Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Hadi kızlarr sırada kim varr
Seyyy benn reglim bitsin diye bekliyorum aşırı heyecanlıyım tatlı bir heyecan tabi sanırım korkumu biraz yendim, hem araştırıp egzersiz yapıp hemde buradaki arkadaşlardan destek alarak. Çok guzel bir motivasyon yakaladım inşallah bir kaç güne bende yendim diye yazarım buraya

Hiç korkma hiç çiçeğim yapacakların belli egzersiz senden destek bizden böyle peş peşe gelsinn haberlerinizz sabırsızlıkla bekliyoruz

Siz de altta olduğunuzda bacaklarınız kasıldı mı? Ben tüm aparatları yapmama rağmen eşliyi yapamadım. Kontrolü kimseye veremiyorum, güvenemiyorum. Bacaklarım titriyor, ağlama krizleri yaşıyorum. Üstte denediğiniz pozisyon koltukta mı oldu

Sizin üstte olduğunuz pozisyonda kontrol sizde olur misyonerin tam tersini düşünün eşiniz altta siz üstte olacak şekilde bu kimilerine iyi geliyor kimilerine hiç hoş gelmiyor siz kendinizi hangi posizyonda rahat hissediyorsanız o şekilde yapın

Herkese merhaba bende güzel haberlerle geldim tam anlamıyla bir ilişki yaşadık şükür Daha önceden birkaç defa giriş olmuştu bizim ama ötesine geçememiştik uzun süredir de mesafesel olarak ayrıyız eşimle bu durumdan dolayı süremiz uzadı ister istemez Bu sefer o gelmeden önce ben 4. Aparat ile çalışmalar yaptım zihinsel olarak kendimi daha rahatlattım açıkçası ilişki esnasında da kendimi o sonuca değil sürece ve yaşanılan güzel şeylere odakladım ilk denediğimizde yine sadece giriş oldu hafif kasıldım ama 2. De çok daha rahattım ve tam olarak oldu Burda bana destek veren her sorumu içtenlikle cevaplayan arkadaşlarıma teşekkür ederim bu süreçteki diğer arkadaşlara da elimden gelebilecek desteklere hazırım Zihnim o kadar rahatladı ki dedim bu buymuş yani hatta o an hoşuma bile gitti bi süre sonra

Tebrikkk ederiimmm, çook sevindiim

Ben üstte yaptım canım altta henüz bi deneyim yaşamadım eşim biraz rahatsız ama bugün belki deneriz denersek yine yazarım. Üstte tüm kontrol bende oldu ve çok rahattı nasıl oldu anlamadım bile öncesinde 4 5 kez 3 parmak egzersizi yaptım sonra pns kolayca gitti

Zaten iyiydi eşim ilişki olduktan sonra daha iyi oldu yüzünden gülümseme eksik olmuyor çok şükür gelip gidip öpüyor sürekli sevdiğini söylüyor ki bunu çok nadir yapardı ama bu süreçte aynı şekilde gergin zamanlar da yaşadık arada. Beni kırdığını fark etmezdi bile sakinlesene kadar özür falan da dilemezdi böyle zamanlar da oldu malesef.

İnşallah canım bekliyoruz güzel haberleri egzersizi güzel yaptıktan sonra inan hiç korkmadan olup bitecek

Tebrikleerr herşey bundan sonra çok daha güzel olsun inşallah

Biz 6 aylık evliyiz, bende de başta nasılsa aynı bana karşı, ben seninle sadece bunun için evlenmedim diyordu zaten hep. Sadece tek bir değişiklik var, arkadaşları çağırınca utana sıkıla söylüyor hani 'gidiyim mi?' tarzında. Bu çok hoşuma gidiyor İşte vallah geç kalmam, erken gelirim

Merhaba hangi pozisyonda denediniz

Tebrik ederim canım Bundan sonra her şey daha güzel olsun sizin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…