Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ne kadar zekisin kız sen :)) hiç aklıma gelmezdi valla :))) burada forumda okumuştum pre-seed diye bir jel varmış :)) spermleri öldürmüyormuş... pre.. delme olayı tutmazsa aklında bulunsun ..

ohaa netten fiyatına baktım servetmiş bee ... bence sen ne yap et ...pre..yi kes biç yap :)) 130 lira diyor yahuu

merhaba ;

bende daha önceden bunu yenmiştim oyle sanıyordum sonra yine başladı sanırım offf ya
geçen akşam yapamadım yıne korktum nedense bu aksam tekrar deneyeceğim bakalım..
ben krem falan kullanmıyorum normalde hamıle kalmak ıstıyorum bu sefer soyle bır deneme yapacagım
eşime kılıf taktıracagım kılıfın ucunu deleceğim en azından onun kayganlıgıyla olur herhalde demi ya
inşallah:KK43:(

merhaba zeytin.mesajın beni güldürdü :KK1:
korkudan neler yapacağımızı şaşırıyoruz dimi.:KK4:
burda arkadaşların çoğu kayganlaştırıcı olarak ultrason jeli kullanıyor.spermlere zarar vermiyormuş.fiyatıda oldukça uygunmuş.litresi 1 tl filan.istersen onu bir araştır canım.

aaaa bunu bilmiyordum bak ultrason jeli
sonucta muayeneye gıtmıstım orda jel surdu cok cabuk gırdı ve hıc acı duymaıdm nerdeyse zaten ondan sonra basarmıstım bıraz ama sımdı o jelle tekrar mı denesem acaba
tum eczanelerde varmıdır bu jel aksam gıderken alayım

aaaa bunu bilmiyordum bak ultrason jeli
sonucta muayeneye gıtmıstım orda jel surdu cok cabuk gırdı ve hıc acı duymaıdm nerdeyse zaten ondan sonra basarmıstım bıraz ama sımdı o jelle tekrar mı denesem acaba
tum eczanelerde varmıdır bu jel aksam gıderken alayım

canım ben eczanelerde bulamadım tıbbı malzeme satan yerlerde var hastane civarında oluyor o tür yerlerde bulabilrsin ben 1 lt. 1 tl aldım ama toptancı gibi bi yer benim aldığım yer eczaneden alan arkadaşlar 1,lt. 5 tl alıyorlarmış...eczanelere sor eğer bulamazsan medikalcilere bakabilrsin canım...

emla dan kurtulmak istiyorum ben
ama bi zararı yoksa sorun deil...
hatta ilk yendiğimizde esim demiştiki her ay düzenli olarak alacagım bu kremı kullanmasak bile :KK74:
o kadar mutlu etmişti bizi:KK76:
sanki krem mucizeydi :KK60:
ama artık kendimin bir mucize oldugunma inanmak zorundayımmmmm
hadi benim güzel beynimm bana sürpriz yap:KK16:

emla dan kurtulmak istiyorum ben
ama bi zararı yoksa sorun deil...
hatta ilk yendiğimizde esim demiştiki her ay düzenli olarak alacagım bu kremı kullanmasak bile :KK74:
o kadar mutlu etmişti bizi:KK76:
sanki krem mucizeydi :KK60:
ama artık kendimin bir mucize oldugunma inanmak zorundayımmmmm
hadi benim güzel beynimm bana sürpriz yap:KK16:

canım emlayla uyuşmuyor musun ? yani sen aşalı bayaa oldu kurtul artık.. emlayla emlasız aynı orası.. his yok.. tamamen psikolojik yardımcımızdı o.. hem emla seni uyşturur zevk almanı engeller... bir kere denedin mi emlasız gerisi gelir..emlasız başaramam falan diye korkup denemekten çekiniyorsan,üstüne git dene ..olmadı emlayla devam edersin.. ama denemezsen bilemezsin... denerkende kafanda büyütme,olay emlada değil inan bana ,biz yendik,yanımızda o vardı ama sinir ucu olmayan yeri uyuşturuyordu,uyuşturmasına da gerek yoktu.. ... orada sinir ucu yok,emla uyuşturuyor ama uyuşturmasada acı yok falan de :)) ne bileyim :) kurtul ondan :)) :79:

selam kizzzzlarrrrrrrrrrrrr..

ben dün 1 hafta aradan sonra tekrar son dilatörle denedim ve olmadiiiiiiiiiiiiiiiii..

anlasilan tekrar bir adim geri atip 3. boy dilatörle baslamam gerek..

birazdan gidip diziyi izlerken denicem, insallah bu sefer yine basaririm ya..

en kisa zamanda pe.. denemesine gecmek istiyorummmmmm :90:

heyecandan ne yazacağımı unuttum..10 ay kadar önce mualla oktay hanıma gittik tedavi için 3000 tl istedi bunu karşılayacak gücümüz olmadığı için devam edemedim...daha sonra bu işin eğitimini almış bir jinekologtan yardım aldım ama fayda etmedi yani sonuç alamadım iyice ümitsizliğe kapıldım hiç başaramayacakmışım gibi hissediyorum parmak egzersizlerim iyiydi 2 parmak alabiliyordum ama uzun zamandır deneme yapmadığım için ne durumda olduğumu bende bilemiyorumm :KK43:((
yanilmiyorsam bu mualla oktay bizden 2000 Euro istemisti..
almanyadaniz diye özel fiyat verdi herhalde.. :95:
düsün bir de üstüne ucak biletleri otel masraflari gelicekti..

o yüzden iyiki varsiniz kizzzlar, size cok minnettarim ya...

selam kizzzzlarrrrrrrrrrrrr..

ben dün 1 hafta aradan sonra tekrar son dilatörle denedim ve olmadiiiiiiiiiiiiiiiii..

anlasilan tekrar bir adim geri atip 3. boy dilatörle baslamam gerek..

birazdan gidip diziyi izlerken denicem, insallah bu sefer yine basaririm ya..

en kisa zamanda pe.. denemesine gecmek istiyorummmmmm :90:

canım dilatörle deneyen arkadaşlar her seferinde en küçük boydan başlayıp en büyüğe doğru yapıyolarmış,,,direkt en büyük bazılarında da hemen olmamış,dilatör kullanan arkadaşların yorumları aklımda kalmışş,,,kolay gelsin canım

canım dilatörle deneyen arkadaşlar her seferinde en küçük boydan başlayıp en büyüğe doğru yapıyolarmış,,,direkt en büyük bazılarında da hemen olmamış,dilatör kullanan arkadaşların yorumları aklımda kalmışş,,,kolay gelsin canım
evet dogru, bende en kücügünden baslamistim bir kac hafta önce.
ve gecen hafta pazartesi en büyük boyunu komplet alabilmistim sorunsuz.
sonra düne kadar egzersiz yapamamistim ve dün en büyügü olmadi..
ama olsun, nasil olsa bi kere girdigini gördüm, tekrar girebilmesi gerek yani dimi..

bende vaji sorunu yaşıyorum 4 aylık evliyim bana da yardım etseniz çok mutlu olurumm :) sizin yazıları takip ediyordum en son psikiyatriye gittim boşuna para verdim sinir oldum ve eve gelince o sinirle parmağımı denedim ve alabildim. yoksa hiç değdiremiyordum bile. şimdi orta parmağımı alabiliyorum ama içersi çok dar gibi normal mi sizce lütfen fikir verin banada :KK43:((( :KK58::KK58:

kızlar bişi sorcam parmak denemesi yaparken pre.... takıyormusunuz? bana çok itici gelio iyice yıkasam denesem olmaz mı?

bende vaji sorunu yaşıyorum 4 aylık evliyim bana da yardım etseniz çok mutlu olurumm :) sizin yazıları takip ediyordum en son psikiyatriye gittim boşuna para verdim sinir oldum ve eve gelince o sinirle parmağımı denedim ve alabildim. yoksa hiç değdiremiyordum bile. şimdi orta parmağımı alabiliyorum ama içersi çok dar gibi normal mi sizce lütfen fikir verin banada :KK43:((( :KK58::KK58:

canım hoşgeldin inşallah hep birlikte yencez bu illeti..En Büyük KK

slm arkadaşlar,bende 1 hafta kadar önce parmak egzersizlerine başladım parmagımı sonuna kadar sokabiliyorum ama çıkartması çok zor oluyo :2: o kadar sıkı ki içerde oynatması imkansız, egzerszlere devam ettikçe mi düzeliyo bu???

slm arkadaşlar,bende 1 hafta kadar önce parmak egzersizlerine başladım parmagımı sonuna kadar sokabiliyorum ama çıkartması çok zor oluyo :2: o kadar sıkı ki içerde oynatması imkansız, egzerszlere devam ettikçe mi düzeliyo bu???

Bende egzersiz yaparken,aparatı çıkarırken aynı şeyleri hissediyordum ama gittikçe daha kolaylaşıyor canım..Aparatı ilk denemeyle ikinci deneme arasında bile fark oluyordu,ikincisinde daha kolay tabi..Onun için sıkma canını zamanla daha rahat alacaksın...

Hoşgeldin,canım..Çok normal... Allah öyle bir yaratmışki orayı...kadın cinsel olarak uyarıldığında vaji otomatik olarak genişler,uzar ve ıslanır..Bu durum bedenimizin p.. girişine kendini hazırlama sürecidir..Dr Cem keçenin kitabında okuduğum bu cümle beni baya bi rahatlatmıştı..

Son düzenleme:
kızlar bişi sorcam parmak denemesi yaparken pre.... takıyormusunuz? bana çok itici gelio iyice yıkasam denesem olmaz mı?

canım ben strech film sardım olmadı eldiven taktım rahat edemedim sağlıklı olanı eldiven takarak yapabilmekte yapabiliyorsan öyle yap...ne kadar yıkarsak yıkayalım illaki bakteri kalıyor elimizde sonrasında yaşadığım mantar sorununu ben buna ve bebe yağı kullanmama bağlıyorum....

X