Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ya kızlar biri bana bu herkesin çok kolay dediği misyoner pozisyonu tam olarak söyleyebilirim bacaklarımı havaya kaldırınca kasıyorum yere indirnce eşim yapamıyor . Ben doşru pozisyonlar kesin yapabilecrğimren eminim . Ama doğru poİsyonu bulamadım hala .

Bu arada ben kızlık zarı olayının tamamen hikaye olduğunu anladım. İşte zorlaştıran kızlık zarıymış vs diyenler oluyordu o gidene kadar zor olur vs hikayeleri varsı. Arkadaşlar o ilk baskının kızlık zarıyla hiçbir alakası yok onlar bizim kaslarımız. Yani kızlık zarı varken de yokken de kastığınızda duvar oluyor kadmaıdpınızda açılıyor. O sebepten kızlık zarını ameliyatla vs almayı düşğnen varsa asla girişmesin öyle bir şeye

eğer kızlık zarı gidince sorun kalmıyor olsaysı bende sorun kalmazdı benim gayet gitti kızlık zarı ama hiçbir farklılık yok. Kastığımda kapanıyor kasmadığımda gevşiyor. Kızlık zarı varken de öyleydi . Milleti boşuna yıllardır korkutttular o zar ile . Yok yırtılacak yok bilmem ne olaxak. Allahım yarabbim sinirlendim yine

ayakalrını uzat yanlara dogru aç eşin o şekil yakınlaşsın hem kasmazsın hem olur

Sana bağlı ister yana aç iyice eşin ortadan gelsin ister bacak omza veya bacak bele yap nasıl rahat ediyorsan
Hiçvirinde rahat edemiyorum ahahaha bi tek doggy de rahat hissediyorum o pozisyond en acıtan pozisyonmuş diye yapmak istemesim. Zor olur ağrılı olur iyice soğurum diye. Sadece arkam dönükken rahatım kaşık pozisyonu rajat denmiş internette ama onu burda hiç yapan duymadım

Ay sorma ben de anlamıyorum bu işi internette vajili bir kadının yorumunu görmüştüm ya “ben tecavüze bile uğrayamazmışım” falan diye artık trajikomik halimiz maalesef

Sen arkanı dön eşin arkandan gelsin baktın acıyor durdurursun ne zararı olacak ben gerçek manadaki tüm birleşmeleri arkam dönükken yaşadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…