Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ya içim biraz rahatladı canın çok acıycak diyolar,hertelden ses çıkıyo,düğün allahın izniyle aralıkta ,ama şu işi düğünden önce halletmek ve huzura kavuşmak istiyorum ,kayganlaştırıcı sürdüğümde p.... çok kayıyo oyuzden belkide başaramıyoruz ,ben üstte olmaktan korkuyorum altta daha güvende hissediyorum kendimi,zaten canım acıyo dediğimde o anında üstümden iniyo zorlamıyo,ama ben bu işi yapamadığım için kendimi işe yaramaz bir eşya gibi hissediyorum,gece gündüz tek düşüncem onun olmak

aralığa kalmadan sen bunu hallledersin biraz cinsel içerikli video bakın, p.n.s çok kayıyorsa çok az sürün canım sen içine azda olsa albikliyormusun ne biliyim ucunu mesela çünkü kızlık1.5 cm içeride çok geride değil yani bende öyle düşünmüştüm ama değilmiş ve benim çok az kanamam oldu oyüzden korkma sadece sakin ol ve rahatla gerisi çorap söküğü gibi gelcektir.

mano ilk once kegel egzersiziyle baslaman lazim oda sitenin basinda var.daha sonra dokunma vajini tanima daha sonrada parmak yada dogum gunu mumuyla baslamalisin ama bana sorarsan seninki evlilik psikolojisi evlenincede yapamazsam tarzinda dusunceleri at.evlendikten sonra sayet yapamazsan bu egzersizlerle yenecegine eminim.

mano ilk once kegel egzersiziyle baslaman lazim oda sitenin basinda var.daha sonra dokunma vajini tanima daha sonrada parmak yada dogum gunu mumuyla baslamalisin ama bana sorarsan seninki evlilik psikolojisi evlenincede yapamazsam tarzinda dusunceleri at.evlendikten sonra sayet yapamazsan bu egzersizlerle yenecegine eminim.

bence de olabilir. bir arkadaşim da evlenmeden yapamiyodu evlendikten sonra oldu ilk gece

ben başını henuz alamadım,emla kremle birazcık içime girdi ama acıyo diye geri ittim kanama filen olmadı yani hala bakireyım ,bu işi ancak siz değerli arkadaşların engin bilgi ve anlatımlarıyla yenebileceğimi düşünüyorum .....kaydirigubbakcemile5

canım illa kanama olcak diye şartlama biraz içeme girdi diyorsun olmuşda olabilir sonuçta burda bir çok arkadaşın kanaması olmadı benim lekelenme halinde oldu benimde ilk söylediğim şey arkadaşlarla ortak evlenmeden olduğu için belki psikolojik olarak kasıyorsundur aralığı bekle istersen

ben başını henuz alamadım,emla kremle birazcık içime girdi ama acıyo diye geri ittim kanama filen olmadı yani hala bakireyım ,bu işi ancak siz değerli arkadaşların engin bilgi ve anlatımlarıyla yenebileceğimi düşünüyorum .....kaydirigubbakcemile5

ilk başta kendini 'ben vajinismus oldum' filan diye şartlama. nasıl ki arabanın koltuguna ilk geçişte arabayı kullanmazsan,bu ilişki de öyle bir şey.şimdiye kadar hiçbir şey girmemiş oraya,hiç ellememişiz öylece hediye paketi gibi kapalı durmuş senelerdir.bir anda açılmayacak haliyle.

hemen de p... deneme.önce parmak egzersizi yap kendi parmagınla.acımıyor sana öyle geliyor.o sadece bir his.kamaşıyor gibi bir his.acı yok,olsa olsa sızı olur yanma olur.

bunları düşün,işe koyul.

eslina biraz daha beklersem ogune kadar kafayı üşütücem,ben biran önce bu işi başarmak ve mutlu olmak istiyorum ,içime sadece başı çok az girdi yani kızlık bozacak kadar girmedi cnm

mona_roza zaten vajınısmus olduğuma şu kanıyla vardım,ilişkiye çok istekli başlamama rağmen tam p... giriceği vakit iki bacağımı öyle bir kasıyorumki onu yıtıyorum ,ama bu istem dışı oluyo,bilerek yapmıyorum

mona_roza zaten vajınısmus olduğuma şu kanıyla vardım,ilişkiye çok istekli başlamama rağmen tam p... giriceği vakit iki bacağımı öyle bir kasıyorumki onu yıtıyorum ,ama bu istem dışı oluyo,bilerek yapmıyorum

anladım,ben diyorum ki bunu ilk gece korkusu gibi bir şey olarak düşün,sürekli 'ben vaji oldum' diye geçirirsen beyninden bir süre beyin buna kanalize oluyor.yapacagın varsa da yapamıyorsun bu işi.'ben yapacagım,olacak' diye düşün.

işin psikolojisinden bahsettim sana yani.

zaten benim olay tamamen pisikolojık,acır diye korkum oldundan değil,sadece 32 sene koruduğum bekaretimi anında teslim etmek beni pisikolojık olarak yıpratıyo sanırım,şu bacak kasılmasını bırakabilsem olay başarıyla gerçekleşicekte ,kasılmalara engel olamıyorum

kıslar ben 1.5 aylık evliyimmmmm:)tek korkumm acımasını geçtimmm tam anlamıyla yapamamaktı..ama korkacak hiç bşy yokmuşş..altta durunca veeee kocaman derin derin yavaş yavaş nefes alıp verirseniz tam o sıra herşey biranda oluyor..agrısı oldu tabiiii ama çok kötü bi agrı deildi..altta durunnnnn iki bacagınızı hafifi kırıp yanlara dogru yatırınnn ozman kasmıyorsunuz..en önemlisi derin nefesler kıslar..benim ilk 20 günn sanki içeride bihyere takılıyor gibi degdikcede agrıyorduu..şimdii hiç agrımmmmm yokkkk..darısı sizlere inş..stresli işler bunlar:)

valla canım burda yenen her arkadaşa sorduğunda verdikleri tek cevap sana rahat ol, egzersiz yap, korkma ,kasılma ve acıyacagı fikrini kafanda at çünkü açımayacak olacaktır.çok kanadı çok acıdı diyenlerede çok itibar etme derim zaten en büyük vajinismusun sebepciside onlar bu kızlık zarı kanaması şehir efsanesi gibi yada erkeklerin askerlik hikalyesi gibi nasıl olduğunu göremeiyo nasılsa insanlar oyüzden boş beleş sallıyorlar yok canm öyle şeyler düşünme

sadece 32 sene koruduğum bekaretimi anında teslim etmek beni pisikolojık olarak yıpratıyo sanırım

gerçekten kadın olmak istedigine emin misin? bunu sakin bir zamanında oturup düşünmeni öneririm sana.

ben şimdi farkediyorum ki genç kızlıkla kadınlık rolü arasında sıkışıp kalmıştım.kendime yakıştıramıyordum.ondan bu kadar zaman olmadı hiçbir şey.

bir de bu açıdan bak.

kıslar ben 1.5 aylık evliyimmmmm:)tek korkumm acımasını geçtimmm tam anlamıyla yapamamaktı..ama korkacak hiç bşy yokmuşş..altta durunca veeee kocaman derin derin yavaş yavaş nefes alıp verirseniz tam o sıra herşey biranda oluyor..agrısı oldu tabiiii ama çok kötü bi agrı deildi..altta durunnnnn iki bacagınızı hafifi kırıp yanlara dogru yatırınnn ozman kasmıyorsunuz..en önemlisi derin nefesler kıslar..benim ilk 20 günn sanki içeride bihyere takılıyor gibi degdikcede agrıyorduu..şimdii hiç agrımmmmm yokkkk..darısı sizlere inş..stresli işler bunlar:)

tebrikler...

biraz özel olacak belki ama zevk alabiliyor musun? sızı,yanma geçiyor mu zamanla?

zaten dr dediki kızlık zarı acımaz ,canının asıl yanma sebebi kastığın için vajına duvarların penisi sıkıştırıyo ,canında oyuzden acıyo dedi,kanama çok olma sebebide kastığın için olur dedi ,kızlar sizinle yazışip fikir almak gerçekten beni biraz sakınleştirdi

X