Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canım sitenin arama butonuna preeseed kullananlar yazarsan eğer çıkar ama sen doğal yolla dene hayatım olmazsa girersin buraya bende bebek derdindeyim biliyosun eşimde varikosel var bizde bu önümüzdeki 2 hafta sürecinde doktora gidip ameliyat olacak eşim ameliyattan sonra 6 ay sürecine giricem 6 ayın sonunda da hamiş olurum inşallah :21:

valla bende bocuss gibi düşünmeye başladım şimdi ben bankanın pazarlama sınavını kazandım departman değiştiricem istanbula filan gidicem eğitime kadro atamam gerçekleşecek derken hep şehir dışında olacağım ama hemen atanmam için hamile kalmamam gerek. bizim bölge müdürleri takıyor bna. anlayacağınız daha 5-6 ay bekleme var bende :KK14:

canım sitenin arama butonuna preeseed kullananlar yazarsan eğer çıkar ama sen doğal yolla dene hayatım olmazsa girersin buraya bende bebek derdindeyim biliyosun eşimde varikosel var bizde bu önümüzdeki 2 hafta sürecinde doktora gidip ameliyat olacak eşim ameliyattan sonra 6 ay sürecine giricem 6 ayın sonunda da hamiş olurum inşallah :21:

ayyy canım inşallah hemen hamile kalırsın :21:

gitim kızlar doktora ilk defa muane oldum alttan biraz kastım kendimi içerde bişey yok temiz ama sol vajinamda şişlik var ilac falan verdi yine umarım gecer gecmezse de küçük bi operasyonla uyusturup alcak bartholin olma ihtimalim varmış o da neymiş bayanlar ilişki sırasında ıslanma oluyor ya o kanallar tam anlamıyla işlevini yerine getiremeyince şişkinlik oluomuş size de kısa bi bilgi umarım ilaçlar ii gelirrr off ya yeni evliyiz bu cıktııı dua edinnn kızlarrr inş gecerrrr smerr testide oldum haftaya sonucuu

geçmiş olsun canım inşallah biran evvel sağlığına kavşursun :KK61:

selam kızlar bizde cumartesi p.. denemesi yaptık ben önce emla sürdüm aparatı aldım sonra eşimi çağırdım jelle denedik zorlaya zorlaya tamamına yakın aldım ama eşim kıpırdamadı kıpırdamaya ve gel git yapmaya başlayınca canım acıdı sızı acı gibi bişey oldu biraz da baskı sonra olsıun en azından alabildin dedi bıraktık yani büyük gelişme oldu yenme yolunda adım attım sanırım ama dün tekrar canım acır diye denemedik aparatla denedim aparatta canım acımıyor ama gel git yapınca sızı ağrı onda da var neler önerirsiniz iyi bir durum mu acı normal mi yoksa ben yendim mi bilmiyorum .)))) ama baktığımda çok az bir kısım kalmıştı o da zaten girmemesi normal dedi eşim....

yavaş yavaş canımcım.. çok az kalmış alıştırmaya ve rahat olmaya çalış canım dediğim gibi nefes egzersizi çok önemli mutlaka yap bunu:KK42:

arkadaşlar, perşembe günü adetim sancıyla başladı,sonra kesildi... 25. gündü...normalde erken oldugum oluyor 26-27 gibi... bu aralar da biraz stresliydim,sonra kesildi adetim...

5 gündür adet olacakmış gibi sancı çekiyorum,karnım ağrıyor,ama hala başlamadı...

daha önce böyle birşey yaşayan oldu mu hiç aranızda?

canım ben 2 ay yaşadım bu durumu. parça parça geldi hep karnım ağrıdı durdu kistten demişti doktorum kist yok oldu bakalım b ay ne olacak. bu arada sen bayadır doktora da gitmedin.. neden bir doktora görnmüyorsn canım bi baksınlar :44:

arkadaşlar bende dr gittim ve buradaki bir çok arkadaşta gitti ama inanın buradaki yazılan egzersizlerin aynısını uygulatıyorlar...ama dayanamıyoum ve param var diyorsanız tabiki tercih sizin ama bilinki doktorun elinde sihirli değnek yok yine iş size düşecek...ister doktora gidin isterseniz buradaki yazılan egzersizleri deneyin ama ne olur bir an önce başlayın vakit kaybetmeyin.... inanın bu bile beynimizin oyunu dr gidene kadar zaman kazandığımızı sanıyoruz egzersizleri bu defada dr gidicem diye erteliyoruz ama bi bakıyoruzki günler aylar su gibi geçip gidiyor bize kalan ise üzüntü stres mutsuzluk ve boşa geçen evliliğimiz en güzel günleri....

arkadaşlar ankarada olup süleyman eserdağa gidip de başaran arkadaşlar var mı

canım aramıza hoşgeldin
hangi aşamadasın ki dr a gitmeye karar verdin
bence biraz daha düşün dr a gitmeyi
biraz denemelisin egzersizleri
ben ASLA yapamam egzersizleri derken kendimden hiç umudum yokken bi anda kendimi
bu topicte buldum ve kısa bi süre sonra yendim
bu topicte arkadaşlara yazarken çok umutsuzdum ve süleyman eserdaga telefon etmiştim
tele cvp alamadım ve bana onlar tkr dönmüşler ama benim haberim egzersize başladıktan sonra oldu ve iyikide öyle oldu bak sende başarabilirsin emin ol kendine biraz güven ve bir yerlerden başla

slm arkadaslar bende yeni katıldım aranıza 2,5 yıllık evliyim.aynı problemi bzde yaşıoruz eşimle.bu problemi çözmek istiyorum ve artk bnde diğer evli çiftler gbi bebk sahibi olmak istiyorum yardmlarınıza ihtiyacım var.

canım hoşgeldin aramıza
inş sende çok kısa bi süre içinde yeneceksin sadece birazcık kendine güvenmelisin
bebeginde olacak ve günleri gülerek hatırlayacaksın :21:
egzersizleri hiç denedin mi

canım ben 2 ay yaşadım bu durumu. parça parça geldi hep karnım ağrıdı durdu kistten demişti doktorum kist yok oldu bakalım b ay ne olacak. bu arada sen bayadır doktora da gitmedin.. neden bir doktora görnmüyorsn canım bi baksınlar :44:

elifcim, doktora gitmem gerek haklısın... yalnız bu sıra gidecek durumda değilim :KK25:

bende özledim canımmm
arada girip bakıyorum ama yazmıyorum
ders çalışmaya çalışıyorum :KK28: sen neler yapıyorsun

aynen devam akşama kadar okuldayım sadece 1-2 saat bakabiliyorum bende kolay gelsin Allah yardımcınız olsun öpuyorum cok dikkat et kendine çıkmam lazım sabah okul:KK43: herkese ii geceleeer

aynen devam akşama kadar okuldayım sadece 1-2 saat bakabiliyorum bende kolay gelsin Allah yardımcınız olsun öpuyorum cok dikkat et kendine çıkmam lazım sabah okul:KK43: herkese ii geceleeer

saol canım sanada allah kolaylık versin senin işin sankim daha zor çocuklarrr.........:KK52:
kocaman öpüldün görüşürüz inş canımm

Kizzzzzlarrrrrrrrrrr inanmiyacaksiniz ama 4. dilatörü sonuna kadar aldimmmmmm!!
aslinda 2. dilatördeydim bunu 5 santim kadar aldiktan sonra dün aksam 3. dilatöre
gectim, bunu da 5 santim kadar alabildim. bugün tekrar 3.sü ile calistim ve bunu
5 santim degil komple alabildim. acayip bisey mumdan 2. dilatöre kadar zar zor
giriyordu 5 santimi ama bu 3.sü komple girdi kendiliginden. sonra hemen 4.süne
gectim ve bi an kendiliginden hepsi girdiiiiiii.. vaji acayip genislemisti ve gel git hic
sorun olmadi. sonra biraz mola verip tekrar denemek istedim ama olmadi aynisi.
bu arada biraz kirmizi gelmis hic hissetmedim bile, cünkü emlayi bolca sürmüstüm
her seferinde.. o kadar mutluyum ki inanilir gibi degil yaaa!!! 4. dilatörü komple aldim ya..

oley!!!! :KK64::KK54::KK66:

Canim supersinnnn,,4.boyuda basarmissin,4.boyu komple aldim demissin ya,,nasil yani sonuna kadar alabildinmi icine dilatoru yoksa cok az bir kisimda olsa disarda kaldimi/? ayni benim gibi sende 4.boyda egzersizini yaparken kirmiziyi gormussun..aynen dedigin gibi cok az biseydi benim gelen kirmizida,,bende dilatoru cikardiktan sonra dilatorun uzerinde gorunce fark etmistim..
Tekrar tebrik ederim,,bence 4.boyda rahatlayana kadar devam et egzersizine kendini hazir hissettigin andada egzersizinden sonra denemeni yap bence..ve kesinlikle bu isi bitmis say simdiden..:KK16: :KK16:

X