Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

eşim anlayışlı biliyo üstüme gelmiyo 1 sene oldu ama kızlığın bozulmasını istemiyo sadece ondan bende istemiyorum başka bi türlü aşmam gerekiyo ama nasıl off çok mutsuzummmm

nasıl bir zihniyetse anlayamıyorum kızlığını bozmuyosun bence sen bir doktora götür eşinide anlatsın kızlığın yapısını falan çünkü sana ne desek boş bende kızdım ama egzersiz yapıyorum 3 parmak ne kanama ne bişi kızlık sert bir şekilde girerse isteksiz o zaman açılırken sağı solu tahriş ederse yırtılır mesela avrupada kızlar ilişkiye girince kanama olmuyo çoğunda çünkü isteyerek yapıyorlar

niyeyse ben yeni bir ilaçta hep umutlanıp motive oluyorum..yardımcı hiç bir şey yok,kendin yapacan deseler panik olur umutsuzluğa kapılırım..o kadar çok şey denedim ki ilaç olarak ve saf gibi her seferinde de umutlanıyorum:) ama bu parmak egzersizi bu sefer işe yarayacak sanki.gerçi p..s'e geçince olmadı diyenler umudumu kırdı ve ben de onlardan olacağım kesin hissine de kapıldım ama aksine inanmak isteğindeyim..öbürünü düşünmemeye çalışıyorum...
yani emla krem motive ediyor..

niyeyse ben yeni bir ilaçta hep umutlanıp motive oluyorum..yardımcı hiç bir şey yok,kendin yapacan deseler panik olur umutsuzluğa kapılırım..o kadar çok şey denedim ki ilaç olarak ve saf gibi her seferinde de umutlanıyorum:) ama bu parmak egzersizi bu sefer işe yarayacak sanki.gerçi p..s'e geçince olmadı diyenler umudumu kırdı ve ben de onlardan olacağım kesin hissine de kapıldım ama aksine inanmak isteğindeyim..öbürünü düşünmemeye çalışıyorum...
yani emla krem motive ediyor..

arkadaşım kendine inan parmak egzersizi sayesinde yada mum inan kolayca ilerleyip sonalanacak. sadece düzenli egzersiz p... denemesinde ilkinde benimde olmamıştı ama sonra sonra olu verdi yanii .. ilk olmamamsı sakın moralini bozmasın. eski yazıları başaranların hikayelerini okuyun ben hep öyle yapmıştım. takıldığınız yerlerde sorun .

Listede silinmiş. Hatırladıklarımı düzelttim. Eğer yanlışlık varsa söyleyebilir misiniz? HanimeliHH nerde kalmiştin bak unuttum :S

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

missbon
aykiri
fzbn
pozgulec
yaseminim
Karanfilcimen
Fusuncuk
ecemnazzz
morphem
Hndckr
eda29
hhdd
sevimnur
Giraen
Zerdam
Perde
Masalelif

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

bembeyazev
juliettt
aslican07
vakitsiz
rabia1984
Mona_Roza
tedirgin_
bambamm

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

rm07
soryy
izmit_1982
selin_22
Hayrunemin
yasmin3561
fimu
Selmatem

KK İLE YENENLER​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

arkadaşım kendine inan parmak egzersizi sayesinde yada mum inan kolayca ilerleyip sonalanacak. sadece düzenli egzersiz p... denemesinde ilkinde benimde olmamıştı ama sonra sonra olu verdi yanii .. ilk olmamamsı sakın moralini bozmasın. eski yazıları başaranların hikayelerini okuyun ben hep öyle yapmıştım. takıldığınız yerlerde sorun .

beni de mum olayı geriyor..şimdilik eşimle yapayım ben..
sadece benim değil eşimin de moralini bozacaktır p..s denemesinde olmazsa..dün bile tek parmak ilk boğumda durmak isteyince hemen böyle hiç bir yere varılmaz dedi..keşke sürekli beni motive edip bana hep destek verse..
hani bazıları olumsuzluklarda gaza gelip hırslanır ya acaba onu mu yapmaya çalışıyor ama ben o bazılarından değilim:KK43:

Ececim , yanarım yanarım neye yanarım biliyormusun şu ismim benim janjanlı yazılmadı yaaaa :KK43:((( biraz geç yenseydim yaaa acelem neydi ismim janjanlı yazılırdı kıskanıyorum :))))))))))))))a.s.

kızlar ben egzersiz yaptığımda bebe yağı kullanıyorum.p...denemedede öyle. 1-2 kez anestol ile p... denemesi yapmıştım.ama pek uyuşturmadı.emla krem dahamı etkili?p.... denemesi yaparken bide emla ilemi denesem acaba?

ben dün normal pen büyüklüğüne getirdim iyi oldu yaptım bugunde inş tek sorun olan yapay pen eşime yaptırıcam adetime çok az kaldı ara vericem hafta sonu izine gidiyoruz yapayız dönüşte inş son gaz devam tek sorunum yapay pen eşime yaptırmak onu yaptırsa m gerisi gelecek dünde kalınlaştırdım hatta aramızda kalsın 3 parmak kalınlığına getirdim karşılaştırdım sanki eşiminki enine daha geniş yani yassı biraz dua edin kızlar artık bıktım ya bu kadar ilerledim eşimde dio aştın sen bu olayı

X