Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Benim aparatlarım geldi ama bakışıyoruz şimdilik ilkini denemek istiyorum ama olmazsa cesaretim kırılır diye korkuyorum şimdi de.. Nasıl başlamalı.. Elimde bebe yağı ve emla krem var. Çok gerginim şuan
Aynayı al oturur şekilde dur altına koy aynayı afedersin incele orayı orda küçük bi delik var zaten ıkın yapabildiğin kadar ıkın oranın açıldığını göreceksin ıslat oranı da aparatı da tam kaygan olsun başına getir birinci aparatı derin bi nefes al verirken kocaman ıkın ve yavaşça ittir çok kolay bi şekilde girecektir acısız hemde sadece ıkın ve nefes al verirken ittir bu işin sırrı ıkınma ve derin nefes alıp vermekte nefes verirken ıkın ve it

Benim aparatlarım geldi ama bakışıyoruz şimdilik ilkini denemek istiyorum ama olmazsa cesaretim kırılır diye korkuyorum şimdi de.. Nasıl başlamalı.. Elimde bebe yağı ve emla krem var. Çok gerginim şuan
İyice ıslatda yeterince kaygan oluncada zaten kayıp gidiyor çok basit agrı falan yok hiç korkma başarırsın bende hiç yapamıyordum elimi bile yaklaşıramıyordum bu şekilde yapınca çok basitmiş şuan bütün aparatları yapabiliyorum eşli denemedeyim onuda başarırsam inşallah kurtulucam

Canım inşallah o kadsr yaptıysan eşliyi de başarırsın dediğin gibi yapmayı denicem çok teşekkür ederim umarım hayal kırıklığı yaşamam

Canım inşallah o kadsr yaptıysan eşliyi de başarırsın dediğin gibi yapmayı denicem çok teşekkür ederim umarım hayal kırıklığı yaşamam
İnşallah canım sende Pes etme iterken takıldığın yerde çıkarma derin nefes al verirken devam et agrı olmaz korkma aparatın ilkini aldıktan sonra devamı geliyor zaten o ilk korku gidince diğerleri de kolay oluyor

Canım denedim şimdi dediğin gibi ıkındım afedersin deliği görüyorum ama aparatı oraya koyunca ilerletemiyorum elim itemiyor kaldım böyle napıcam şimdi çok güvenmiştim en azından ilkini yapabilirim demiştim kendime

Zaten orda deliğin yolu var açık orası sen ittikçe o yolunu bulup gidicek boşluk düşün sadece iticeksin gidecek agrı falan yok

Kızlaar aparat yapanlar lütfdn yardımcı olun, az önce yapamamıştım ilerletmeye cesaretim olmadı ama şimdi cesaretle nefes alıp vere vere 1. Aparatın sadece yarısını sokabilmişim bakmadım sadece hafif illettim bu bile benim için büyük biiey ama tamamını sokmam lazım değil mi 2. Ye geçmeden, hiçbir baskı falan olmadı sanırım o aşk kası denen şeye bile ulaşamadım hiç bilgim yok birisi aydınlatabilir mi

Kayganlaştı mı iyice bide korkma ucuna getir sürt biraz ilk girişte derin nefes al verirken ıkın it kendine güven yapabilirsin olucak çok basit sıkma kendini ıkın
Sıkmadım canım şimdi çok rahat mefes al ver diyerek çok hafifce ilelettim hatta ilerlemiyor mu acaba dedim ama yarısını sokmuşum. İlk başta mutlu oldum ama düşğnünce keşke devam etseydim zaten küçücük biiey yarısını almam sanırıö biiey ifade etmiyor

Yarısı girdiyse hepsi girer

Bak
hissetmemişsin bile acı olmaz zaten korkma ittikçe gidicek o aynadan bak alttan afedersin ama lavaboda oturur pozisyonda aynayı altın al o şekilde aynaya bakarak yap gidecek

Demi keşke ilerletseydim peki bu aşk kası denilen şeyi nerede hissedeceğim daha çok yolu var mıdır hangi aparatta mesela
İlkinin yarısı girmişse hemen hemen geçmiştir zaten aşk kası kendini kasarsan kasılır girişi zorlaştırır kasmasan hissetmezsin ıkındıkça açılacak ve giricek bi kere girdiyse yine gider yine dene vazgeçme şimdi bırakırsan bi daha belki bu kadar cesaret edemezsin bunu yapmadan bırakmicam de yapabilirsin

Canım teşekkür ederim gerçekten bu ufak adım bile o kadar mutlu etti ki beni.. Şimdi eşim gelicek o varken denemek istemiyorum ama bırakmıycma peşini denemeye devam edince hep, yine yazarım büyük ihtimalle.. İnş aşk kasını hissetmeden geçmiştir bilmiyorum o kadar yakın mı ama inş öyledir somraki denemede yine burdayım inş o zaman 2ye geçerim

Bu arada bu benim 1. Aparat baya küçük göründü bana yani yüzük parmağım ladsr ama normal mi ki normal rabır dilatör set almıştım hepsi aynıdır değil mi sizlerin aldığıyla

İnşallah canım geciktirme yapabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…