Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Bnde öyleyim

Merhaba arkadaşlar bende yenenler arasına girdim burda bana gece gündüz yazan veya ana sayfaya yazarak bilgilendiren herkese çok çok teşekkür ederim … bu yazıyı okuyup ah bende bu dertten kurtulmuş olsaydım diyen birçok arkadaşımız var eminim bildiklerimi tam destekle aktarma evde başarı olmuyorsa yine destekle doktor tedavisine yönlendircem herkesi … ben evde tek başıma başaramadım doktor tedavisi aldım ama o kadar bağlı kalmışımki bu adı zar olan yere doktorum pamuk gibi olmasına rağmen doktor tedavim bile 2 ayımı aldı … yazacağım bugün ve bundan sonra da sürecimi de anlatacağım … buraya yazmayan ama okuyup çare arayan herkes ana sayfaya veya bana ve benim gibi burda yenmiş arkadaşlarımıza yazsınlar çünkü bekleyerek geçen bir durum olsa emin olun ben çok inatçı yılmayan bir kadın olarak ben bu kadar uzatıpta bu işkenceyi kendime çektirmezdim

Akşam sürecimi anlatacağım yenen arkadaşlara bir sorum olacak yatak ucu pozisyonyonunda ilişki oldu ama ben girişi dahi hissetmiyorum eşime diyorum oldumu oldu ayakta olduğumdan çullanmıyorum üzerine dedi ama hala aklımda şüphe acaba aşağı mı kaydı da sen oldu görüyon diyorum aklımda bu soru arkadaşlar bu 2. Denememiz gel git kısmı olmadı henüz eşim oldu diyor ben niye içimde hissetmiyorum diyorum bilemiyorum aklım Allak bullak

Kayganlasitiri kullanıyorsanız (ben ilk zamanlar resmen boca ediyordum, gerçekten oldu mu oldu ama hiç hissetmedim diye defalarca esime soruyordum) ve yeterince gevşemiş haldeyseniz hissetmeyebilirsiniz. Zamanla hepsi yerini normal bir ilişkiye bırakıyor, endişelenmeyin. Anın tadını çıkarmaya, keyif almaya çalışın.

Çok çok sağolun siz de buraya zaman ayırıp ana sayfayı bildiklerinizle doldurdunuz … o kalbinizden geçen dileğinizi Rabbim hayırsıyle kabul etsin Tiniminimavihanim Luckk S Simaycan ve bana yazan herkes size nasıl teşekkür etsem yanımda olsanız sarılırdım duygusallaştım özgürleştim çünkü yüküm uçtu gitti hiçbir kadının gece uyumadan beynini kemiren böyle bir dertle günlerinizi heba etmesini istemem …
Anneliğe hazırım artık beyinen de bedenen de bana tüp bebek dahi yapalım dediler baskıdan kendimi özgürleştirmeden istemedim yine birçok sıkıntım var ama emin olun her gelen sıkıntı bu hastalığın bahanesi oluyor

Bizi en iyi biz anlarız, kendi sürecimde burada tanıştığım herkes bana çok destek olmuştu. Ben de elimden geldiğince, kendi tecrübelerimi paylaşmaya çalışıyorum. Sizin adınıza çok ama çok sevindim İnşallah bundan sonra her şey sizin için çok güzel olur

Canımmmmm ne kadar mutlu oldum anlatamam bi daha kendim yenmiş kadar mutlu oldum oh beee artık rahatladın çok şükür zamanla diğer tüm sorunlar hepsi düzelecek çiçeğim harikasın

Canım beniim gözün aydınn artık bir kuş gibi özgürsün hamd olsun
Gerçekten olmayacak bir şey değil. Herşey bizim elimizde
İnşallah dilediğin istediğin vakitte anneliği yaşarsın.Rabbim gönlüne göre versin aminnn

Kızlar , eşi denedik bu akşam . Yarısına kadar girdi fakat çok canım yandı çıkınca baktık gibi yırtılmış ve kanamış alt kısmı bu durumu yaşayan var mı napmam gerekiyor ?

Kızlar , eşi denedik bu akşam . Yarısına kadar girdi fakat çok canım yandı çıkınca baktık gibi yırtılmış ve kanamış alt kısmı bu durumu yaşayan var mı napmam gerekiyor?
İlk denemelerde olabiliyor bende de olmuştu yırtık gibi. Hatta çişinizi yaparken yanabilir. Ben birkac gün eşli denemeye ara vermistim. Daha sonra da mutlaka önce aparatlarla esnetip sonra iliski denedim.

Yaa benim otururkende acıyor
Vajinismus olduğumu bilmezden ilk denemede böyle olmuştum, azıcık kan gelmişti, biraz da otururken acıyordu. Kendinizi kasmissiniz, B Blumigirl nin de dediği gibi birkaç gün dinlenin, sonra ilişki öncesinde muhakkak egzersiz yapın. Yeterli gevşeme olursa bir daha böyle bir deneyim yasamassiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…