem istiyorum hem istemiyorum hala kararsızım :87:bi arkadaşımın 1 aylık bebeği var minicik bişey altını bile alamam gibi geliyor ayaklarından tutuyo kaldırıyo bi atraksiyon yapıp evirip çeviriveriyo hatun alışmış artık bizde alışırız heralde ama kendimi hiç o şekilde düşünemiyorum :90:

yani hamile kalmak bi dert kalıyosun bi dünya vitamin takviyesi doğuyo bakımı düşündükçe gözüm korkuyor:KK17:ben bide çalışıyorum annem baksa bi türlü ben baksam başka türlü evde çok uzak anneme işten ayrılsam olmaz ne yapcam bilmiyorum hem istiyorum hem istemiyorum hala kararsızım :87:bi arkadaşımın 1 aylık bebeği var minicik bişey altını bile alamam gibi geliyor ayaklarından tutuyo kaldırıyo bi atraksiyon yapıp evirip çeviriveriyo hatun alışmış artık bizde alışırız heralde ama kendimi hiç o şekilde düşünemiyorum :90:
vaji vardı bir dertti şükür bitti şimdi hamilelik derdi başladı :))))) ama dediğin gibi çalışan bayanlar için zor be canım

Hazal_89 ve vagi hoşgeldiniz aramıza,arkadaşlar..Bizlerde aynı durumdaydık,bende burayı bulduğumda 14 aylık evliydim ve buradaki arkadaşlarımın desteğiyle bende başardım çok şükür...Sizlerde başaracaksınız Allahın izniyle.

buna inanmaya çok ihtiyacım var :KK43: her yeni gün umut olmaktan çıktı artık :KK43:

1,5 YILLIK EVLIYIM VE BUGUN BASARDIK ILK BU SITEYI KESFETTIGIMDE COK UMUTLA BASLADIGIM EGZERSIZLERE ARA VERDIM HATTA ARTIK BIRAKTIM TAKII COCUK ISTEMEYE BASLAYANA DEK ARTIK VAJIYI YENEMICEGIME KARAR VERMISTIM COCUK YOLLARINI ARIODUM 2 GUN ONCE SIZLERLE PAYLASTIM BUNU AMA COCGUNUZ BU SEKILDE YAPMA DEDINIZ EGZERSIZLERIMDE HIC KREM FELAN KULLANMADIM SON CARE KREM ALMAYA KARAR VERDIM YARIN ALACAKTIM AMA ARTIK ERTELEME DEDIM KENDI KENDIME ESIME KREM ALDIRDIM BIRAZDA ONUN CESARETIYLE ONCE EGZERSIZ YAPTIM 2P TAMAMEN ALIODUM ZATEN KREMI SURDUM VEEEEEEEEE P..... DENEMESI YAPTIKK AMA O ANIMIZDA COK KOMIKTI BEN TAM OLMADIGINI DUSUNURKEN ESIM KAN GELDIGINI SOLEDI VE ON NASIL ANLATSAMKI BEN BASLADIM AGLAMAYA COK GARIP OLDUM INANAMADIM ALLAHIMM KIZLAR BEN YAPTIYSAMM SIZZ HAYLI YAPARSINIZ INANIN BUNA ISALLAH KREMSIZ DEVAM EDEBILIRIM SIMDI TEK KORKUM KREMSIZ YAPAMAMAK :nazar::nazar::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74:

1,5 YILLIK EVLIYIM VE BUGUN BASARDIK ILK BU SITEYI KESFETTIGIMDE COK UMUTLA BASLADIGIM EGZERSIZLERE ARA VERDIM HATTA ARTIK BIRAKTIM TAKII COCUK ISTEMEYE BASLAYANA DEK ARTIK VAJIYI YENEMICEGIME KARAR VERMISTIM COCUK YOLLARINI ARIODUM 2 GUN ONCE SIZLERLE PAYLASTIM BUNU AMA COCGUNUZ BU SEKILDE YAPMA DEDINIZ EGZERSIZLERIMDE HIC KREM FELAN KULLANMADIM SON CARE KREM ALMAYA KARAR VERDIM YARIN ALACAKTIM AMA ARTIK ERTELEME DEDIM KENDI KENDIME ESIME KREM ALDIRDIM BIRAZDA ONUN CESARETIYLE ONCE EGZERSIZ YAPTIM 2P TAMAMEN ALIODUM ZATEN KREMI SURDUM VEEEEEEEEE P..... DENEMESI YAPTIKK AMA O ANIMIZDA COK KOMIKTI BEN TAM OLMADIGINI DUSUNURKEN ESIM KAN GELDIGINI SOLEDI VE ON NASIL ANLATSAMKI BEN BASLADIM AGLAMAYA COK GARIP OLDUM INANAMADIM ALLAHIMM KIZLAR BEN YAPTIYSAMM SIZZ HAYLI YAPARSINIZ INANIN BUNA ISALLAH KREMSIZ DEVAM EDEBILIRIM SIMDI TEK KORKUM KREMSIZ YAPAMAMAK :nazar::nazar::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74:
şimdi için rahatça bebek çalışmalarını yapabilrsin bide nasıl alışırsan öyle gider emla sadece bir kereye mahsus artık at bence onu bundan sonrasına başarılar diliyorum canım:nazar:

İnsan ilk başta inanamıyor,ben bu forumu ilk bulduğumda çok bahaneler ürettim kendi kendime...Acaba bende birgün başaracak mıyım?diye çok düşündüm,umutsuzluğa kapıldığım anlar oldu.Ama çok şükür bitti..bak hergün bir başarı,mutluluk haberi geliyor...Sende başaracaksın,inşallah canım..

Tebrik ederim,canııım...Biri daha kurtuldu,ne mutlu.Allah başka sıkıntı vermesin..Darısı diğer vajili arkadaşların başına,inşallah..:KK16:

İnsan ilk başta inanamıyor,ben bu forumu ilk bulduğumda çok bahaneler ürettim kendi kendime...Acaba bende birgün başaracak mıyım?diye çok düşündüm,umutsuzluğa kapıldığım anlar oldu.Ama çok şükür bitti..bak hergün bir başarı,mutluluk haberi geliyor...Sende başaracaksın,inşallah canım..

inşallah :KK43: bu en büyük dileğim.

bunun benim problemim olduğunu düşünüyor, yardımcı olmuyor..

Ayy o kadar iyi anlıyorumki bu durumu,benim eşimde ilk aylar böyle davranmıştı..Bunu söylediğimde anladı ama ben yinede egzersizlere cesaret edememiştim uzun bir süre...Çok ağladım yaa...Sonra egzersizlere başladım bana hep cesaret verdi,bazen moralimi bozuyordu ama ben hemen söylüyordum motivasyonum bozuluyor diye...Şimdi bakıyorum o yaşadıklarımızdan eser yok,unutulup gidiyor pamuk gibi oldu kocişim...Onlarıda anlamak lazım,kimse istemez böyle olsun...Hissettiklerini uygun bir dille anlat arkadaşım..

ben egzersizleri büyük bir hırsla yapmıştım eşim çok anlayışlıydı ama inanmıyodu başaracağıma hatta kayınpederlere gitmeyelim başarıcam dedim tamam bak gitmiyorum söz verdin demişti :))) ay ne günlerdi tabi söz verdiğim gün başardım zaten benim huyumdur istediğim ne olursa elde ederim ogün bugün eşim senden korkulur der :))))

canım nasıl tarlaya ekin ekmeden biçemezsin vajiyide egzersiz yapmadan başaramassın zamanla kendine güvenin gelene dek sonrasında zaten kendin hazır oluyosun egzersiz bittiğinde :)

X