Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

..

Eklentiler

• Screenshot_20230919_152842090_Chrome.jpg
    93,7 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_20230919_152533374_Chrome.jpg
    97,2 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_20230919_152537465_Chrome.jpg
    73,6 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_20230919_152632904_Chrome.jpg
    80,1 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_20230919_152647976_Chrome.jpg
    79,6 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_20230919_152707726_Chrome.jpg
    76,1 KB · Görüntüleme: 29
  • Screenshot_20230919_152749803_Chrome.jpg
    89,3 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_20230919_152757774_Chrome.jpg
    92 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_20230919_152804549_Chrome.jpg
    79,2 KB · Görüntüleme: 29
  • Screenshot_20230919_152811299_Chrome.jpg
    97,9 KB · Görüntüleme: 38
Kızlar parmak oluyorsa vajınusmus olarak saymıyorlar :)) yazılardan anladığım kadarıyla dilatorleri rahat yapanlar artık vajinusmus değil sadece ilk gece korkusu :)

Burda yazdığı gibi benim birleşme oluyor ağrılı oluyor bir kere yaptın kurtuldun olayı bende olmadı maalesef kaç kere yapsak da.. dilatör sipariş ettim bakalım ne zamana gelecek
Canım o zaman sende kasıyorsun kendini kafada bitirmen lazım ama en azından sen birleşme yapmışssın birleşmeyi hiç yapamamış olmak çok daha kötü öyle düşün o aşamada değilsin en azından

Jhahaha senin öğrencin oldum kuzum
Estagfrullah ne haddımeee enerciiiii bulasıcıdırrr. Korkun ıstemesende gececek. Sen vajınusmus degılsın artık bunu tekrarla. Vajınusmus aparatı ıcerıye alana kadardır. Aparatı aldıgın sanıye vajınısmus babayyy. Bundan sonrakı hafıf bı kaygı oluyor sadece o da vajınısmus degıl ve sonrakı surec daha kolay bıtıyor nerdeyseee sonuna geldın demektır bu durumun

Evet korkumu baya yendim şuan aşırı sulugöz halimden çıkmış durumdayım kendime hiç acımıyorum dhdkdl

Valla sen ıstesen de ıstemsen de kendını dıbe ceksen de vajınısmus degılsın. Sadece gpzumuzde dag gını buyuttugumuz eslı bırlesmeyı hayal et yapmıs gıbı dusun. Bakın psıkolojık bı gercekten bahsedeyım sıze. Bır ınsan hayalını kurdugu seyı kafasında yapmıs gını dusunup o sey gerceklesmıs gıbı davranıp sonrasındakı durumlara bakıp dusunurse beyın o seyın gerceklestıgı gıbı sınyaller verıyor vucuda. O korkuymus hayalmıs artık ortadan kalkıyor. Ornek verecek olursam, mesela tesla marka araba hayalın var. O arabayı aldıgını ve arabanla aılene bayram zıyaretıne gıttıgını hayal et. Bak alacam yapacam degıl hee. Aldım anneme el opmeye gıdıyorumu hayal et. Veeeee Tesla senındır kankaaaaaa tabı ben cok uc bır ornek verdım ama gercekten bu paıkolojık bır sılahtır. Beyne hukmetme taktıklerı

Şuan ben onu yapmaya çalışıyotum bugunden beri hayal kuruyorum eşim sanki yaklaşmış gibi fln o korktugum anlatı hayal edip işte korkulcsk bi şey olmadığını kafama koymaya çalışıyorum , benim ki artık ilk gece korkusu şeysi ilk gecemizde kalmadı ama ilk kez denenrcrk olan 6. Ay gecesi korkusu

Size komık bısey anlatayım. Ben ılk zamanlarda tabı bılmıyorum vajınısmus oldugumu gozumu sıkıca kapatıyordum cıglık atıyordum tabırı caızse kendımı duvardan duvara vuruyordum. Esım gulmeye basladı dedıkı allahsız daha yaklasmadım bıle neresı acıyor yalan atma hahahahahhaha. Allahıö affet ama beynımız bızımle dalga gecıyor acı yokken acıyor dıye bagırıyordum yaklasmamıs bıle adam hahahahaj

hahahhaa buna çok güldüm

Aynı durumlar işte bende kolunu tırmalamıştım tam yaklaştı yapacak bagırmaya başladım acıyo diye sonra kendimi banyoya kitledim

Hahahhaahhaha ben bı keresınde bayılma numarası bıle yaptım allahım cok utanıyorumtabı anladı o guluyor ben guluyorum
Bende yaptım nefesim kesilmiş gibi bayılmış gibi işte kramp girmiş de kitlenmişim numarası hasta numarası neler neler halbu ki ben çok seviyorum eşimi sevişmek öpüşmek güzel şeyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…