Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Öyle yapicaz artık kuzum bı an önce düzelir inşallah 😞
Canim keisn gidecek diye bisey yok benim aparatlarda 4. De cok zorlanmama ragmen bisey olmadi esli deneme esnasinda da visey olmadi sabahinda camasirimda vardi bi kac damlalik sizinti yani senin yapina bagli o durum hic bisey bile gelmeyebilir buna da hazirla kendini

1 yıl olacak canım. Özelde vajinismus tedavisi yapan doktora göründüm fiziksel bir sıkıntı yokmuş ama ücret çok pahalı geldi tedaviye başlayamadım doktorla. Devlete de gittim ama bu durumla ilgilenmediler hiç, özele yönlendirdiler

Dereceyle ilgili bir şey söylemedi hiç. Ama ben o bölgeye rahatça dokunamıyorum, kendim dokunurken bile çok kasılıyorum. Parmak egzersizi yapmaya çalışıyorum ama kasılınca moralim bozuluyor devam edemiyorum
Kuzum öncelikle aparat almalısın parmak egzersizi bana göre ürkütücü geliyor dilator test daha iyi daha rahat

Sahabi kişi daha söylemişti onu bana daha çok kayganlastirir diye nerden bulabilirim ondan
Canım bende viaxi kullanıyorum su bazlı kayganlaştırıcı ultrason jeli de aldım ama viaxi den çok
Nerden bulabilirim canim
Nerden bulabilirim canim
Sahabi kişi daha söylemişti onu bana daha çok kayganlastirir diye nerden bulabilirim ondan
trendyoldan aldım canım

X