Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Evet yardımcı olan herkese teşekkür ederim. Umarım herkes en sağlıklı kısa yoldan yener . İyi günler

son birkaç sayfa onun uzun uzun yazılarıyla dolu…Ben de ne yapmaya çalıştığını anlayamadım ve aynı şeyleri defalarca söylemiş olması çok garip
ama abartan benim o çok daha garip
üşenmem hepsini alıntılarım ama o kadar zamanım yok günler sürer çünkü. (aha yine abartı yaptım)
Bunlar nasıl abartılar ya hayret abartı dilinizi umarım günlük yaşamınızda da kullanmıyorsunuzdur. Gülerek okudum.

Arkadaşlar merhaba, geçen hafta vajinusmus tedavisi sonrası eşli deneme yapmıştık ve ilişki olmuştu. Fakat aşırı kanama nedeniyle doktora gidince vajen yırtığı olduğunu öğrenip dikiş atılmıştı. Kontrole gittim ve 3 hafta ilişki yasak. Tedaviyi unutur muyum korkusu oluştu bende. Dilatörleri tekrar yapabilir miyim, yine ilişkiyi başarabilir miyim acaba.

Canım merak etme unutmuyor insan benim tedavi başka sorunlarımdan dolayı uzun sürdü o aparatları yapıp başardığında kasılmaların azalıyor evet tedirginlik yaşarsın normal bu da çünkü bir kere ilişki oldu ya merak etme heycan yaratsa da yapacağımmı acaba die yapıyorsun merak etme ilişki öncesi aparatta dene o sana rahatlık verir başarırım inancın artar ve yine mutlu son yaşarsın … Atlattın sen artık bundan sonra sık ilişki

Canım olumsuz bir şey düşünme sen bir kere aştın onu. Kaldığın yerden devam edeceksin ben 2 ay ara vermek zorunda kalmıştım eşimin sağlık durumu sebebiyle.Sonuç kaldığımız yerden devamm
Ben hep bisiklet sürmeye benzetirim sen de öyle düşün kafana takma

tedavi nasıl ilerledi acaba? gerçekten çok uygun fiyat olmuş
Diğer doktorlarla arasındaki tek fark haftada 1 görüşmek bence. Onun dışında aynı şeyler ilk gittiğimde konuştuk vajinal muayene yaptı kegel nefes ve ayna egzersizi verip eve gönderdi. Sonraki hafta aparat parmak denemesi yaptı. Ben parmakla rahat ettiğim için o şekilde devam ettik. 2.haftanin ev ödevi önce tek parmak iyice alışınca 2 parmaktı. 3.hafta gittiğimde yine konuştuk egzersiz yapmadı bile çünkü ben artık hazırdım ilişki yasağını kaldırdı ve bitti

çok iyi, umarım ben de kısa zamanda yenerim.. yurtdışında yaşıyorum online tedavi de çok faydalı olmaz diye düşünüyorum

çok iyi, umarım ben de kısa zamanda yenerim.. yurtdışında yaşıyorum online tedavi de çok faydalı olmaz diye düşünüyorum
Hatta şunu da belirteyim unutmuşum bir kerede ücretsiz görüştü benimle diğer seanslardan kısa süreli gidişatımla alakalı konuştuk. Ben ki vajinasına dokunduğunda içi tuhaf olan bir insandım ilk aparat denemesinde daha etrafında gezdirirken acıyo diye ortalığı ayağa kaldırmışlığım var o kadar kısa sürede ben yapabildiysem herkes yapar, sende yapabilirsin kendine güven

Merhaba ben bugün 4. Dilatörü yaptim bayagi uzun yaptim ve tamamini aldım ama sonrasinda kanamam oldu hafif normal mi birde eşimle aram şuan çok kötü deneme de yapamiyorum korkuyorum açıkçası penise gelince birsey oluyorr bende

Kanama olabilir normal birkaç gün daha egzersize devam edersen eşli deneme daha kolay olacaktır. Bir kere yaptıktan sonra hemen ilişki denemek olumlu sonuçlanmayabilir

Ben en son fiyat aldğımda seans 1500 tl olmus şükür bircok yere göre çok uygun umarım başarı ile sonuçlanır tedavim. Kızlar dua edin
Biraz artmış ama diğerlerine göre çok çok iyi. Şunu da unutmamak lazım asıl önemli olan tedaviye kesin kararlı ve istekli olmak. Sonrası çok kolay ilerleyecektir benim öyle olmuştu. Bu iş bitecek diyerek tüm korkularima rağmen ayaklarım istemese bile gittim o doktora ne dediyse yaptım ve bitti. En kısa zamanda kolaylıkla kurtulursunuz inşallah

Arkadaslar ben almanyadan katiliyorum.
Kayseri veya Istanbuldan önerebileceginiz vajinismus dokdoru varmi ?
Ben dilatörlerin hepsini alabiliyorum iliskiye gelince bazen komple gire biliyor esim ama sirtim dönük deniyoruz. Sadece su git gel sorunum var kendimi cok kasiyorum

Merhaba kızlar,
Ben vajinusmusu yendiğimi sanmıştım.
Sadece bir kez birleşme yaşadık o da zar zor oldu, kanamam oldu, tamam oldu bitdi başardım dedim. Ama yine başa döndüm. Üstelik bu sefer kocam da bana yüz çevirdi. Sende isteksizlik var deyip suçluyor beni, onu ilişkiden soğutmuşum artık o da isteksiz. Ben dilatörlerin hepsini yapıyorum, 4 numara zor giriyor canımı fazla yakıyor ama zorlayınca alıyorum. Canım yanmaya devam ediyor. Keçen hafta altdan müayene sırasında vajina girişin dar demişti, acaba canımı bu kadar yakan şey bu mu? Ve asıl sorun isteksizlik, bi türlü aşamıyorum neyi dert edeceğimi şaşırdım artık.
Etrafım çocuk diye aşırı darlıyor biz daha ilişkiye giremiyoruz, çıldırmak üzereyim yardım edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…