Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canım merhaba o spreyi bende aldım ama henüz eşimle deneyemedim. Ama bak sakın dudaklara sıkma yakar idrar filan yaparken ama tabi geçici korkma, ben bugün kendi kendime parmak egzersizleri yaparken spreyi eşim yokken hani denemek istedim cidden işe yarıyor mu diye cidden uyuşturdu ama ilk yakiyor iki üç dk sonra geçiyor dediğim gibi dudaklara sıkma parmağına beş altı fıs sık sonra vajina içine doğru olabildiğince ileri doğru ilerler parmağını ve bir dakikaya yakın bekle kesinlikle çok sıkma ve kesinlikle kayganlastirici kullan yada kayganlık etkisi olabilecek vajinaya zararsız olan tatlı badem yağı hindistan cevizi yağı yada bebek yağı bunlar sadece örnek hangisini bulabiliyorsan onunla dene eşine de kayganlastirici sür, biraz da kendine vajen giriş ve biraz ilerisine sür yoksa tahriş olur uyusunca hissetmezsin sonradan canın yanmasın diye diyorum ben bu şekilde yapicam çoğu kişi böyle yapmış yararını görmüş sakın korkma cesaretini topla

Son düzenleme:
Gerçekten acı hissini azaltıyor mu denemek gerek. olmadı 4. Dilatörde ben de alırımm

Gerçekten acı hissini azaltıyor mu denemek gerek. olmadı 4. Dilatörde ben de alırımm
Eşli deneyemedim henüz eşle ile yaparken hisseder miyim bilmiyorum ama gerçekten uyuşturuyor test ettim. Eşimle denicegim zaman sorun yaşamamak için öncesinde bir test ediyim dedim gerçekten çok güzel etkisi var

Kızlar dilatörler zarar vermese bile sonrasında ağrı yaptı bende, tabii geçer de umarım kolay bir şekilde ilişki olur da bunları denemekten ağrı çekmeyiz ya

Hoş geldin Doktor muayenesine gittin mi, herhangi bir fizyolojik durum olup olmaması ihtimaline karşı. Eğer gittiysen ve fizyolojik bir durum yoksa vajinismus tedavisi için parmak veya dilatör egzersizleri dışında bir çözüm ne yazık ki yok. Bir de bazı doktorlar botoks uygulaması yapıyor ama onun etkisini bilmiyorum. Eşin eğer senin vajinismusu tamamen çözmeni istiyorsa sana destek olmaktan başka şansı yok. Burayı okut, internetten doktorların vajinismus nedir, nasıl tedavi edilir gibi videolarını izlet. Umarım bakış açısı değişir.

Teşekkür ederim . Doktora gitmedim hayır

Bu kişiden kişiye değişiyor. Bazıları ilk denemede yapabilirken bazılarımız için biraz zaman alabiliyor. Kaç deneme olduğu önemli değil, illaki yapacaksın.
Evet tabi öylede böyle 3 ,4 deneme diyince benim beyne yerleşiyor aa bende 3 denemeden sonra rahat yaparım diyorum o yüzden soruyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…