Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

eslina biraz daha beklersem ogune kadar kafayı üşütücem,ben biran önce bu işi başarmak ve mutlu olmak istiyorum ,içime sadece başı çok az girdi yani kızlık bozacak kadar girmedi cnm

kızlık zarı vajinanın 1 1,5 cm içerisindedir. penis basi girdiyse bozulmustur.

cnm kızlık zarımın bozulması için başını ittirmesi gerekiyodu,ben vajınaya dayadığı an kendimi çektim yani hala bakıreyım bundan eminim:))))

canim mannheima yakin bir cevrede oturuyorsan sana bir doktor soyluycem vajinusmus tedavisinde sana yardimci olacak benim kadin dogum doktorum adi cenk kocer belki biliyorsundur ucretde talep etmiycektir ben sana her turlu yardimci olucam

nehir´cim ben mannheim´a 3 saat uzakliktayim, yani aslinda sorun degil oraya gitmem, hem mannheim´i da hep görmek istemisimdir yerimseniben
doktoru bilmiyorum, psikolog mu? sen onun yardimiyla mi yendin vaji´yi? ücretsiz nasil olur ki? tedavi süresi nasil? yani bir sürü sorum var aslinda..
bana yardimci olmak istemen bile beni duygulandirdi valla su an, cok tesekkür ederim :1hug:

cnm kızlık zarımın bozulması için başını ittirmesi gerekiyodu,ben vajınaya dayadığı an kendimi çektim yani hala bakıreyım bundan eminim:))))

saniirim zarla ilgili korkularin var
zar yapisini taniyarak baslayabilirsin
kizlik zari sogan zari kalinliginda uzerinde sinir olmayan bir yapisi var. dolayisiyla aci vermez. kan olayina da takilma cunku yuzde kirk kanama olmaz

Günaydın arkadaşlar.Ya neden ben başaramıyorum.2 akşamdır p...s denemesi yapıyoruz başı giriyor sonrası yok.2 parmak çok rahat oluyor ama p...s olmuyor neden neden neden? Bu soru kafamı yeyip duruyor.Neden bu kadar kasılma anlamadım gitti.Acaba kızlar açık olacak ama pozisyonumu beceremiyorum yoksa nedef ve kegel egzersizlerinimi?

uc parmak denedin mi ?

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

missbon
aykiri
pozgulec
yaseminim
Karanfilcimen
Fusuncuk
ecemnazzz
morphem
Hndckr
hhdd
sevimnur
Giraen
Zerdam
Perde
hndckr
aisha2010
findik

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

bembeyazev
juliettt
aslican07
rabia1984
Mona_Roza
tedirgin_
Masalelif
fzbn
benelifnur

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

rm07
soryy
izmit_1982
selin_22
Hayrunemin
yasmin3561
fimu
Selmatem
bambamm
sedagelina

KK İLE YENENLER​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa - sinemmelek - eslina_42​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
HAE

bende vajinusmus denen bu illetle uğraşıyorum bu kulubu bulana kadar çok umutsuzduk bırakmıştım ama yazılanlar ve herkezin birbirine kardeşce destek olması beni çokkkkk umutlandırdı yardımcı olursanız çok sevinirim..

bende vajinusmus denen bu illetle uğraşıyorum bu kulubu bulana kadar çok umutsuzduk bırakmıştım ama yazılanlar ve herkezin birbirine kardeşce destek olması beni çokkkkk umutlandırdı yardımcı olursanız çok sevinirim..

Canımm sen yeter ki yenmek iste
yeter ki azmet ve egzersizlerini düzenli yap
sonrasında niye yenemeyesin ki vajiyi
inş sende yeneceksin........opuyorumnanaktan

Canımm sen yeter ki yenmek iste
yeter ki azmet ve egzersizlerini düzenli yap
sonrasında niye yenemeyesin ki vajiyi
inş sende yeneceksin........opuyorumnanaktan
arkadaşım teşekkür ederim bana ben bununla tam tamına 17 senedir savaşıyorum ama burda yazılanları ilk defa duydum benim için dua edin..

aramiza hosgeldin aypar!!! birlikte bunun üstesinden gelicez insallah olumunekankayizsmile

X