Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Allah'ım inanamıyorumm yaa başardımmmmm :halay:bende kurtuldum bu hastalıktan çok şükürr :KK71:ne kadar kolaymış gerçekten derlerdi inanmazdım yaşayarak gördüm ne acı ne başka bişey egzersiz sonrası çok rahat oldu sabahı bekleyemedim buraya yazmak için heyecandan 😁😇
Yaa nasıl mutlu oldummm nasılll 🥰 çokca tebrik ederim MinikPatiAnnesi MinikPatiAnnesi

nilayyss nilayyss öncelikle burda yalnız değilsin ve burdaki kadınların hepsi seni çok iyi anlar çünkü bizde hep yaşadık aynı problemleri. Ama asilmayacak hicbisey yok unutma bunu buraya istediğini yazıp sorabilirsin ister özelden ister burdan elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz ☘️ durumunu anlat önceki sayfalara giderek görebilirsin nasıl başarılı olunmuş Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim yazılar paylaştı onları oku biz burdayiz 💐

Herkese selamlar çiçekler 🌼 uzun süre girmeyince yazılar o kadar çok birikmişki tüm gün bunları okudum. Üst üste başarı mesajları gelmiş, Çok duygulandım, çok sevindim. Hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Çabanız karşılık buldu ve sizi daha mutlu günlere götürecek inşallah. Biz izne ayrılmıştık 15 gün kayınvalidem deydik. Şimdi dönüş sağladık. Başarı mesajlarınız içime umut tohumları serpti. O tohumları daha da filizlendirmek için çalışmalara kaldığım yerden devam edeceğim. Hepiniz iyi ki varsınız. :KK68:

Herkese selamlar çiçekler 🌼 uzun süre girmeyince yazılar o kadar çok birikmişki tüm gün bunları okudum. Üst üste başarı mesajları gelmiş, Çok duygulandım, çok sevindim. Hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Çabanız karşılık buldu ve sizi daha mutlu günlere götürecek inşallah. Biz izne ayrılmıştık 15 gün kayınvalidem deydik. Şimdi dönüş sağladık. Başarı mesajlarınız içime umut tohumları serpti. O tohumları daha da filizlendirmek için çalışmalara kaldığım yerden devam edeceğim. Hepiniz iyi ki varsınız. :KK68:
Canım hangi asamadasin? Dilatör mü çalışıyorsun parmak mi

Gözükmedim.Denemelerimiz oldu başta acı hissetmiyorum ama bir süre sonra yanma hissediyorum ve ilerlemek istemiyorum eşim az kaldı diyor ama maalesef devam edemiyorum korkumu yenemiyorum.
Eşini dinleyebilsen keşke ama işte dinleyebilsen adı vajinismus olmazdı. O yanma idrar kesesine yapılan baskıdan canım aynılarını hepimiz yaşadık. Jinekologa gözükmeni isterdim çünkü fizyolojik bişey var mı diye bakılırdı. Dilatöre nasıl bakıyorsun. Biz burada dilatörlerle yendik

X