Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

tskler canım
ay acaba ultrasonda niye görünmüyoki ne kadarlıktır bi tahminin varmı zehracım

bnmki 1,5aylıkken boyu 4mmydi cnm minicik bişey nokta gibi oluyorlar.bugün bnde kan tahlili yaptırdım vitamin,demir bir sürü eksik çıktı ilaç tedavisi görecem hap içmektn nefret ediyorum ilaçlardan bıktım gebelik boyunca ilaç ilaç gına geldi.neyse 2ay daha dayanıcm:)

yawrum şu an kaç aylık olduki ?

ay cok az kalmış masallah bitmiş zaman az daha sık dişini

bebişim sende hamile kalırsan hiç şaşırmam kaydirigubbakcemile2

Ah be canım bizimki biraz zor görünüyor ama Allah bilir tabiki.Bu cumartesi jin. randevu aldım yine yol göründü bana:gitme: bir kontrolden geçeyim raglm bitiyor denemelerde zorlanıyordum ya acı,yanma yüzünden.Onun için gideceğim enfeksiyonmu var neyse artık baksınlar.Birdeee bakalım kızlık zarım ne alemde? Yine ''hiç birşey yok duruyor '' derse bilemiyorum yaniikaydirigubbakcemile3

kızlarr daha önce yarısını alabılmstım.adetım bıtmıstı dun denedık ve bıraz daha ileri gittik aldım yani.git gelde yaptık. cok az kaldı hepsnı almama:) ama sey oldu sıvılar içeri girdi.yarısı bıle gırse içime boş... bıle gebe kalma rıskım varmıdr. ben tamamıyle bıtsın oyle ıstıorum cunku

Ne güzel canım ilerlemişsin sona az kaldı eğer şimdi istemiyorsan dikkat etmeniz gerek.Yarısının içine boş..sını bırak bazen vaji önüne birkaçdamla gelse bile olabiiyormuş doktorlarda böyle söylüyor.

walla duruyor derse ben bile düşer bayılırım kaydirigubbakcemile3doğumda gidecek demekki...yawrum seni nasıl muayene etti doktorda durduğunu söyledi ???

walla duruyor derse ben bile düşer bayılırım kaydirigubbakcemile3doğumda gidecek demekki...yawrum seni nasıl muayene etti doktorda durduğunu söyledi ???

canım doğumda gidecek olsa esnek diyorlar iki farklı doktora gittim hiçbirisi böyle birşey söylemedi. O meşhur koltuğa oturduktan sonra büyük dudakları aralıyor doktor biraz ıkın diyor ve bu şekilde bakıyor.

Süper çok az kalmış inşallah güzel haberler gelecek sıraylazemuszemus devam egzerszilere ara vermek yok...

Ayy cnm bnm cok tesekkurler..ins ya ins dedigin gibi cok az kalmistir...ara vermek yok :lepi: aslinda dun 4.boyuda alabidikten sonra hemen penis denemesi yapalim dedik ama bu seferde esim pe... te kuculme oldu bilmiyorumkismile,,, ee tabi gorev gibi olunca adam ne yapsin kafamçokkarıştı

bende o koltuğa oturdum ama kocaman bişeyler sokmaya çalıştı doktor tam şettiremedim tabi ama sordum hiç bişey demedi gittimi kaldımı anlamadım ki :2:sadece elle bakıp anladı seninki öylemi ???

canım ben seni kurtuldu sanıyordum yanlışmı okudum acaba...az kalmış kurtuldun sayılır bebişim...bi süre ereksiyon sorunu yaşanıyor malesef ama hepsi geçecek merak etme....

tesekkur ederım canım.. aslında dusunmuyorum ben ama esım dun geceden sonra artık yapsakmı cocuk dedı.bende olur mu kı dıye suphelıyım. işlerim çok yogun doktora gıdemıyorum bu ara. deneyımlı arkadaslardan yorum beklıorum artık... boyle hamıle kalırmıyım acaba?

canım vajiyi yenmeden bir süre düzenli ilişki yaşamadan sakın hamile kalma bence zemuszemusyinede sen bilirsin tabi....

canım ben seni kurtuldu sanıyordum yanlışmı okudum acaba...az kalmış kurtuldun sayılır bebişim...bi süre ereksiyon sorunu yaşanıyor malesef ama hepsi geçecek merak etme....

evet bebisim :)) ins az kaldi kurtulmama..yani buna bir cozum bulmam gerekicek sanirim..sonucta direk odaya cagirip ben hazirim hadi yapalim demekle olmucak :kedi::kedi: o nasil hazir olsun pat diye dimi ama..kizlar 4.boyu hemen cikardiktan sonra dgilde..egzersizim bittikten sonra on sev... ve sonrasi yapsak sizce yapamazmiyim ???

canım öncelikle p...s denemesini alttamı üsttemi yapacaksın ona göre aparatı hangi pozisyonda p...s alacaksan o pozisyonda önce aparatla dene baktınki hiç sorunsuz yapıyosun gayet rahatsın hemen bi ön sevişme sonrasında mutlu sonnnn zemuszemusp....se bakma eşine söyle takıldığın yerde sana nefes olayını hatırlatsın...o anda eşinle göz göze gelmek senin konsantrasyonunu bozarsa eğer üstteyken ters bi şekilde oturabilirsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…