Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

hayırlısı olsun canım bi baksın dr
en azından için rahat olur
sen nasıl yapıyordun ki egzersizi
ya ben tuvalete oturur bi faziyette yapıyordum ve p..denemesinde de üstteydim bu şekilde daha rahat oluyor ve insanın kendine güveni geliyor çünkü hakimiyet sende sanki mum gibi p..yi sen tutup yönlendiriyorsun istersen bu şekilde dene birde sanki üstte olunca vaji çok daha rahat esniyo bana öle geliyo yani

daha önce sen söylemiştin tuvalete oturur gibi yapıyorum egzersizi diye bi denedim ama yapamadım ben öyle çok zor ve korkunç geldi sanki canım acıcakmış gibi ...

denemeleri misyoner pozisyonunda yapıyoruz ama ben egzersizleri hafif arkama yaslanarak bacaklarımıda kırarak yapıyordum ... ooooffffff ne kadar zor ya mafoldumben

daha önce sen söylemiştin tuvalete oturur gibi yapıyorum egzersizi diye bi denedim ama yapamadım ben öyle çok zor ve korkunç geldi sanki canım acıcakmış gibi ...

denemeleri misyoner pozisyonunda yapıyoruz ama ben egzersizleri hafif arkama yaslanarak bacaklarımıda kırarak yapıyordum ... ooooffffff ne kadar zor ya mafoldumben

bak canım nasıl rahat ediyorsan öyle yap
ama egzersizi nasıl yapıyorsan p...denemesinide öle yap
mesela banada yatar pozisyonda yapmak zor geldi ıkınamıyordum hiç
ama otururken bide ayna alıp yapardım yani bu şekil bana daha rahat geliyordu
şimdi sen yatarak yapınca zorlanıyormusun eger öleyse bi ugraş oturak yapmaya korkma hiçte korkunç degil.....

kızlar ben bi karar aldım mafoldumben
cuma günü doktordan geldikten sonra eğer doktor hiç bi sorun yok herşey normal derse eğer ...
eşime diyeceğim ki "ağzımı kapat yap" dicem bitsin artık bu kabus
(çok acıyacağı için bağırırım ben o yüzden ağzımı kapattırıyorum :bbo: )
sizce nasıl bir karar ? bilmiyorumkismile

cuma günü doktordan geldikten sonra eğer doktor hiç bi sorun yok herşey normal derse eğer ...

canım zaten herşey normal derse dr
dewam et 1 kaç gün egzersizlere yani p...kalınlıgındaki mumla
zaten ondan sonra çok rahat olur
sen şimdi korkacagını bile bile denersen kendini çok kasarsın
acımaması gereken yerde kendine bu kötü şeyi niye yaşatıyorsun
bak herşey normalse ki inş öle
1 2 gün daha dişini sık madem bi duvar var oraya takılıyor diyorsun (öle olmasada)
mumla ugraş hemen ardından p...dene bak sorunsuz bi şekilde atlatacaksın
bi otur şimdi eger ewdeysen hemen bi dene yapmaya egzersizlere belki dr gitmene gerek bile kalmayacak tatlımmmmm...........

canım zaten herşey normal derse dr
dewam et 1 kaç gün egzersizlere yani p...kalınlıgındaki mumla
zaten ondan sonra çok rahat olur
sen şimdi korkacagını bile bile denersen kendini çok kasarsın
acımaması gereken yerde kendine bu kötü şeyi niye yaşatıyorsun
bak herşey normalse ki inş öle
1 2 gün daha dişini sık madem bi duvar var oraya takılıyor diyorsun (öle olmasada)
mumla ugraş hemen ardından p...dene bak sorunsuz bi şekilde atlatacaksın
bi otur şimdi eger ewdeysen hemen bi dene yapmaya egzersizlere belki dr gitmene gerek bile kalmayacak tatlımmmmm...........

teşekkür ederim HELPLESS ... öm atamıyorum onun içinde teşekkürler...
atabildiğimde cevap yazıcam inş. çünkü sormak istediğim şeyler var
egzersizler bitmiyor yya bitmiyor nereye kadar sürecek bu ? benden sonra gelenler benden önce yendiler
demekki bu iş güzellikle olmayacak mafoldumben

eşime diyeceğim ki "ağzımı kapat yap" dicem bitsin artık bu kabus (çok acıyacağı için bağırırım ben o yüzden ağzımı kapattırıyorum :bbo: )
hayır sakın senı cok ıyı anlıyorum ama olmaz ..bnd edemıstım esıme agzımı kapat yap sakın bırakam aglasam bıle dedm ama ne o yapabılrı bunu nede sen psıkolojın dahada bozulur ...sakın boyle bı sey yapma...bence sen uste ol beno skeılde basradım elınle tut pe... yonlendır ıın ve otur stune

hayır sakın senı cok ıyı anlıyorum ama olmaz ..bnd edemıstım esıme agzımı kapat yap sakın bırakam aglasam bıle dedm ama ne o yapabılrı bunu nede sen psıkolojın dahada bozulur ...sakın boyle bı sey yapma...bence sen uste ol beno skeılde basradım elınle tut pe... yonlendır ıın ve otur stune

denedim bahar üste geçtim ama olmuyor kayıyor hiç girmiyor ki :KK43: altta da olmuyor
ne yapacağımı şaşırdım artık
pazar günü bi arkadaşım evlendi benim yanıma geldi bana anlat ne yapacam dedi
içimden " kelin ilacı olsa başına sürer" dedim ... oturup kıza anlattım kegel hareketlerini ıkınmayı nefes almayı ... bana mesaj çekti sabah diyor ki verdiğin bilgiler çok işime yaradı herşey yolunda teşekkür ederim diye ... çok şükür o böyle bişi yaşamadığı için seviniyorum ama bilseydi ben hala bu işi yapamıyorum çok şaşırırdı ...
mafoldumben herkes nasıl yapıyor ya biz neden yapamıyoruz aaaaafffffffffffff

denedim bahar üste geçtim ama olmuyor kayıyor hiç girmiyor ki :KK43: altta da olmuyor
ne yapacağımı şaşırdım artık
pazar günü bi arkadaşım evlendi benim yanıma geldi bana anlat ne yapacam dedi
içimden " kelin ilacı olsa başına sürer" dedim ... oturup kıza anlattım kegel hareketlerini ıkınmayı nefes almayı ... bana mesaj çekti sabah diyor ki verdiğin bilgiler çok işime yaradı herşey yolunda teşekkür ederim diye ... çok şükür o böyle bişi yaşamadığı için seviniyorum ama bilseydi ben hala bu işi yapamıyorum çok şaşırırdı ...
mafoldumben herkes nasıl yapıyor ya biz neden yapamıyoruz aaaaafffffffffffff
buda bıızm kaderımız ..uzulme napalım....
gecıcek herke zkurtulcak ..sen bı doktora gıt muaynenı ol amakı doktor dersekı yok bı syeın dıye zorlucaksın kenıdnı artık kurtulusun yok kaydirigubbakcemile....

buda bıızm kaderımız ..uzulme napalım....
gecıcek herke zkurtulcak ..sen bı doktora gıt muaynenı ol amakı doktor dersekı yok bı syeın dıye zorlucaksın kenıdnı artık kurtulusun yok kaydirigubbakcemile....

ewet kesinlikle katılıyorum bahara bak kimse isteyerek vajili olmuyor kimse bu sayfaya eglence olsun die de gelmiyo azıcık sabret kurtulacaksın sende
sadece SABIR........

canım ben 1 kere yaptım alkol aldım eşime de senin dediğin gibi dedim oldu ama hala sağlıklı 1 ilişki olmuyor hala egzersiz yapıorum 1 kereden başka da alamadım o gece ilk ve son oldu kurtulayım diye eşini de kendini de zorlama çok üzülürsün 1 kere olunca sonrakiler rahat olacak diye birşey yok...

cok kotuyum kızlar hıc ummadıgım anda hıc ummadıgım ınsan kocam bır canavara donustu ve bu olayı oyle bır yuzume vurdukı sok oldum ve hala soktayım cok kotuyum napacagımı bılmıyorum gectım karsına hadı yapalım senın bu lafın kadar acımaz heralde dedım bagırdım cok kotuyum oda pısman oldu ozur dıledı ama ıcım parcalandı hıc beklemıodum napacagımı bılmıyorum aglamaktan artık gozumde yas kalmadı esım cektı gıttı bı gun bunun yuzunden kavga edecegımız hıc aklıma gelmezdıı en azından bu kadar acımasızcaaa

ben mı ıstedım bole olmasını sankı ısyan etmıyorum ama napım olmuyo olmuyoo onuda anlıyorum onune gelen cocuk yokmu dıomus oda ıcıne atmıs megerse oturdu oda agladı ya bugun dank ettı bana evet sorun edıodum kendıme ama bugun cok farklıydı kızlar anlatamam sıze nolur dua edın nolurrr

kızlar buraya yaziyosunuz yardim diye biz ne yapmaniz gerektiğini anlatiyoruz her gün giriyoruz yani bi sorunla karşilaşsaniz ben gece zaten burdaım bahar zerr var gündüz 7/24 istediğinizi sorabilirsiniz. Ama bi iki yazıp bize açiklattiktan sonra ay benim içim sıkıldı bi iki kere denedim olmadi işte diyip birakip gidiyosunuz aylarca sesiniz soluğunuz çıkmıyo.

Bir de üzülüyosunuz herkes başarıyo ben yenemiyorum diye pardon da o başaranlar her gün hiç aksatmadan ağlaya sızlaya moralleri bozuk olsa bile günde en az yarim saat egzersiz yapıyolar. Siz hiçbişey yapmadan geçer geçer diye erteliyosunuz.

Sonra da benim suçum değil böyle olmak istemedim diyosunuz. E pardon da hangimiz iktidarsiz erkek isteriz. He Allah korusun benim eşim böyle olur fizikseldir dicek tek şeyim olmaz ama çaresi vardir üzreine gidip uğraşmiyodur vallahi tek celsede boşarim. Madem tedavisi var neden bişey yapmiyosun diye.

Yani yaziyosunuz biz aylarca merak ediyoruz ne yapti diye. Sonra pat bi daha yazmiyosunuz. bi kaç ay sonra gelip ben bişey yapamadim üzülüyodum yazmadim. E yaz kardeşim biz niye burdayiz sen yazicaksin ağliycaksin ki burda biz de teselli edelim. Bizde burda ağladik bizi de teselli ettiler. Böyle davranirsaniz aylar yillar geçer öyle oturursunuz evinizde.

ben mı ıstedım bole olmasını sankı ısyan etmıyorum ama napım olmuyo olmuyoo onuda anlıyorum onune gelen cocuk yokmu dıomus oda ıcıne atmıs megerse oturdu oda agladı ya bugun dank ettı bana evet sorun edıodum kendıme ama bugun cok farklıydı kızlar anlatamam sıze nolur dua edın nolurrr

erkeklere de bize yapıldığı gibi baskı yapılıyo halinden 1 tek sen anlarsın diye sana patlamıştır. üzülme o sa pişman olmuş zaten peki sen 1şey yapıomusun olması için yoksa mucize mi bekliyorsun?

cok kotuyum kızlar hıc ummadıgım anda hıc ummadıgım ınsan kocam bır canavara donustu ve bu olayı oyle bır yuzume vurdukı sok oldum ve hala soktayım cok kotuyum napacagımı bılmıyorum gectım karsına hadı yapalım senın bu lafın kadar acımaz heralde dedım bagırdım cok kotuyum oda pısman oldu ozur dıledı ama ıcım parcalandı hıc beklemıodum napacagımı bılmıyorum aglamaktan artık gozumde yas kalmadı esım cektı gıttı bı gun bunun yuzunden kavga edecegımız hıc aklıma gelmezdıı en azından bu kadar acımasızcaaa

ayyy canım çok üzüldüm
sen bunları haketmedin keşke böyle olmasaydı ama olmuş bi kere
bunu önce kendin için yenmelisin
sonra eşin için....
sende kendini bir an önce toparlamaya çalış ve egzersizlere başla
başarabilirsin.....

Sorry bak ne yap biliyo musun cuma gününe bişey kalmadi zaten. Bırak egzersizi falan cumaya kadar başka şeylerle ilgilen. Sürekli burdasin. Biraz kafani dağit. Allahim elimden geleni yaptim sana teslim ediyorum de. Cuma günü zaten dktora gidiceksin. Yaptiğin egzersizleri açikla. Şunu da ekle ama ben orada kapali et var zannettiğim için kasiliyorum. O sana güzelce anlaticaktir. Eğer fiziksel bişey varsa çözülür. Eğer yoksa zaten bir süre daha egzersiz yaparsan ki bu da taş çatlasn 15 gün emin ol buna o zaman herşey düzelicek zaten başaricaksin. Sen şu anda dibe vurdun ve olmciak saniyosun ama çoğumuz bu durumdayken yendik. KAfani yorma artik bu konuya cumadan sonra hep birlikte bir çözüm bulucaz tamam mi. Başaricksin Allahin izniyle.

erkeklere de bize yapıldığı gibi baskı yapılıyo halinden 1 tek sen anlarsın diye sana patlamıştır. üzülme o sa pişman olmuş zaten peki sen 1şey yapıomusun olması için yoksa mucize mi bekliyorsun?

giraen seni tek parmak egzersizine yaziyorum şimdiden ama ara vermek yok tamam mi vereliniortak

sen egzersizlerine başla bak çok kısa süre sonra eşin ilk günlere dönücektir. O da bir insan en yakini da sen olduğun için nazı snaa geçiyo. Stresini sana yansitmiştir. Bu olay seni yıkmasin aksine hırslan ki en kisa sürede yen. Ne zaman başliyosun egzresizlere bakalim?

canım bak kendin diosun oda agladı diye biz burada yazarak birbirimizle paylaşıyoruz erkekler öle degil onlar içlerine atarlar en son sana patlamış işte
kimse böle olmak istemez keşke hiç birimiz olmasaydık ama buda bizim sınavımız
sakinleş
eşinde sakinleşsin
konuş onunla yine de sen güçlü ol sen ılımlı yaklaş
ve biran önce egzersizlere başla ............

X